Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő, amely úgy csillog, mint a Fekete Ametiszt.

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Csopivezi

2017. június 6.

Bár nekem a kis kiszerelés van, lényegében ugyanaz. Ma "illatozás-túrát" tartottam, végül ez került a kosaramba. Előttem írták, hogy férfias jellegű illata van, nos, én ezt nem érzem, bár amúgy is kedvelem a kissé uniszex illatokat, szóval lehet csak nekem nem tűnik fel. Nagyon érzékeny bőröm van, sajnos elég hamar szárad is, de még órákkal később érzett rajtam az illata és babapopsi-puha bőröm lett tőle :) Biztosan újraveszem, ha később sem lesz probléma vele, de számomra nagyon kellemes csalódás volt, főleg, hogy nagyon jó áron is jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

mysticnails

2016. október 30.

Kellemes, de számomra picit erős, férfias jellegű az illata. Habjai szépek és nagyok, nem szárít, szerencsére miközben ülök a habok között már nem annyira erőteljes ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

CupcakeQueen

2015. november 9.

Nemrossz, nagy habot lehet vele csinálni, jó az illata de a kádban annyira nem érződik. Tusfürdőként is használható szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.