Fa

Ár:   549 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Tusfürdők

Frissítő tusolózselé ananász és frangipáni illattal.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. december 26.

Nagyon szeretem, sajnos a DM-ben már kiárusíásban van. Finom illata van, nem szárít, jól tisztít. Tetszik a csomagolása is. Nekem még testápolóra sincs szükségem mellette, mert így is puha marad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 26.

Bbbettaaa19

2019. november 12.

Szuper illata van, amit tusolas utan orakkal is erzek magamon. Egyik kedvenc tusfurdom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

pomme

2019. augusztus 29.

Nem tudom, hogy a virág miatt érzem, mert "bezavar", vagy alapból ilyen, de ennek buggyant szaga van. Mintha elkezdték volna összerohasztani a túlérett ananászt a virággal a kert végi komposztálóban. Borzalmas :( Szerencsére nagyon gyorsan elillan az "illata" és nem szárít, de akkor sem ér 2 csillagnál többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

gitta0523

2019. július 28.

Nagyon finom, nyárias illata van.Sokáig megmarad az illata a bőrömön. Mint a legtöbb Fa tusfürdőt ez is nagyon szeretem. Viszont a testápoló kell mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

sziluetta

2019. július 7.

Imádom. Ez a másik fa tusfürdővel ellentétben tuti újravevős, be fogok még belőle szerezni, mert ráfüggtem az illatára :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

incifinci28

2019. június 23.

imádom ezt a vidám friss ananász illatot, igazi nyári tusfürdő. jól habzik, nem kell belőle sok, könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

IrisAnn

2019. június 23.

Nagyon imádom, ez a kedvenc tusfürdőm. Isteni az illata, kellemes, nem túl tömény, nem túl édes. A szokásos Fa tusfürdő minőségű, nem szárít, nem ragad, jól tisztít, tökéletesen megéri az árát. Egy kicsit jobb szerintem, mint a dinnyés verzió, ő a csúcsok csúcsa nekem. Télen-nyárom ezt használom. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Liara0826

2019. április 25.

Nagyon jó illata van, ennél jobb talán csak a fuji a görögdinnye illatával. 100 forintosban ajánlott megvenni, ott talán 390-400, de nekem sokáig elég és nagyon frissítő, boldogító élmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Luna1024

2019. január 5.

A nyári tusfürdők közül ez volt az egyik kedvencem. :) Az illata nagyon tetszett: édes ananászos, nekem kicsit talán gumicukros volt, de szerencsére semmiképp sem túl "cukros" vagy szintetikus. Felnőttesnek mondjuk nem mondanám, de a nyárhoz nagyon illett, így örömmel használtam. :) Nem tudom, kisebb kiszerelésben is árulják-e, de nekem 500 millisben volt, amit kimondottan jó áron vettem valamelyik hipermarketben, és nagyon sokáig elég volt - annyira, hogy a végére kicsit meg is untam, hogy őszinte legyek. :D Nem kellett belőle sok, könnyen felhabzott és szépen tisztított. Az én bőrömön viszonylag sokáig megmaradt az illata, öltözködés közben is éreztem, és ez meglepő volt, mivel rajtam általában nem tartósak a tusfürdő illatok. :) Az én bőrömet talán nagyon minimálisan szárította, de ezért nem vonok le pontot, mert engem kb. minden szárít, így ez valami egyéni érzékenység lehet, nem feltétlenül a termék hibája.

Most Karácsonyra kaptam Anyáéktól ajándékba egy Isana Coconut Water nevű tusfürdőt, aminek nagyon hasonít erre az illata, árban kicsit talán olcsóbb. Épp ezért, egy ideig nem veszem újra ezt a Fa tusit, meg hát télen annyira nem is vágyom erre az illatra, de a nyár beköszöntével tutira első dolgom lesz keresni a boltok polcain. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Emydanko

2018. december 8.

Kellemes ananász illata van, nyárra abszolút jó választás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Kellemes ananász illata van, nyárra abszolút jó választás :)

Antioxidánsok: Tocopherol

Színező anyag. (Piros)