KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   549 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Tusfürdők

Frissítő tusolózselé ananász és frangipáni illattal.

Luna1024

2019. január 5.

A nyári tusfürdők közül ez volt az egyik kedvencem. :) Az illata nagyon tetszett: édes ananászos, nekem kicsit talán gumicukros volt, de szerencsére semmiképp sem túl "cukros" vagy szintetikus. Felnőttesnek mondjuk nem mondanám, de a nyárhoz nagyon illett, így örömmel használtam. :) Nem tudom, kisebb kiszerelésben is árulják-e, de nekem 500 millisben volt, amit kimondottan jó áron vettem valamelyik hipermarketben, és nagyon sokáig elég volt - annyira, hogy a végére kicsit meg is untam, hogy őszinte legyek. :D Nem kellett belőle sok, könnyen felhabzott és szépen tisztított. Az én bőrömön viszonylag sokáig megmaradt az illata, öltözködés közben is éreztem, és ez meglepő volt, mivel rajtam általában nem tartósak a tusfürdő illatok. :) Az én bőrömet talán nagyon minimálisan szárította, de ezért nem vonok le pontot, mert engem kb. minden szárít, így ez valami egyéni érzékenység lehet, nem feltétlenül a termék hibája.

Most Karácsonyra kaptam Anyáéktól ajándékba egy Isana Coconut Water nevű tusfürdőt, aminek nagyon hasonít erre az illata, árban kicsit talán olcsóbb. Épp ezért, egy ideig nem veszem újra ezt a Fa tusit, meg hát télen annyira nem is vágyom erre az illatra, de a nyár beköszöntével tutira első dolgom lesz keresni a boltok polcain. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Emydanko

2018. december 8.

Kellemes ananász illata van, nyárra abszolút jó választás :)

Emydanko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Kellemes ananász illata van, nyárra abszolút jó választás :)

Jucuus

2018. november 28.

Jól habzik, tényleg igazi nyári illat, nagyon tetszik. :) Amúgy is szeretem az ananászt, szóval ez is nagyon bejött, nincs mű illata.

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Bettu

2018. szeptember 12.

Egy igazi nyári tusfürdő. Elsősorban a külseje fogott meg, aztán az illata. Szeretem az ananász illatát, kár, hogy fürdés után nem igazán érezni a bőrön. Ezért csak 4 csillagot kap most tőlem.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Manitabarbara

2018. szeptember 9.

Nagyon finom illata van,jól habzik,nem irritálja a bőröm és nem is szárítja! Már többször is újra vettem.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Andy88

2018. szeptember 5.

A kedvenc tusfürdőm, imádom az illatát. Nyáron felfrissít, szomorkás időben felvidít, és eszembe juttatja a pálmafás, homokos tengerpartok hangulatát. :) Mindemellett a bőrömet sem szárítja!

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

Imàdom az illatàt! Igazi nyàri tusfürdő, felüdülès vele a tusolás. ❤️

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Imàdom az illatàt! Igazi nyàri tusfürdő, felüdülès vele a tusolás. ❤️

AKiss

2018. augusztus 22.

Hű, nagy szerelem lett :D Véletlenül vettem észre, hogy hátul van "vegan" jelölés, így még megnyugtató is, hogy nemcsak a nagyon finom illat és lágy hab, amivel elcsábít, hanem tudattalanul is jóba nyúltam :D
Cuki a csomagolása is, hátul a kis ananászocskák :D

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Cuki a csomagolása is, hátul a kis ananászocskák :D

Bettina1984

2018. augusztus 17.

Picit szkeptikusan álltam hozzá, hogy egyáltalán bírni fogja- e bőrőöm, vagy irrítálja.
Munkahelyemre vettem, mert úgy voltam vele, hogy munka után jó lesz ez.
És nem utolsó sorban vegán is, tehát adtam neki egy lehetőséget, és nem bántam meg.
olyan igazi nyári illata van, felfriisít, kellemes illata van.
Nagy kiszerelésben szereztem be. Ár/ érték arányban nekem bejött, jól teljesít.

Bettina1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Munkahelyemre vettem, mert úgy voltam vele, hogy munka után jó lesz ez.
olyan igazi nyári illata van, felfriisít, kellemes illata van.
Nagy kiszerelésben szereztem be. Ár/ érték arányban nekem bejött, jól teljesít.

Babika20

2018. augusztus 13.

Örülök, hogy vegán, bár nem ezért vettem meg. Az illata szuper frissítő, egészen sokáig érződik is. Jól habzik, a dinnyés verziója is fincsi :)

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színező anyag. (Piros)