Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml/400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:   250 ml/400 ml
Kategória:   Tusfürdők

Fa Honey Crème krémtusfürdő az Arany Írisz illatával. A kényeztetően lágy tusfürdő értékes méz kivonattal megóvja a bőrt a kiszáradástól és ellenállhatatlan, selymesen puha bőrérzetet nyújt. pH- bőrsemleges. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

rekuci2

2020. július 7.

Egy az egybe olyan illata van mint a Lancome La vie est belle parfumnek. Nagyon eros illata van. Egy picit szarit is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Kinga79

2020. június 3.

NAgyon jó illat, de engem száírt. Régen volt hasonló illatú testápolója a Baleának, azzal tökéletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

aniko_farago

2020. május 31.

Nem szárítja a bőrt.Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Nem szárítja a bőrt.Az illata is nagyon jó.

wallflower87

2020. február 3.

Szétszárította a bőröm, az illata pedig ilyen tömény parfümös, púderes virágillat, szerintem nem túl fiatalos, de ez nyilván ízlés dolga, látom sokaknak tetszik, de személy szerint nekem nem adta. Alig vártam hogy fogyjon már el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

manias

2019. április 8.

Kedvencem! Egyébként is nagyon szeretem a Fa krémtusfürdőit, de ez valami mennyei. Amikor kijövök a fürdőből, illatozik tőlem a ház.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

NA96

2019. március 19.

Nem szeretem a Fa termékeket, de egyszer valamiért megszagoltam ezt a sampont a boltban és egyszerűen muszáj volt megvennem. Nem is csalódtam, imádtam használni. Nagyon jó illata van és tartós, az állaga kicsit krémesebb. Ezen felbuzdulva azóta kísérletezgettem a többi társával is, de rendre csalódást okoztak. Ezt azonban újra megvenném, valószínűleg meg is fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Rainbowgirl14

2018. december 17.

Először kicsit tartottam ettől a tusfürdőtől, ugyanis a mézes illatú termékeket általában nem szeretem, de ez a tusfürdő nagyon kellemes, finom, nem tolakodó illatú. Számomra nem tömény. Rendkívül krémes és jól habzik. Szeretek vele fürdeni, nagyon bevált. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

miah11

2018. szeptember 26.

Nem igazán szeretem a mézes illatú dolgokat, de ez a tusfürdő nagyon jó. Tusolás után nagyon finom illat leng körbe, a párom is nagyon szereti. Ahogy már mások is írták, tényleg nagyon finom illatú. Most ez az egyik kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

dunaimano

2018. július 26.

Klasszikus illatú, krémes állagú tusfürdő. Nagyon szeretem ezt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Klasszikus illatú, krémes állagú tusfürdő. Nagyon szeretem ezt is :)

Uveggalamb

2018. július 25.

Általában imádom a Fa tusfürdőket, a legtöbbnek fantasztikus illata van , krémesek és nem szárítanak. Ez a darab viszont nekem túl erős , túl karakteres. Láttam, hogy volt aki a Chanel illatokhoz hasonlította, hát lehet itt lesz a gond, mert míg másnak pl a Coco Mademoiselle az illatok illata, engem a világból ki lehet üldözni vele.. Ez számomra még messze van ettől , de a kellemes és a kellemetlen között van félúton. Szóval újra nem veszem majd.( egyébként baromi tartós az illata, szinte már parfüm kategória )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.