Fa

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 16.

Kategória:   Testápolás

Testradír ananász és frangipáni illattal. Természetes bőrradírozó részecskékkel távolítja el az elhalt hámsejteket.

Lory

2019. augusztus 18.

Volt már ettől sokkal erősebb szemcséjű testradírom is.Kicsit olyan mintha a testradír és a szemcsés tusfürdő közötti átmenet lenne.Éppen ezért a rendes 1000 ft-os árát nem éri meg.Ráadásul mikor kiadták ezeket a nyári kiadású Fa radírokat,tusfürdőket,a polcaikon ott lógtak a Vegán emblémák.Hááát a márka köztudottan,minden csak nem Vegán,így ebben a dologban is becsapják a vásárlókat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

csill87

2019. július 6.

Mostanában nagyon szeretem a fa tusfürdőit :) Én annak vettem,300 forintért és nagyon finom friss illata van, imádom. :) de ha 1000 Ft-ért vettem volna, bőrradírnak, én is mérges lennék. Mondjuk átlátszó a csomagolás, látszik rajta, hogy nem egy szemcsés cucc, nem meglepő hogy nem radíroz. De tusinak isteni, annak is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Betti89

2019. július 2.

Sajnos nagyon szárít, és a benne lévő szemcsék nagyon gyengék. Az illata nagyon jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 2.

syandr

2019. július 2.

Iszonyatosan szárítja a bőrömet, az illata nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Iszonyatosan szárítja a bőrömet, az illata nem tartós.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. február 18.

Nagyon szeretem, mert nagyon jó illata van és tetszik ez a zselés állag. Ugyanakkor kevés és nagyon gyenge radírozó szemcsét tartalmaz. 480 Ft-ért vettem a Rossmann-ban kiárusítva, lehet veszek még, ha marad, mert tusfürdőnek nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 18.

Bettina1984

2018. december 17.

Lányok, csak én érzem úgy, hogy radírozó szemcséket csak nyomokban tartalmaz?
Az illatán kívül semmi az egész.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Lányok, csak én érzem úgy, hogy radírozó szemcséket csak nyomokban tartalmaz?
Az illatán kívül semmi az egész.

Andy88

2018. november 20.

Egyszerűen imádom! :) Nem is értem, miért kapott ilyen alacsony értékelést. Fantasztikus illata a nyárba varázsol, mintha egy finom ananászos koktélt szürcsölgetnék a homokos tenger partján. Rögtön jókedvem lesz tőle! :) Szuperül habzik és kíméletesen radíroz, selymes lesz a bőröm utána. Talán az lehet a gond vele, hogy picit szárítja a bőrt, de ez egy testápolóval megoldható fürdés után. Szóval nekem a kedvencem lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Viki9727

2018. szeptember 24.

Az illata jó, viszont ez nem nevezhető testradírnak. Annyira gyenge hogy semmit nem csinál, így tusfürdőként fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Leander

2018. szeptember 21.

Testradírnak gyenge, tusfürdőnek átlagos. Mű trópusi gyümölcsrobbanás illattal, nyárra nem rossz, de azért alapvetően felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

sandra1230

2018. szeptember 10.

Tehát ha ez inkább tusfürdőként funkcionál akkor miért adják el testradírnak? Mert pont radírozásra nem alkalmas. Mélységesen fel vagyok háborodva azon, hogy eladnak egyes cégek ráadásul nem is kis névről van szó egy terméket annak ami nem az. Erről mikor fognak már leszokni!? Illata kellemes de amiért konkrétan megvettem arra nem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.