Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 20.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő orchidea és viola illattal,ápoló mikroolajokkal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jelizz

2021. május 17.

Tetszik az illata nem agresszivan viragos .Olcso tisztit, de szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Tetszik az illata nem agresszivan viragos .Olcso tisztit, de szarit.

pannababo

2021. március 18.

Egy nagyon finom illat, ami nagyon hiányozni fog. Ahogy látom, szinte a drogériágból teljesen eltűnt, elvétve ázsiai boltokban, élelmiszerboltokban látom már csak.
Picit szárít, de ez orvosolható, de az illata az egy külön világ, nagyon nőies mégsem tucat illat. Hiányozni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Mordecai

2019. december 8.

Az illata vagyis inkább annak a tartóssága nagyon jó. Most kezdtem el használni, kicsit szárazabb a bőröm, de nem tudom, hogy ez a hideg vagy a tusfürdő számlájára írható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Rure90

2019. március 14.

Nem a legjobb tusfürdőm, de végülis rossznak sem mondanám. Kcisit szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Noyko

2019. február 14.

Szeretem,de azért én nem ájultam el tőle és lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Szeretem,de azért én nem ájultam el tőle és lehetne olcsóbb.

Mano1234

2018. február 25.

Nagyon jó illata van, ami zuhanyzás után is megmarad a bőrön. Jól habzik, egyáltalán nem szárít, acsomagolása is nagyon tetszik, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Gidea

2018. február 17.

Nekem kicsit már talán túl illatos is. Ajándékba kaptam, én nem vettem volna meg, a visszafogottabb illatokat kedvelem. De legalább nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

baba_girl_16

2018. február 5.

A legeslegjobb illatú tusfürdő! Nagyon intenzíven érződik fürdés közben is, sőt még fürdés után is lehet érezni. Szívesen használnék ilyen illatú testpermetet is. Ráadásul nem szárítja a bőrömet sem és a csomagolása is nagyon szép. Biztosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Kremcica

2018. január 21.

Nagyon finom illatú tusfürdő. DE ugyanaz a bajom vele mint a rózsaszín és kék társával, nem elég intenzív az illata. Nem szárít bár a folyékony állaga miatt jobban fogy mint más tusfürdő. Ami nagyon zavar, hogy még fürdés közben is csak-csak érezni az illatát, fürdés után viszont semennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

nagydora911

2017. november 13.

Ha tusfürdőt vásároltam valahogy mindig más márkákra esett a választásom. Viszont most a Glamour-napok alkalmával beszereztem a Fa tusfürdők közül néhány illatot és egyáltalán nem értem, hogyan mellőzhettem eddig ezeket. A csomagolása és az illata is valami csodás. Sokáig érezhető volt rajtam és nem szárította a bőrömet. Még kísérletezek a különböző illatokkal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide