Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Tusfürdők

Fedezze fel a pezsdítően friss tusolás élményét a Fa Men Black Sun tusfürdővel. Tusolásra és hajmosásra egyaránt alkalmas.

roddo

2016. szeptember 8.

Mostanában már nem láttam a boltok polcain. Régebben használtam, és teljesen meg voltam vele elégedve, jól habzott és nagyon jó volt az illata. Ha valahol újra kapható lenne szívesen venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

neita

2015. szeptember 25.

A férjem használja, akcióban szokta venni. Nem szokta megszagolni az üzletben, csak találomra megveszi, mert mindegyik fa tusfürdővel egyformán elégedett. Szerintem is az összes fa men-nek jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

zdoreebaba

2014. március 15.

Apum és bátyám használják, igaz, hogy egyszer én és anyum is kipróbáltuk samponként. Anyum, ahogy megszárította a haját nagyon finom illata volt, viszont az én hajammal nem csinált semmi különöset. Az illatát nem éreztem, ráadásul egyáltalán nem habzott és csak szenvedtem vele a zuhanyzó alatt. Végül megszárítottam és tiszta kóc lett a hajamból...
Soha többet nem fogok férfi samponnal hajat mosni!! Apumnak, tesómnak és nagy meglepetésemre anyumnak is bevált. Mindnyájuknak rövid a hajuk és gondolom azért jártak vele jobban. Nem fogom lepontozni, mert a többieknek jól bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Laura19

2013. szeptember 17.

Férjem használja, és mindketten imádjuk! :$
Nagyon jó az illata, olcsó és egyik nagy kedvence lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Férjem használja, és mindketten imádjuk! :$
Nagyon jó az illata, olcsó és egyik nagy kedvence lett.

Orchid

2013. szeptember 17.

Csak azért vettem meg, mert sürgősen tusfürdő kellett az embernek, a másik férfi Fa tusfürdőnek meg kb. semmi illata nem volt. Ahogy hirtelen beleszagoltam, megcsapott az a tipikus kanszag, de úgy voltam vele, hogy inkább ez, mint a semmi, na meg ha nem jön be, akkor se nagy pénzkidobás (299 Ft).
Hát én életemben ilyen brutááál pasis illatot még nem éreztem, nagyon tartós és nagyon bejön!!! Csak ajánlani tudom! Olcsó, tartós, könnyű hozzájutni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Linuxo

2013. június 4.

Ma megvettük a férjemnek. mindkettőnknek tetszik az illata. Tusfürdőnek bevált, vajon hajmosásra is ilyen jó lesz??!! Remélem nem kell majd lepontoznom később....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

noxibaba

2013. február 17.

A férjem használja, teljesen véletlenül vette le a polcról, és utána még egy akciós ajándékcsomagot is tett a kosárba. Nagyon jó illata van, citrusos, mégis férfias illat. Habzik, jól tisztít és sokáig érezni rajta zuhanyzás után. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Színező anyag. (Piros)