Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kategória:   Tusfürdők

Frumus

2017. augusztus 5.

Még tesztelés alatt, lehet nem lesz kedvenc, de azért ígéretes :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Még tesztelés alatt, lehet nem lesz kedvenc, de azért ígéretes :))

Nemesis Divina

2015. október 5.

Ez a kedvenc tusfürdőm, tartós és nagyon finom az illata. Az eurós boltokban lehet kapni szerintem még. Én is ott találtam legutóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

Mehecske

2015. szeptember 4.

Illatban verhetetlen, most olvastam, hogy már nem forgalmazzák. Ezt nem értem, szerintem A LEGJOBB illatú FA tusfürdő. Van még fél flakon, de csak azért, mert annyira spórolok vele. Ajánlanám, de így..!! Pedig venném literszámra, kutattam-kerestem mindenütt! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 4.

nettike

2015. május 27.

Nagyon jó illata van én érzem a kókuszt és a jázmint is, egy élmény vele fürödni és egész hosszú ideig érzem fürdés után a bőrömön. Amióta nem kapható próbálok más tusfürdőt annyira megszeretni mint ezt ..de nem találtam eddig olyat, ami így megfogott volna mint ez! A bőrömet nem szárítja ez volt a kedvenc tusfürdőm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Jelizz

2014. november 23.

imádon!! amugy de gyártják még :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 23.

imádon!! amugy de gyártják még :) <3

Emike

2014. október 13.

Próbálok leszokni a tusfürdőkről, de róla nem tudok. Hát vmi iiisteni illata van, frissitő, üde, és bár lehet h kissé erős, de én akkor is szeretem. Illata nálam nem tartós - száraz bőr, juhhé- de amíg zuhanyzok, legalább addig kényeztet :)
Amikor kiszúrtam egy kiárusításos akcióban a Rossmannban, 2 darabbal is beszereztem belőle. Tipikus nyári illat, de nekem tökéletes ősszel-télen is : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Brigusz

2014. május 9.

Imádom, betáraztam belőle, mert a dm-ben kifutó termék lett. remélem csak ott áll le a forgalmazás..
Sok emlék köt ehhez az illathoz! :)

Update: most egy perces néma csenddel emlékezzünk meg eme illatról. Még a forgalmazót is felkutattam, de elkeserítő választ kaptam. kivonták a forgalomból :( RIP Fa Natural & Fresh Jasmine & Coconut Water Tusfürdő! :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Sok emlék köt ehhez az illathoz! :)

kismadár

2014. március 24.

Használtam egy pár napig, amikor az én tusfürdőm elfogyott és kölcsön kértem anyukámtól. Magamnak nem venném meg, mert elég émelyítő illata van. A jázmin felismerhető, a kókusz inkább a háttérben van, nem olyan intenzív, de a kettő együtt egy kissé émelyítő elegyet alkot. Egyébként jól habzik, nem irritál, jól tisztít, nem szárítja ki a bőrt. Az ára is megfelelő, de azért én nem vagyok tőle elájulva..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

NBetti2000

2014. február 17.

Abszolút kedvenc. Remek az illata, nem szárít és tényleg felfrissít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

Abszolút kedvenc. Remek az illata, nem szárít és tényleg felfrissít :)

sziszoka

2014. február 7.

Nem szárít.Kellemes illata van,de hamar megunható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Nem szárít.Kellemes illata van,de hamar megunható.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol