Fa

Ár:   1220 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PindurPandur, Módosítva: 2012. január 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű állagú, gyorsan beszívódó testápoló aloe verával és acai bogyóval. Finom illatú, kitűnően hidratál és a hatása egész nap tart. Krémes-emulziós állaga miatt nyárra is kiváló, nem hagy felesleges réteget a bőrön. Hatását 3-4 nap után lehet igazán érezni.

Cicuka22

2017. október 6.

Szeretem a Fa testápolókat, elégedett voltam velük. Viszont most ez a fajtát használom és nem igazán jó. Tényleg elég belőle kevés és könnyen beszívódik, jó az illata-de nem hidratál eléggé. Kevésnek érzem. Hidratáló hatására azt írja, hogy 2-3 nap múlva érződik igazán, de én ezt sem tapasztalom. Azért még nem adom fel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Denny

2017. február 17.

Jó kis testápoló, jól hidratál, és nagyon jó az illata is. Tényleg gyorsan beszívódik és könnyű az állaga, bár szerintem kicsit folyós. Kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Én azt vettem észre, ha egy kicsit többet kentem föl a bőrömre, picit ragacsos maradtam utána. De úgy összességében meg vagyok vele elégedve, az én téli ultraszáraz bőrömet napokig puhává varázsolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Leander

2017. január 20.

Ez egy eléggé semmilyen testápoló. Nem győzött meg az illata sem, az állaga pedig kicsit túl folyós, ennek ellenére nehezen szívódik be. Nem éreztem tőle hosszan tartó hidratáltságot sem, csak egy kis ragacsosságot. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

kattja

2016. december 26.

Szerintem semmit nem hidratál, nekem nem vált be. Egyetlen pozitívuma hogy gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

szakszil

2016. május 1.

kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

kellemes

MSE777

2016. február 19.

Meglepően jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Meglepően jó!

Nicolett022

2016. február 12.

Jó illata van, kellőképpen hidratál, gyorsan beszívódik, és még olcsó is, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 12.

spavanilly

2015. november 4.

Sparban vettem, mikor akciós volt. Nagyon kellemes az illata, jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Sparban vettem, mikor akciós volt. Nagyon kellemes az illata, jól hidratál

Gittab88

2015. május 3.

Intersparban tanakodtam a testápolók előtt, nem akartam Nivea-ra vagy Dove-ra 1200Ft-ot költeni, így eszembe jutott a Helia-D, arról is rengeteg pozitív vélemény volt, de az is 900Ft-ba került, és ekkor megpillantottam a 600Ft-os Fa testápolókat, eszembe jutott, hogy ezt már pár éve használtam is, könnyű kis krém, jól kenhető, megfelelően hidratál és hamar be is szívódik, plusz nagyon kellemes illata is van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

loju

2015. március 26.

Gyorsan beszívódik, finom az illata, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Gyorsan beszívódik, finom az illata, szeretem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Hydroxyethyl Urea, Urea, Ammonium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.