Fa

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Tusfürdők

Sivatagi rózsa és szantálfa illatjegyeivel.

francais

2020. április 11.

Engem pl kifejezetten szárít, az illata meg egyáltalán nem érződik fürdés után és a tisztítóhatásával sem vagyok megelégedve. Kínai boltokban még árulják tömegével, ha esetleg valakit érdekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

elfmercina

2019. május 22.

Igazán jó az állaga és az illata, valóban igazi élmény vele a fürdés, felfrissülök tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Bettu

2019. február 11.

Nagyon durva illata van, de ezt legalább fürdés után is érezni. Nem a kedvencem, de nem rossz kis tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Vancsa

2019. január 11.

Az én bőrömet borzasztóan szárítja. Szomorú vagyok, hogy végül ezt vettem meg. Az illata is nagyon rossz!! A kád szélén áll, 1x próbáltam többször nem is szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

v1v13n

2018. november 13.

Állaga jó, nem szárító hatású... De az illata förtelmes. Nem bírom elviselni, mintha egy idős hölgy fűszeres parfümét szagolnám. :( A boltban nem éreztem ennyire markánsnak. Furcsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

nita99kasler

2018. április 22.

Kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik. Ezáltal valószínűleg jó sokáig elég lessz. Az illatáról viszont mindig a régi always betétek jutnak eszembe, azoknak volt hasonló illata, ráadásul baromi erős..:D Egyébként így tusfürdőben egész kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Zsuzsi216

2018. április 16.

Nagyon, de nagyon szuper illatú tusfürdő. Szokásos Fa minőség: kellemes, krémes állag, dús hab.
Nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Nem szárít egyáltalán.

Denny

2018. március 4.

Ez nem is tusfürdő, ez egy flakon parfüm! De komolyan én tusfürdőnél még nem tapasztaltam ilyen intenzív illatot. Ha ezzel fürdök az egész fürdőszoba, de még a folyosó is ettől illatozik. Ráadásul a bőrömön is megmarad pár órát, ami nálam nagy szó. Egyszerűen mennyei az illata! Elég sokáig ki is tart, jól habzik,nem szárít, ráadásul akciósan 275 Ft-ért vettem, úgyhogy ajánlom mindenkinek! Én tuti újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Kingucii

2018. február 25.

Finom, elegáns illata van.
Jól habzó tusi, nem szárítja ki a bőröm. Már sokszor újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Finom, elegáns illata van.
Jól habzó tusi, nem szárítja ki a bőröm. Már sokszor újravásároltam.

Zsókus

2018. február 16.

Eddig nem szerettem a fa tusfürdőket de ez már a második tusi amire azt mondom, hogy tetszik az illata. Tartós az illata, nem szárítja a bőröm, nem híg ezért nem kell belőle olyan sokat használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide