Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 25.

Kategória:   Tusfürdők

Hibiszkuszvirág illattal és shea vajjal.

gitta0523

2019. július 28.

Tavaly nyáron használtam, frissítő virágos nyárias illata van. Mint a legtöbb Fa tusfürdő ez is tetszett nekem. Nagyon jól habzik, tisztít, az illata is sokáig megmarad a bőrömön, de viszont kicsit szárít és testápoló kell mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

KataMayaNagy

2018. június 7.

Nagyon kellemes gyümölcsös illata van, nem szárít, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Nagyon kellemes gyümölcsös illata van, nem szárít, jól tisztít.

SzL

2018. május 23.

Nagyon tetszik a finom édes, gyümölcsös illata. Jól habzik, szépen tisztít és engem nem szárított. Nagyon jó krémes állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

AndyH

2018. április 26.

Leginkább az illata alapján választok tusfürdőt, és ez abszolút nyerő volt nálam! :) Imádom a gyümölcsös, frissítő illatát, a tengerpartra, az örök nyárba képzelem magam, miközben használom. :) Nem mondom, hogy ápolja a bőrömet, viszont nem is szárítja! :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

PaNel95

2017. december 24.

Hihetetlenül jó illata van. Jól habzik, jól tisztít.
Nagyon kellemes vele a fürdés. Engem nem szárított, pedig a vállaim sajnos hajlamosak eléggé húzódni, de ezzel nem jelentkezett semmi hasonló.
Kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Hihetetlenül jó illata van. Jól habzik, jól tisztít.
Kiváló!

messalinam

2017. október 2.

Nagyon szerettem az illatát,nem minden nap használtam,csak akkor,amikor éreztem,hogy egy kis extra vidámságra van szükségem :) Sajnos elfogyott és nem találok sehol... :( Ha valahol találnék,felvásárolnám a készletet! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

WAME123

2017. szeptember 28.

Az illata szerelem első szimatolásra...:)) Nagyon finom édeskés de frissítő, különleges nyári illata van, ami ráadásul tartós is! A bőrömet nem szárítja, jól habzik, nekem nem is kell ennél több. :) Remélem nem limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Jelizz

2017. szeptember 15.

kellemes illata van, nyari. egynek elmegy. sajnos ennel mar erzem h kicsit szarit😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Ophelia

2017. augusztus 3.

Csodálatos illatú, igazi nyári, ráadásul sokáig érzem fürdés után is, nem győzöm szagolgatni a bőrömet :D Nem szárít, jól habzik, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Noncs

2017. július 26.

Nagyon finom nyári illata van, ami egészen tartós. Jól tisztít, nem szárít, ennyi pénzért szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.