Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2013. március 17.

Kategória:   Tusfürdők

A könnyű és egyedi Pink Passion formula gazdagon hidratálja és intenzíven ápolja bőrét.A mesés pink rózsa és golgotavirág illata rabul ejti a testet és az érzékeket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

duchess_g

2023. április 25.

Nagyon gyümölcsös, pink, muanyag illata van, de egyáltalán nem tartós illat plusz van valami mellekillata is így nem ad friss érzetet furdes utan. A másik probléma, hogy szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 25.

HenriettaDalma

2022. december 23.

Finom illata van és az érzékeny bőrön is szerette. Szuper tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 23.

Finom illata van és az érzékeny bőrön is szerette. Szuper tusfürdő.

d.anett89

2022. szeptember 15.

Imádom. Nagyon jó az illata,mely rajtam tartós. Kellően habzik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Imádom. Nagyon jó az illata,mely rajtam tartós. Kellően habzik

pappveronika30

2018. augusztus 10.

Nagyon finom az illata,nem szárított,elhasználtam de újra nem veszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon finom az illata,nem szárított,elhasználtam de újra nem veszem

Krkau

2018. március 6.

Nagyon jó az illata és az állaga, de szerintem nem hidratálja rendesen a bőrt, kifejezetten szárítja. Bőrproblémásoknak nem ajánlanám, de egyébként normál bőrre szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

manocska91

2017. október 19.

nagyon szuper, édes illata van, nem szárítja ki a bőröm.
az illat tartóssága nem olyan tartós mint pl. a Dove tusfürdőké, de kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

nagyon szuper, édes illata van, nem szárítja ki a bőröm.
az illat tartóssága nem olyan tartós mint pl. a Dove tusfürdőké, de kellemes

Linuxo

2017. augusztus 12.

A nem túl habzó Baleás tusfürdők után elég nagy megváltás volt ez a tusi, mert sokkal finomabb, krémesebb habot produkált. Nem szárított, az illata is teljesen rendben van, nem kiabál ki belőle erőteljesen a rózsa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Aprilla

2017. július 30.

A kedvenc tusfürdőm már sok éve. Nagyon finom az illata és szerintem inkább virág illatjegyei vannak. Negatívumot nehéz mondani róla, de, ha muszáj lenne,akkor az, hogy kicsit valószínűleg szárítja a bőrt (habár nehéz ezt megítélni,mert néha magától is száraz a bőröm).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

DikieGirl

2017. július 2.

Imádom. ☺
Annyira jó az illata és utána mindig kellemes illat volt a fürdőszobában. Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Imádom. ☺

Kremcica

2017. június 27.

Régen használtam a deoját és mikor boltban voltam gondoltam megint megszaglászom a nosztalgia kedvéért. A deot nem találtam, de ez a tusfürdőt igen. Erős illata van, nekem tetszik, csajos ráadásul fürdés után is halványan érzem magamon. A pink színéhez illik a virágos-gyümölcsös illat, sőt még a tusfürdő is rózsaszínes. Nem szárít, nyáron kellemes használni. Ráadásul az euros boltban 390 Ft-ért jutottam hozzá. Ennyiért nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.