Fa

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. január 8.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő tamanu olajjal és egzotikus virágok illatával.

Vivus94

2020. szeptember 9.

Az illata nekem speciel tetszik, virágos-édes amit szeretek, de azért szerencse, hogy gyorsan el is illan, parfümként nem szívesen fújkálnám vele magam. Viszont maga a termék amit én használtam brutál híg volt, sose bírtam úgy a tenyerembe rakni, hogy az ne folyjon ki belőle. Ezáltal ugye a testen való egyenletes eloszlatásáról is le kellett mondanom. Viszont ami sajnos a végső búcsút generálta, az az, hogy nagyon szárította a bőrömet. Az elmúlt időszakban amúgy is egyre több tusitól viszkettem, de ennél jött el az a pont, amikor már nem bírtam, ment a kukába és beszereztem olyat, ami gyengéd a bőrhöz. Sajnálom, nekem nagyon nem jött be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Sziszikee58

2020. szeptember 1.

Akciósan vettem 400 ml-es kiszerelésben, mivel a boltban nagyon megtetszett az illata, és gondoltam legalább tovább elég is lesz. Sajnos nem jött be, jobban jártam volna, ha kisebb kiszerelésben veszem meg... Az illatát fürdés után kb 1 órával már nem érzem, jóval több kell belőle, mivel alig habzik és nagyon vizes az állaga is. Már több mint a fele elfogyott, és bár elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

detti23

2020. augusztus 26.

Visszafogottabb, virágos, nyárias illata van, ami valóban nem olyan tartós, mint talán a legtöbb Fa tusfürdőé. Viszont amíg érzem magamon az illatot, addig nagyon kellemes, úgyhogy szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

lettniko

2020. július 22.

Nekem az illata már túl édes, émelyítő, szerencsére nem is tart sokáig. Egynek elment, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

KrisztinaG

2020. június 23.

Nem ragadt meg bennem az illata pedig a csomagolás és az illat miatt került a kosárba, de aztán 1-2 használat után már egy másik tusit használtam. Nem fogott meg sajna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Ophelia

2020. május 19.

Nagyon szuper, igazi nyárias illata van, nekem eszembe juttatta a Balea after sun tusiját is, csak ez virágosabb. Egész más a textúraja mint a korábbi Fa tusfürdőimnek, ez kicsit olajosabb, kellemesebb érzés, a bőrömet is sokkal kevésbé szárítja emiatt, szeretem használni, én az illatát is egész tartósnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Fiszuli

2020. május 18.

Múlt héten találkoztam vele legelőször a drogéria polcain, talán azért, mert a nagy akciós polcra volt kitéve. Van állandó tusfürdőm és 2-3 örök kedvencem, de valamiért annyira megfogott a csomagolása (pedig ennek sose dőlök be), hogy megszagoltam és ment is a kosárba. Azóta folyamatosan csak ezt használom, nagyon tetszik az illata, jó magamon érezni. Nagyon jól habzik, kevés elég belőle, bár én szivaccsal használom. Nem bántja a bőröm, nem irritál, nem szárít, nem viszketek tőle, megvan a hidratáltság és a pihe-puha bőr érzése nagyon sokáig. Viszont csalódás, hogy az illata a márka többi tusfürdőjéhez képest egyáltalán nem tartós, konkrétan fél óra alatt elillan. Ezt nagyon bánom. Örülök, hogy megvettem és el is fogom használni, de nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.