Fa

Ár:   915 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: pink sunrise, Módosítva: 2012. november 13.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

72 órás hidratálást biztosít. Izomlazító összetétellel.

lovecreams

2016. november 1.

Ennél jobb testápolóm még nem volt. Az állaga nagyon híg, de gyorsan beszívódik. Az illata tényleg sportos.. szeretem használni. Kentem én már mindenhova, picit csípett, de úgy rendbetette a száraz bőrömet, hogy csak na:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Kori

2015. augusztus 27.

Túlságosan vizes, furcsán beszívódó, de kellemes illatú "testápoló". Nálam nem ápolt semmit, a végén már csak az illata miatt kentem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

diva96

2015. augusztus 26.

Nem volt vele problémám.Hagyott egy furcsa bőrérzetet maga után.De az illatát kedveltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Marcsi66

2015. június 4.

Nagyon és nagyon imádtam,egy ideig csak ezt használtam,szerelmes voltam az illatába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 4.

honey88

2014. december 15.

Nem kell vele sokáig bajlódni, mert nagyon könnyű az állaga, egyből felszívódik, az illata is kellemes, szóval összességében tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

nagy.nikike

2014. január 3.

Pároméknál van ilyen testápolóm, eddig Baba testápolóm volt lent, de elfogyott és sürgősen kellett egy, erre esett a választásom. Kellemesen csalódtam benne, először megijedtem hogy nem fog kelőképp hidratálni mert túl híg volt, de nagyon jól hidratál , könnyen beszívódik, és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

jetroh

2013. december 30.

kellemes illatú,könnyen beszívódó,jól hidratáló testápoló.Élvezet "viselni"Van némi feszesítő hatása,de ez lehet csak annak tudhatóó be,hogy jól hidratál,és ez ugye erősen javít a bőr textúráján.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

vedina007

2013. június 11.

Tetszik az illata, de testápolóhoz képest nekem túl sok és a hidratáló hatását sem nagyon érzem. (A karácsonyi csomag többi tagját jobban szeretem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

b.bogyo

2013. június 10.

Nagyon jó illata van, hamar beszívódik, hidratál és még talán feszesít is egy picit. Nem rossz, főleg ilyen árkategóriában,de azért van ettől jobb testápoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Lilkó

2013. május 28.

Kellemes illatú, gyorsan felszívódó, nem zsíros krém. Nálam nem tartozik a hatékony testápolók közé, különösebb jó hatását nem fedeztem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Hydroxyethyl Urea, Urea, Ammonium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.