Fa

Ár:   649 Ft és 899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 19.

Ár:   649 Ft és 899 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő nyári tusfürdő uborka víz és frézia illattal. PH-semleges formulája védi a bőrt a kiszáradástól.

Timi8

2019. október 2.

Update: Igen, tovàbbra is Moschino Funny. Ùjravettük màr többször is. Felpontoztam!

Párom egyik kedvenc tusija. Nem mellékesen sztem a Moschino Funny parfüm illata köszön benne vissza. Én nem használom (maradok a natùr szappanoknál vagy néha amikor màr nagyon vágyom vmi illatos tusira akkor előkapok egy jòl bevált Balea-sat pl.: After Sun...annál jobb nekem nem is kell), de tartòsan jòillatù, teszi a dolgát, bár rendszeresen testápolòzik utána a párom tehát esélyes, hogy szárìtja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

matula

2019. április 23.

Aki szereti a Moschino Funny-ját ezt si szeretni fogja, szinte ugyanaz az illat. Egyébként meg egy sima tusoló, annyit is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Luna1024

2019. április 19.

Kifogyott az épp aktuális tusfürdőm, és SOS kellett helyette valami más, ezért a helyi SPAR-ban minimális "szaglászást" követően ez landolt a kosaramban. Ami pozitívum, az - számomra - az illata: alapvetően egészen más típusúakat, édesebbeket szeretek, de most, hogy itt a tavasz, vágytam valami könnyed, citrusos, frissítő limonádéra, és ez pont olyan. Kellemes, nőies, tavaszra-nyárra tökéletes, de nem marad meg a bőrön, amin mondjuk annyira nem is lepődtem meg (minden Fa tusinál ezt tapasztaltam). Géles állagú, áttetsző kék tusfürdő, kevés is elég belőle, de nekem nem habzott fel túl könnyen, viszont amikor igen, akkor jól tisztított. Mi több, kicsit talán "túl jól", értem ez alatt azt, hogy az amúgy is érzékeny, kiszáradásra hajlamos bőrömet atomjaira szárította, kb. mint amikor szulfátos hajmosás után "csikorog" a hajad a tisztaságtól, és szinte könyörög egy dúsabb hidratálóért...
Állandóan vakaróztam tőle, egyik éjjel hajnal 2 körül konkrétan arra keltem, hogy épp véresre vakarom a saját lábamat... Ilyen már előfordult korábban is, de akkor tél volt, olyankor indokoltabb szerintem a probléma... Nyilván van a dologban egyéni érzékenység is, de azért mégis levonok egy-két pontot, mert szerintem nagyon durván szárít, egyáltalán nem olyan kíméletes, mint ahogy azt a leírásban állítják. :( A flakon közepe táján feladtam a dolgot, kézmosásra és borotválkozásra használtam el, ami megmaradt...

A mennyiség megfelelő, az ár megfizethető, és alapvetően egy könnyen hozzáférhető tusi, de biztos vagyok benne, hogy van ennél jobb, akár ebben az árkategóriában (a márka egyéb termékei között is), így én biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

macooka

2019. március 12.

Nevéhez méltó módon kellemes, nyári illatú tusfürdő, amely után mindig felfrissültnek éreztem magamat. Sajnos az illata nem marad meg sokáig a bőrömön, de jól habzik és legalább nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Pofike

2019. március 9.

Imádtam az illatát, olyannyira hogy szívesen használnám parfümként is :D amúgy átlagos tusi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

bogyoesbaboca

2018. november 2.

Friss illata van jol tisztit jol habzik nagyon jo

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Friss illata van jol tisztit jol habzik nagyon jo

wildrose

2018. október 31.

Csodás, friss, könnyű, nyári illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Nagyon szerettem, jól sikerült termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

Kucika

2018. szeptember 22.

Imádom! Nagyon kellemes friss illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Imádom! Nagyon kellemes friss illata van.

JudithBeauty

2018. szeptember 12.

Sosem hittem volna, hogy Fa tusfürdőt ennyire meg fogok szeretni, pedig így történt. Első szagolgatásra, a flakonból. Nagyon jó nyári illat, kellemes és friss illatú. Én inkább az uborkát érzem benne, fréziát annyira nem, de üsse kő! A habzása megfelelő, és nem is szárít, szóval tusik közül ez egy újabb favorit. Megérdemli nálam az 5 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Panni21

2018. szeptember 2.

A feltüntetett illatjegyek ellenére számomra frissen pucolt mandarin illata van. Meglepett, hogy nem szárít, de újravenni nem fogom, mivel a szőrtelenített területeken enyhe irritációt okozott :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.