Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 250 ml

S.K

2019. április 5.

Nem egy felejthetetlen termék, de tényleg nem szárít és amikor nagyon fáradt vagyok jólesik ezzel tusolni. ☺ Ha nem is születek tőle újjá, de pár percre ellát energiával. 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

virag004

2017. június 9.

Leárazva vettem meg, nem volt vele egy ideig semmi bajom, azán hirtelen a semmiből allergiás lett rá az arcom, megmostam vele, és olyan szinten égette, mintha nagyon leégtem volna a napon, ha pár szóval kéne megfogalmaznom, akkor egy gyors lefolyású napégéssel volt egyenértékű, miután észleltem a problémát azonnal lemostam arctisztítóval és arckrémmel is bekentem az arcom, így aránylag hamar megszűnt a pirosság és a leégés érzése, de pár óra múlva azért még elkezdett húzódni a bőröm, ezután elmúltak a tünetek szerencsére. A testemnek viszont nincs baja vele, elhasználom még a flakont, de nem veszem újra. Az illata egyébként nem rossz, de gyorsan fogy a termék (most kivételesen az örömömre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Kingucii

2016. december 6.

Véletlenül ezt vettem le a polcról, hát nekem nem igazán jön be az illata. Jól habzik, nem szárít, de ezt az illatot 100%,hogy nem vásárolom meg újra!
Egyébként 395 Ft-t vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Egyébként 395 Ft-t vettem.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Gyümölcssaláta.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Gyümölcssaláta.... :)

Moonbride

2015. március 7.

Érdekes olvasni, mennyire különbözőek a vélemények...sokfélék vagyunk sokféle orral, na :) Néhány más gél állagú termék mellett nekem ez A nyári tusfürdő már két éve, nem szárít, az illata-hatása pedig teljesen frissítő a nagy melegben :) Télen biztos hogy nem tudnám használni, de lassan idénre is be kell szerezni majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

szivecske

2015. február 12.

Tény, hogy elég fura illata van, de szerintem nem olyan borzasztó azért... Nem szárít és nagyon frissít egy reggeli tusoláskor, összességében egész jó gyümölcsös frissítő kompozíció. Elhasználom, újra biztosan nem veszem, de azért akkor se olyan rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

annroi

2015. január 8.

Annyira nem jön be az illata, viszont tényleg frissít. Nem szeretem az állagát, és szárít. Számomra felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Pampilla

2014. december 6.

Megvilágosodtam ez által a tusfürdő által.
Így aztán nem is haragszom rá.
Ugyanis vannak parfümök,amiknek olyan megfogalmazhatatlan "izzadságszaga" van.
Nos rájöttem,hogy azokban a parfümökben guava van,utánanéztem Fragranticán,és igazam is lett.
Úgyhogy ő a bűnös,és így tusfürdőként is izzadságszaga van,vagy inkább cicapisi....
Na mindegy,nekem nem tetszik ez az illat,attól még lehet hogy másnak jó,és frisshatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 6.

Megvilágosodtam ez által a tusfürdő által.
Így aztán nem is haragszom rá.
Ugyanis vannak parfümök,amiknek olyan megfogalmazhatatlan "izzadságszaga" van.

NiDDA

2014. szeptember 28.

Friss, kellemes illatú, kellően habzik, és egy kicsit tényleg szárít, pedig nekem nincs száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Jelizz

2014. szeptember 6.

nagyon frissit az illata :DD de szarit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

nagyon frissit az illata :DD de szarit

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol