Fa

Ár:   539 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2018. október 22.

Kategória:   Tusfürdők

A Fa Yoghurt Body Smoothie tusfürdő használatával a tusolás valóban frissítő élmény lesz. A joghurtot tartalmazó finom, krémes formula, a friss gyümölcs érzéki illatát kombinálja az ápoló joghurt formulával, varázslatosan puhává téve a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

annncsi

2016. november 4.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nem igazán szeretem a FA termékeket, ezt ajándékba kaptam. Meglepően kellemes az illata és nem szíritja a bőrt

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Dius24

2015. június 19.

Ez volt az első tusfürdőm amit újra vettem nagyon szerettem igazi üde nyári illat!!!Top kedvencem volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

nettike

2015. április 5.

Mostanában már nem látom a polcokon ezt a tusfürdőt , főleg a yoghurtos tusfürdőket kedvelem mert ezek kevésbé szárítják ki a bőrömet , az illata valami isteni volt , krémes állagának köszönhetően gazdaságos volt , szerettem nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Ildie

2015. január 20.

Egyszer lekaptam apolcról, kellett valami kisebb kiszerelésű cucc a konditerembe, amit a otthagyok véletlen nem fogja a lelkem megérinteni. Na hát nem hagytam el, de nem is érintette meg a lelkem. a Fa nem lopta be ez elött és ezzel sem magát a lelkembe. Valószínűleg a yoghurt miatt nem szárít, de semmi más jót, vagy semlegeset nem tudok róla mondani, talán az, hogy az illata hamar elszáll, ami király, egyébként nem rossz, de akkor már inkább ne legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

minimano81

2014. november 14.

Ajándékba kaptam és hosszú hónapokig csak pakolgattam, nem volt hangulatom használni. Most viszont elkezdtem, és pozitívan csalódtam! Finom krémes az állaga, és az illata (amitől alapból tartottam) valami nagyon finom, friss, gyümölcsös és nagyon finoman, hosszan megmarad a bőrömön! Azt vettem észre, hogy önkéntelenül szaglászom a karom tusolás után :) Szóval számomra meglepetés volt ez a tusfürdő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Demonshadow

2014. február 8.

Az örök kedvenc, sajnálom, hogy újabban már sehol se látom a polcokon. Az illata az valami elképesztő... Felvinni könnyű, nekem habzott rendesen, így viszonylag jó ideig kibírtam egy flakonnal. Árban kicsit drágább más tesóihoz képest, de ez csöppet sem vesz el a rajongásomból. Ami miatt pedig tényleg jár egy hatalmas plusz pont, hogy egyáltalán nem szárított, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

cioccolata

2013. október 13.

Nem vagyok Fa rajongó, és ezen ez a tusfürdő se változtatott. Talán a valóban benne lévő joghurt a hibás érte, de alig habzik, ami elég pazarlóvá teszi a használatát (pedig használok fürdőrózsát). Az illata gyengécske, de szerencsére nem kellemetlen. Egy Isana vagy Balea ezerszer jobb ennél. Csak azért kap két csillagot, mert ő (sem) szárít, és nem taszít az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

Laura19

2013. október 13.

Sosem szerettem a joghurtos tusikat, de ez most kivétel.
Gránátalma és málna...mennyei párosítás!
Leginkább tavasszal használom, akkor a legjobb (szerintem).
Frissítő és hosszan érezni az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Sosem szerettem a joghurtos tusikat, de ez most kivétel.
Gránátalma és málna...mennyei párosítás!
Leginkább tavasszal használom, akkor a legjobb (szerintem).
Frissítő és hosszan érezni az illatát.

Csilluska

2013. május 20.

Ajándékba kaptam, így elhasználom, magamtól nem vettem volna meg, és nem is fogok venni a jövőben sem, mert az illatát gyorsan meg lehet unni, és az összetevői sem a legjobbak. Érdekes módon a barátomnak viszont tetszik, néha még ő is használta:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Cicka

2013. május 6.

Az illata undi nekem,mert utálom a joghurtot,a szagát sem bírom.A káros összetevők miatt sem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Propylene Glycol

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)