Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

rekireki

2022. június 19.

Senkinek nem ajánlom! Tiniként évekig rendszeresen használtam, és csodálkoztam, hogy miért lesz csak egyre rosszabb a bőröm. Mára rájöttem, hogy többek között a benne található töménytelen mennyiségű parfüm és alkohol miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

dix666

2022. május 21.

Aknék ellen bevált! A bőröm viszont zsírosabb, ha nem hasznalom reggel-este..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

Aknék ellen bevált! A bőröm viszont zsírosabb, ha nem hasznalom reggel-este..

katalinmester13

2021. október 14.

Szerintem régen sokkal erősebb volt és nagyon szárított. Nyáron szívesen pacsmagoltam az arcomra. Nem szárította ki a bőröm. Nekem kellemes volt. Mintha a krémem gyorsabban beszívódott volna. Nem mondom, hogy újraveszem, de nem bántam meg, hogy egy maradék fél flakonnyit elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 14.

d.anett89

2021. július 27.

Anno tiniként használtam,de gyorsan kukába landolt. Aki jót akar magának elfelejti

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

A.Csenge

2021. július 16.

NE!
Még korábban használtam, aprócska, csak közelről látható ráncokat csinált.
Nem rég beszélgettem egy tinivel, aki azt mondta, újabban száraz a bőre. Kiderült, ezt használja...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

NE!
Még korábban használtam, aprócska, csak közelről látható ráncokat csinált.

dori1208

2021. június 25.

az alcohol a második helyen áll az összetevőlistán... szárít nagyon, akinek eleve száraz, vízhiányos bőre van, annak semmiképp nem ajánlom. Ha tehetitek, másfajta tonikot válasszatok magatoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 25.

Fannnya

2021. május 27.

Ezt be kéne tiltani, nagyon nem tesz jót a bőrnek, a zsíros-pattanásosnak sem. Maximum fertőtlenítésre alkalmas a magas alkoholtartalma miatt, de arra lehet ennél gyengédebb cuccot is használni. Vigyázzatok vele, mert akár jónak is tűnhet, hiszen leszárítja a pattanásokat (meg minden mást is), de valójában a problémát nem hogy nem oldja meg, tovább gerjeszti. Sajnos a kevésbé tudatos bőrápolók esnek áldozatául. Alapszabály, hogy minél problémásabb a bőr, annál gyengédebben kell vele bánni! ÉS NE HASZNÁLJÁTOK SMINKLEMOSÓNAK!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Aliz.240

2021. március 9.

Az elmúlt 5 évben mindig újra vettem ha elfogyott!
Nagy kedvenc!!!
Nekem ekcémás bőröm van, sose irritálta, sose lett tőle pattanásos a bőröm.
Én minden reggel használom, engem nem zavar az alkohol tartalma vagy az illata.
Szépen tisztít, én az éjszakai krémeket ezzel szoktam lemosni egy reggeli “frissítő” gyanánt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Az elmúlt 5 évben mindig újra vettem ha elfogyott!
Nagy kedvenc!!!
Nekem ekcémás bőröm van, sose irritálta, sose lett tőle pattanásos a bőröm.
Én minden reggel használom, engem nem zavar az alkohol tartalma vagy az illata.

ziza27

2020. december 19.

Tinikorom óta mindig van itthon, pattanásokra ez a legjobb! Pár nap alatt leszárítja őket és a szennyeződéseket is szépen eltávolítja. Pont az erős szárító hatása miatt nem használom minden nap, csak amikor érzem, hogy jólesne felfrissíteni az arcbőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

PilinszkiGabriella

2020. november 26.

Serdülőkorom óta ezt használom, nagyon broblémás volt a bőrőm és sokat segített. Kicsit szárít mivel tonik ezért tényleg elég csak egy kicsi mert jobb hatást lehet vele elérni, ennél jobb tonik nincs a világon csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.