Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fannnya

2021. május 27.

Ezt be kéne tiltani, nagyon nem tesz jót a bőrnek, a zsíros-pattanásosnak sem. Maximum fertőtlenítésre alkalmas a magas alkoholtartalma miatt, de arra lehet ennél gyengédebb cuccot is használni. Vigyázzatok vele, mert akár jónak is tűnhet, hiszen leszárítja a pattanásokat (meg minden mást is), de valójában a problémát nem hogy nem oldja meg, tovább gerjeszti. Sajnos a kevésbé tudatos bőrápolók esnek áldozatául. Alapszabály, hogy minél problémásabb a bőr, annál gyengédebben kell vele bánni! ÉS NE HASZNÁLJÁTOK SMINKLEMOSÓNAK!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Aliz.240

2021. március 9.

Az elmúlt 5 évben mindig újra vettem ha elfogyott!
Nagy kedvenc!!!
Nekem ekcémás bőröm van, sose irritálta, sose lett tőle pattanásos a bőröm.
Én minden reggel használom, engem nem zavar az alkohol tartalma vagy az illata.
Szépen tisztít, én az éjszakai krémeket ezzel szoktam lemosni egy reggeli “frissítő” gyanánt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Az elmúlt 5 évben mindig újra vettem ha elfogyott!
Nagy kedvenc!!!
Nekem ekcémás bőröm van, sose irritálta, sose lett tőle pattanásos a bőröm.
Én minden reggel használom, engem nem zavar az alkohol tartalma vagy az illata.

ziza27

2020. december 19.

Tinikorom óta mindig van itthon, pattanásokra ez a legjobb! Pár nap alatt leszárítja őket és a szennyeződéseket is szépen eltávolítja. Pont az erős szárító hatása miatt nem használom minden nap, csak amikor érzem, hogy jólesne felfrissíteni az arcbőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

mucskalaura

2020. december 13.

Nem csodaszer, nem érzek különösebb változást, de nem is rontott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

Nem csodaszer, nem érzek különösebb változást, de nem is rontott.

PilinszkiGabriella

2020. november 26.

Serdülőkorom óta ezt használom, nagyon broblémás volt a bőrőm és sokat segített. Kicsit szárít mivel tonik ezért tényleg elég csak egy kicsi mert jobb hatást lehet vele elérni, ennél jobb tonik nincs a világon csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

ackzode

2020. november 7.

A bátyám zsíros bőrét is nagyon kiszárítja és az alkohol pedig irritálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

A bátyám zsíros bőrét is nagyon kiszárítja és az alkohol pedig irritálja.

Stenico

2020. szeptember 15.

Teljesen érthetetlen, de a majd' 40 évem alatt még soha nem próbáltam, pedig mindig is tudtam, hogy létezik a "Tini Tonik"... No de most! Az illata kellemes, kicsit furi is, hogy nem érzem a szokásos orrfacsaró alkoholgőzt, mint pl. a Neutrogenánál. Zsíros bőrre szuper, teljesen tisztának és frissnek érzem az arcomat utána. Pattanásokra nem csodaszer, de nyomkodás után legalább lefertőtlenít és nem csíp! Tesztelése folyamatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Bonnieoo7

2020. szeptember 3.

Kiváló tonik, az én már nem fiatal bőrömre ami pattanásos időnként, jókora mitesszerekkel tarkított, nyáron zsíros, télen feszül és száraz. Kiegyenlíti, a nagy melegben elég csak krém helyett, mert puhít és egységesíti a sok -sok egyenetlenséget a bőröm felszínén. Hidegben és átlagos időjárás esetén alkalmazva pedig krém alá segíti annak felszívódását. Nem gondolnám, hogy mindenkinek szüksége van tonikra, de ártani nem árthat és vannak olyan bőrtípussal rendelkezők mint én, nekem kifejezetten szebb a bőröm vele, mint nélküle - tehát használ. 🤗 Egyetlen negatívuma számomra az alkoholtartalom, de ezzel nem tudok mit kezdeni. 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Csutak

2020. július 30.

A régi változata sokkal rosszabb volt (vagy csak az én bőröm volt túl zsíros hozzá), de ez nem szárít annyira. Csak ott, ahol szükséges. Picit ragad utána az arcom és az illata a szájvizekéhez hasonlít, így ezek miatt egyelőre három csillagot adok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Baloghgeorgina19

2020. július 7.

Én nagyon szeretem az illatát, illetve azt érzem, mikor használom, hogy felfrissül a bőrőm. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid