Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Csutak

2020. július 30.

A régi változata sokkal rosszabb volt (vagy csak az én bőröm volt túl zsíros hozzá), de ez nem szárít annyira. Csak ott, ahol szükséges. Picit ragad utána az arcom és az illata a szájvizekéhez hasonlít, így ezek miatt egyelőre három csillagot adok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Baloghgeorgina19

2020. július 7.

Én nagyon szeretem az illatát, illetve azt érzem, mikor használom, hogy felfrissül a bőrőm. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Queen16

2020. június 3.

Erös a szaga, mivel alkoholt is tartalmaz, ezért a zsíros böröm mégjobban iritálta és ezáltal mégtöbb fagyút termelt, több pattanásom lett a használata közben abszolut nem használt semmit pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

aniko_farago

2020. május 31.

Régebben használtam de sajnos nem vált be.A pattanásaim ugyanúgy megmaradtak nem javított azok állapotán. Tisztítani tísztított de mikor használtam a bőröm mindig húzódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Manov

2020. május 15.

Sokkal kellemesebb a használata, mint a legtöbb toniknak. Alkalmazása után nem ég percekig az arcom utána. Frissitő mentolos illata van. Legutóbb Garnier érzékeny bőrre való tonikot kaptam ajándékba, az valamivel hatásosabb a szennyeződésekkel kapcsolatban, ezért csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

bibike2000

2020. május 2.

Húgom használta még régebben,én semmi pénzért nem kentem volna magamra. Pont most selejteztem itthon a szekrényben,és találtam egyet,ami már meg volt romolva. Frissen is büdi,így meg méginkább. Nem kellene semmi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Cserne

2020. január 29.

Én meg vagyok vele elégedve. Amióta használom a homlokom szebb. Reggeli-esti rutinomban is szerepel főképp a homlokomat és államat törlöm át vele. Szükség van utána hidratálásra, de nekem ez is benne van a rutinban.
Nem okoz pattanást, mitesszert és nem irritál. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Nem okoz pattanást, mitesszert és nem irritál. Nekem bevált.

fanni81

2019. szeptember 29.

Eléggé szárít. De teszi a dolgát, megbírkózik a gyulladással .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Eléggé szárít. De teszi a dolgát, megbírkózik a gyulladással .

gsprnn

2019. szeptember 25.

Nekem eddig úgy néz ki bevált, Kb 3 hete reggel este használom és látványosan halványulnak a pattanások után megmaradt foltok emellett a gyulladt pattanások is sokkal gyorsabban gyógyulnak. Egyetlen negativum,hogy tenyleg szárítja a bőrt egy kicsit de nem drasztikusan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Ennie86

2019. szeptember 21.

Lehettem volna okosabb amikor megvettem. Alkohol az első helyen? Brr... Régebben kipróbáltam, de a hűsítő érzésen kívül sok mindent nem csinált. Ja...de! Fél óra múlva diszkógömb lett a fejemből. Fel is tettem eladásra. Hátha...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid