Best of Beauty 2019

Faith In Nature

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2012. február 1.

Kategória:   Testápolás

Az intim mosakodó bio aloe vera és illóolajok hozzáadásával készült, melyet speciálisan arra terveztek, hogy legérzékenyebb bőrfelületet is megtisztítsák és felfrissítsék. A termék nem tartalmaz parabéneket (kőolajszármazékokat), SLES-t, vagy szappant. Hipoallergén.

Kiszerelés: 200 ml

Preciosa

2018. március 9.

Most, hogy jobban beleástam magam a tudatos bőrápolásba Tindigo-nak köszönhetően, világossá vált számomra, hogy az a rengeteg illatanyag (itt hiába zöld pöttyös, organikus, stb. illóolaj, amikről eddig azt hittem, jót tesznek...!) okozza vélhetőleg nálam az irritációt! Az illata amúgy jó, de miután az új tudásommal, és viszketegségemmel újra ránéztem az INCI-re, már csak lábmosónak fogom használni kb. Persze bioboltban ajánlotta az eladó anno, amikor épp valami jó makacs fertőzéssel küzdöttem! Ezentúl jobb, ha magam járok utána, mit kenek magamra! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. március 19.

Mivel volt itt, aki allergizáló hatásra panaszkodott ennél a terméknél, óvatosan használom: felváltva a Saforelle-vel. Nekem semmiféle irritációt nem okoz, kellemes az illata, kellemes tisztaságérzetet ad. Egyetlen negatívum, amit meg tudok jegyezni, a csomagolását illeti: a flakon kiöntő nyílása elég nagy és így egyszerre túl sok anyag jön ki belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 19.

krenat

2016. január 4.

Nekem nagyon bevált, egyáltalán nem okoz irritációt, és nem kell aggódnom mesterséges összetevők miatt. Nagyon sokáig elég, olyan régóta használom ezt az egy dobozt, hogy már nem is emlékszem, mikor vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

gemzit

2015. december 19.

Világéletemben használtam intim mosakodót, azonban amikor az összetevőkre rápillantottam, és elborzadtam, egy ideig a normál, káros anyagoktól mentes (vagy limitált) tusfürdőt alkalmaztam mindenhol. Erre az intim mosakodóra azután találtam, miután elkezdtem FIN sampont használni.
Teljesen meg vagyok elégedve vele, teszi a dolgát. Olvastam a korábbi kommentekben irritációról, azonban nekem semmi gondom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

mihrek

2014. október 20.

Nekem nagyon bevált! Bár még csak egy hete használom, de nagyon megéri a pénzét! Soha többet nem veszek másfajta intimmosakodót, ez a legjobb, pedig már rengeteget végigpróbáltam! Bármi panaszom volt, ez mindet rendbetette! :)

Update: Sajnos le kell húznom...jó sokáig használtam, hónapokon keresztül, és ahhoz képest, hogy napi használatra, illetve intim, illetve roppant érzékeny és kényes területre tervezték, nálam mégis allergiás reakciókat váltott ki. Bár SLS nincs benne, feltehetőleg a sok illóolaj kezdte ki ezt az érzékeny területet. De annyira, hogy azóta minden más illóolajra érzékeny lettem, gondolok itt a 100%-os tisztaságú illóolajokra is, és egyéb intim területre használatos gyógyhatású készítményre, ami bármilyen illóolajat is tartalmaz. Szóval, a kezdeti lelkesedésem ellenére többet soha nem venném meg! Nálam valamit nagyon felbolygatott. Helyette viszont szerencsére megtaláltam azt az intim mosakodó terméket, amit már lassan egy éve biztonsággal használok. Ennek az utóhatásával is megküzdött, és azóta nem volt semmi női bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

momóka88

2014. február 20.

Terhesség alatt kezdtem el használni a dokim tanácsára intim lemosót.
Aki terhes,ne használja,mert nekem sem lehetett volna, sajnos alig 3 hónaposan majdnem elment a babám akkor, utána tudtam meg,hogy a geránium vérbőséget fokozza és az aloe sem túl jó választás volt, miután burokvarrásom volt. Senkinek nem kívánom. :S a termékkel más bajom nem lett volna,nem irritált,az illata is enyhe virágos. Egy életre megtanultam akkor a leckét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Terhesség alatt kezdtem el használni a dokim tanácsára intim lemosót.

kukac

2014. február 10.

Nagyon jó az illata, és szuper, hogy ilyen szépek az összetevői! :) Én egy webáruházból rendeltem.

Update (2014.02.10.): Még mindig oda vagyok érte! :) Régebben elég könnyen elkaptam mindenféle fertőzést, de amióta ezt használom, azóta nem volt semmi problémám (kopp-kopp). Hamarosan elfogy, úgyhogy újra be fogom szerezni, szerintem az nem rossz, hogy több, mint két hónapig elég volt (és nem spóroltam vele)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

szöszike

2012. április 29.

Nagyon érzékeny a bőröm és örülök, hogy végre találtam egy nekem való intim mosakodót! :) Csak javasolni tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

mstindigo

2012. március 5.

Nagyon szeretem, igazából semmi extra hatást nem érzek, de korábbi problémáim miatt valamilyen intim mosakodót mindenképpen használnék, és ebben legalább minimalizálva van minden káros anyag. Egyébként más márkából ennyire tiszta intim lemosót nem is találtam még. Illata enyhe, és nem habzik, borsónyi mennyiség elég "odalentre". Viszont a 200 ml nagyon sokáig, kb. két hónapig elég úgy, hogy naponta használom. (Ebben a termékben a parfüm sem szintetikus.)
UPDATE: figyeltem a fogyását, majdnem 2 hónapja vettem, és a fele még mindig megvan. Tovább elég, mint gondoltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Hidratálók: Betaine, Glycerin