Faith In Nature

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kíváncsi Fáncsi, Módosítva: 2013. április 10.

Kategória:   Samponok

Az újonnan kifejlesztett sampon regeneráló hatásának köszönhetően élettel telivé varázsolja a haját és a fejbőrét.Hidratálja a száraz és töredezett hajvégeket, így puhábbá és kezelhetőbbé válnak rakoncátlan fürtjei. Feléleszti a hajtüszőket és közömbösíti a szabadgyököket. Az édeskés málna illat dominál benne.

Minden hajtípusra ajánlott. Kőolaj származékoktól mentes (Parabén és SLES mentes). Teljesen lebomlik a környezetben. Nem tartalmaz mesterséges színezéket és tartósítószert. Szabályozza a pH-értéket.

Tuende

2018. január 9.

Nagyon kiszárította és sprőddé tette a hajvégeimet. Ha nem használtam volna semmit, akkor is jobban járok.
Az illata nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Az illata nem rossz.

szelesviki

2017. október 9.

Az összetevői miatt szeretem. Az ára is tűrhető. Ennek az illata is nagyon jó, de nem túl intenzív vagy zavaró. Balzsam nem árt utana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

szilvia.bano

2017. szeptember 27.

A gránátalma-rooibush sampont és balzsamot használom évek óta, de most kipróbáltam ezt, és ez is elég jó. Kellemes illata van, nagyjából hasonló minőségű, mint a másik, talán egy egészen picit elnehezíti a hajam, de ez azért lehet, mert vékony szálú hajam van. Pedig göndör is, ami hajlamos a szárazságra. Alapvetően szerettem, de a gránátalmásat használom továbbra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Tunderviragos

2015. július 13.

Illata finom, jol tisztitott viszont nekem szaritott, de az osszetevoi szuperek, de nem pontozom le mert jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

ayeshakari

2014. május 3.

Finom, csábító illat, szép összetevők, selymesebb, puhább haj. Ezt kaptam ettől a terméktől, csak az árát sokallom picit.
Ja és kicsit gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Ja és kicsit gyorsan fogy.

Dorcsek

2013. július 29.

Ugyanezen család teafás változata után azt hittem, hogy a többi illat is annyira erős. Hát tévedtem, legalábbis ez esetben, a többit még nem próbáltam. Egyáltalán nem érezni hajmosás után, sőt közben sem túl intenzív. Hatásával meg vagyok elégedve, bár mint mindig ezután is használtam balzsamot. Örülök is, meg nem is, mert bár nincs semmilyen illata, legalább van egy samponom aminek nincs annyira erős tolakodó gyógynövény illata. Az összetevői nagyon szépek, de a FIN család már rég megvett magának :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

fausztdori

2013. június 6.

Nem rossz, de nem vagyok tőle hasra esve, főleg nem ennyi pénzért. Szépen tisztít, de az illata sem tartós és nincs az a "hű de ápolt a hajam" érzet sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A cékla kivonata, melyet a kozmetikumokban természetes színezékként használnak.