Farfalla

Ár:   2930 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Selymesen fényes haj és dúsabb hatás! A selyemprotein ,csodálatos fényt és hosszantartó dús tartást ad a hajnak. A mandulavirág gyengéd illatával. Támogassa a frizura teltségét a farfalla hajdúsító sprayvel.

pH bőr semleges.

blackspot

2014. november 21.

Több, mint egy évig használtam, én nagyon szerettem! Csak az ára elég borsos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Több, mint egy évig használtam, én nagyon szerettem! Csak az ára elég borsos!

Valleypond

2013. május 11.

Meg kell védenem ennek a samponnak a renoméját: több farfallás sampont is kipróbáltam, de messze ez jött be a legjobban, szépen dúsít, puha és fényes lesz a hajam tőle, még hajbalzsam nélkül is. A habzásával sincs gond, én mindig teszek bele egy késhegynyi szódabikarbónát, így nemcsak jobban habzik, a fejbőrnek is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

amina22

2012. november 5.

Kipróbáltam ezt a sampont is a Farfallától, nem lett az igazi, az illata kicsit fura, ez nem egy megszokott virágillat az biztos.
A Farfalla samponokkal nekem az a gondom hogy túl sok bennük az alkohol ami enyhén szárító hatású, és az én bőröm azt nem nagyon bírja, ezért át is tértem másik márkára ami hasonlóan károsanyag mentes, használtam még a vadrózsás sampont is elég sokáig, de az kb. a legrosszabb volt amit eddig használtam, pedig elvileg érzékeny fejbőrre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Szendi

2012. augusztus 16.

Tényleg szépek az összetevői. Én is a netről rendeltem ajándékba egy barátnőmnek. Ő már a második flakonnal használja, neki annyira bejött. Én magam nem próbáltam, de csak jókat olvastam róla, ezért mertem megrendelni. A barátnőm pedig odavan érte. Ezek szerint ennyire hajtípus függő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

appdina

2012. június 20.

Ritkán vagyok ennyire szélsőséges véleménnyel valamilyen kozmetikumról, de ez a legborzalmasabb sampon, amivel valaha is találkoztam. Komolyan! A bionom.hu-ról rendeltem, mert annyira ajnározzák, és nem azzal van a baj, hogy pl. nem habzik annyira, mint a "mérges" samponok, mert több natúr sampont használtam már. De ez... A fodrász majdnem elájult, amikor meglátta a hajam minőségét ennek a használata után, és amikor visszatértem másik, dm-es samponra, a hajam láthatóan fellélegzett!!! Érthetetlen, mert annyira odáig vannak ennek az összetevőiért!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 20.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid