Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Rendkívül gyengéd sampon, rózsakivonata megnyugtatja és harmonizálja az érzékeny fejbőrt. Egészséges szép haj a hajhagymáktól a hajvégekig. Természetes fényt ad a hajnak.

A Farfalla Essentials AG ellenzi az állatokon való tesztelést.

Érzékeny fejbőrre és gyermekeknek. Nem tartalmaz PEG-t, szilikont és SLS-t.. Nem tartalmaz szintetikus aromát, színezéket és tartósítószert. pH bőr semleges.

amina22

2012. november 5.

Használtam elég sokáig ezt a sampont, de nem voltam vele teljesen elégedett, szerintem nem annyira kímélő hatású mint ahogy az fel van tüntetve. Amikor kinyitottam a kupakját már rögtön megcsapott az alkohol illat ami számomra taszító volt, egyébként rózsa illata van, de azért erősen érződik az alkohol is, a hajamat is szárította, és enyhén irritálta a fejbőrömet. Azóta találtam egy kímélőbb terméket, ami még olcsóbb is ennél. Biztos van akiknek beválik ez a sampon, de szerintem nem éri meg az árát.
Őszintén szólva én inkább a Biola babasamponját használnám gyereksamponnak,(feltéve ha szeretik az erős gyógynövény illatot :) az valóban gyengéd hatású, és egyáltalán nem irritálta még az én érzékeny fejbőrömet sem. A Bio Belle is nagyon jó, ami tusfürdőként és samponként is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

kiprobaltam.hu

2012. május 18.

Szerintem ilyen az ideális gyereksampon, itt kifejtem, hogy miért: http://kiprobaltam.hu/2012/melyik-az-idealis-gyereksampon/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid