Farmasi

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   52 x 0,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suada77, Módosítva: 2018. április 5.

Kiszerelés:   52 x 0,3 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali feszesítő hatás. Megemeli a megereszkedett bőrt, finomítja a ráncokat, csökkenti a duzzadtságot és élénkíti a szem alatti részeket. A bőr feszesebb, fényesebb lesz, továbbá fiatalabbnak és frissebbnek néz ki.

demeve

2019. április 28.

Nagy Farmasi fan lévén nagyon meglepő volt (agica10) hozzászólása és a 6 megerősítés. A környezetem nagyon odáig volt érte, tényleg nem hallottam még róla negatív kritikát. Mondjuk több szabályt is be kell ennél a terméknél tartani, különben nem stimmel a végeredmény. Pl. arctisztítás után - vízzel tilos a krém használatakor -, hidratálni kell, aztán jön ez a cucc, és felkenés után vagy 10 percig nem lehet mimikázni, különben "beragasztja" a ráncokat. Aztán pedig nem lehet alá/fölé sminkelni. Lehet, hogy érzékeny volt a hölgy valamelyik összetevőre, pl a planktonra? Csak mert nálam a kamillánál van ugyanez, meg a mézes összetevőnél - azoknál konkrétan szét tudnám kaparni a bőrömet. Nem tudom, megvan-e még az eladó mennyiség, de én átvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

agica10

2018. június 14.

UPDATE2: április 13-án töltöttem fel eladónak 47 tasaknyit dobozzal, 7000 Ft-ért. Ma június 14-e van, még senki sem jelentkezett érte. Közben egy tasakot odaadtam egy barátnőmnek kipróbálásra, a véleménye: "hát ez nem csinál semmit". A megmaradt 46 tasak árát ma levittem 5000 Ft-ra, hátha csak drágállották eddig a rajongói (mondjuk senki sem jelentkezett azért sem, hogy vigyem le az árat és vinné). A kísérlet e hónap végéig folytatódik, akkor repül a kukába a doboz a tartalmával együtt. Felhívnám mindenkinek a figyelmét, hogy legyen óvatos mlm-es termékekkel, nagyon sokat a krémmánián ügynökök húznak fel, hogy jó legyen az értékelése, és el tudják adni. Vannak nagyon jó mlm-es termékek, lehet, hogy a Farmasinak is van jó cucca, de ez a szérum tuti nem az. (megjegyezték páran, hogy biztos nem jól használom, ezért kiemelem: de, úgy, ahogy ajánlották a használatát. A termékvonal hidratálóját is megvettem, azt végül elkentem testápolónak)

hogy én mekkora barom vagyok! mondjuk, így utólag nem is tudom, mire számítottam. megvettem ezt az összesen 15,6 ml (52x0,3) valamit, mert valaki azt állította csodaszer. na, magamra kentem, nagy reménykedve, hogy semmi durva összetevő, de hatni fog, ha csak időlegesen is. hát, lehet, hogy pont annyi időre kisimított néhány ráncocskát, amíg pislogtam, de ha hatott is ennyi ideig, az ki a fenét érdekel. pontosan olyan a bőröm állapota 2 tasak elhsználása után, mint előtte volt. mert hát, gondoltam, ha egy nem csinált semmit, hátha majd kettő... se apró szarkalábakra, se mimikai ráncokra, semmire sem hatott. csak olyan száraz lett a bőröm, mintha lepúdereztem volna, ergo alapozót már meg sem próbáltam tenni fölé. ez volt életem utolsó mlm-ben árult cuccal való próbálkozása, nevezzük tanulópénznek, amit inkább költöttem volna kozmetikusra, vagy bármire, ami örömet okoz.
nyilván elkenem a maradékot, ha már megvettem, és várom a csodát. ha váltotik a véleményem, update-elek. egyelőre véleményem szerint ez pénzkidobás volt.

UPDATE: nem kenem el a maradékot, mert hámló, száraz foltok jelentek meg tőle az arcomon. aki ajánlotta, először azt mondta, csökkentett áron átveszi tőlem, aztán eltűnt - ez azért elég beszédes. ÓVAKODJATOK A FARMASITÓL!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

Ancsika81

2018. április 25.

Anyukám kapta karácsonyra ezt a szérumot. Megfelelően kell használni a többi termékcsaláddal együtt. Az eredmény önmagáért beszél. Édesanyám megfiatalodott! Csodás termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

marianna20

2018. április 11.

Ez a szérum nagyon szuper! Azonnal látható az eredmény, én nagyon szeretem, már a 2. szettet rendelem. Igaz, én használom az age reversist összes termékét, ami szerintem nagyon fontos. A képen látható szérumot csak a hidratáló krém után szabad feltenni, mert ennek hiányában egy vékony, fehér réteget alkothat a bőrön! Az én tanácsadónőm részletesen felhívta a megfelelő használatra a figyelmet, mert csak úgy hatásos. December óta használom, nagyon látványos eredménnyel. Most jelent meg a szemránckrém is, az még nincs nekem, de ki fogom próbálni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!