Farmasi

Ár:   3879 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ginus099, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

A regeneráló sampon hatékony megoldást nyújt a hajhullásra. Fokhagymával és Capixyllel gazdagítva a haj gyorsabb növekedése érdekében. Rendszeresen használva erősíti a hajat, és fényes megjelenést kölcsönöz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

HolbF

2021. július 1.

Imádom! Kedvemc samponom. Sokat is nőtt a hajam tőle, és ápolja is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Imádom! Kedvemc samponom. Sokat is nőtt a hajam tőle, és ápolja is

kincsq

2021. május 3.

Túlárazott vacak. Ennyit tudok róla írni.

Nekem is szárította a fejbőrt, nagyon viszketett tőle, a hajam állaga valami szörnyű volt. Próbáltam többször is, de mind sikertelen kudarcba fulladt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Túlárazott vacak. Ennyit tudok róla írni.

Nikolett9

2021. április 12.

Túlzott hype ment a termék körül, szó szerint zaklattak, hogy kipróbáljam, és még ingyen mini terméket is kaptam. Nos már itt érezhető, hogy valami nem stimmel, ha ennyire ráerőszakolják az emberre, csak hogy el tudják adni. Mindenesetre adtam neki egy esélyt. Semmi, de semmi pozitív dolgot nem tudok kiemelni a samponnal kapcsolatban. Kezelhetetlen lett a hajam, nagyon hamar, 2 nap alatt annyira zsíros lett a fejem, mintha magamra borítottam volna egy zsírosbödönt, pedig alapetően egy hetet kibirok hajmosás nélkül. És eszméletlenül kiszárította a fejbőrömet, folyamatosan vakargattam. A lefolyóban végezte a maradék mini termék, még kézmosásra sem tudtam volna elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

ancsiedes

2021. március 9.

Türelmetlenül vártam, hogy kipróbáljam, mindenki ódákat zengett erről a samponról. Már majdnem az egész flakont elhasználtam, de sajnos nem vettem észre minimális változást sem a hajnövekedést illetően, sőt, az egyébként is zsíros hajam még zsírosabbá vált. Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Kattty93

2020. december 5.

Kipróbálásra kaptam egy negyed dobozzal, mert alapvetően sokalltam az árát. Az első használatkor még nem tapasztaltam semmi különöset, ám a második használat után erősen viszketni kezdett a fejem. A harmadik és negyedik használat után már másnap estére zsírosodott a hajam, pedig általában több napot bír.
Ár érték arányban számomra nagyon nincs rendben, de anyukámnak bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Ár érték arányban számomra nagyon nincs rendben, de anyukámnak bevált.

norko94

2020. október 21.

Ajándékba kaptam es azt mondtak, hogy mindenki dicseri ezt a sampont. Csak azert hasznaltam, mert mar nem volt masik samponom, de annyira fenyes es puha lett tole a hajam, hogy lehet fogok vennj belole ujat, ha a mostani elfogy. Alapvetoen dus hajam van, es nagyon hullik, ebben nem vettem eszre valtozast. Viszont eddig nagyon szaraz volt a hajam es ettol a sampontol konnyed es nem zsirosodik hamar! Ajanlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

anita11

2020. október 8.

Sajnálom, hogy sokaknak nem vált be! Meglepődtem, hogy a pozitív táborba tartozom. Én egy akció keretében kaptam nagyon olcsón, a vélemények alapján féltem is, hogy nem lesz jó.
Első használatkor valóban szárító hatást fedeztem fel, a kolléganőm itt fel is adta. Én tettem még egy próbát, és nem volt rossz, majd egyre jobb lett, anynira, hogy 2,5 éve csak ezt használom! Azóta nem korpásodik a hajam és töb ideig bírja zsírosodás nélkül, én észrevettem a növekedést és az új babahajakat. Gyorsabban nő a hajam. Mindig megdicsérik! Vettem hozzá egy pumpát és nagyon egyszerű kezelni, ráadásul egy flakon nekem elég majdnem egy évre.
Nekem szerencsére bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Nekem szerencsére bevált.

zdoreebaba

2020. július 24.

Sajnálatos módon semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam a hajamon és a fejbőrömön. Sőt! Alapvetően zsíros, kopásra, hajhullásra hajlamos, nagyon érzékeny, összetett a fejbőröm, de ez a sampon csak rontott a helyzeten. Talán első használat alkalmával dúsabbnak éreztem a hajamat, de utána, amint elkezdtem rendszeresen használni, nem bírta a fejbőröm. Sajnos még mindig nem találtam meg azt a sampont, ami igazán nekem való. Ehhez is nagy reményeket fűztem, mert sokan írták és mondták az ismerős körömben, hogy ez nagyon be fog válni, de NEM! Felesleges pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

gerste13

2020. július 16.

A száraz hajamat nagyon jól ápolja - kifésülhetővé tette, de sajnos nem vettem észre, hogy új hajam nőtt volna. Pedig már a második flakonnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

nagynoemi1313

2020. június 16.

Kíváncsiságból vettem meg, mivel sok ismerősöm használja /használta. Sőt..akcios áron jutottam hozzá, így gondoltam kiprobalom. A vélemények megoszlóak voltak,sok reményt nem is fűztem hozza...de ez a sampon nekem annyira bevallt, hogy tuti újra veszem és nem is akarok lemondani róla. Egy hónap után rengeteg baba hajam lett és a hajam is nagyon bedúsult. Sokkal jobb lett a tartása, a hátránya hogy picit hamarabb zsírosodik, de az sem veszes. 500ml 3honapra volt elég (heti2x max3x mosol hajat)
Viszont a kolleganomnek nem vált be :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Viszont a kolleganomnek nem vált be :(

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.