Farmasi

Ár:   3879 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ginus099, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

A regeneráló sampon hatékony megoldást nyújt a hajhullásra. Fokhagymával és Capixyllel gazdagítva a haj gyorsabb növekedése érdekében. Rendszeresen használva erősíti a hajat, és fényes megjelenést kölcsönöz.

nagynoemi1313

2020. június 16.

Kíváncsiságból vettem meg, mivel sok ismerősöm használja /használta. Sőt..akcios áron jutottam hozzá, így gondoltam kiprobalom. A vélemények megoszlóak voltak,sok reményt nem is fűztem hozza...de ez a sampon nekem annyira bevallt, hogy tuti újra veszem és nem is akarok lemondani róla. Egy hónap után rengeteg baba hajam lett és a hajam is nagyon bedúsult. Sokkal jobb lett a tartása, a hátránya hogy picit hamarabb zsírosodik, de az sem veszes. 500ml 3honapra volt elég (heti2x max3x mosol hajat)
Viszont a kolleganomnek nem vált be :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Viszont a kolleganomnek nem vált be :(

dreammiyss

2020. május 11.

Anyukám használja, és amióta a karantén hazahozott én is kipróbáltam, sőt már másfél hónapja használom. Az elején nem volt semmi gond, de 1-2 hete kezdett korpásodni a hajtövem. Miután átmosom a hajam ezzel a termékkel, azután használok rá csalán sampont is. Kicsit még tesztelgetem, hogy melyikük okozza ezt, bár az is lehet a kettő egymás utáni használata a hibás. Mindenesetre egyelőre nem annyira szimpatikus ez a cuccos. :c

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Szfanni17

2020. április 15.

Sajnos egyet kell értenem az előttem lévőkkel ez egy pénz kidobás. Eddig erősen hullott és könnyen zsírosodott a hajam. Na de nem ettől 2x használtam többször nem is fogom (így hajhullás téren sosem tudom meg, hogy használt volna), mert annyira száraz lett a hajam mint a széna, tettem rá hajpakolást, balzsamot, hajvég ápoló olajat, spray állagú balzsamot és katasztrófa. Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

infinitypurple

2020. március 12.

Számomra ez az első olyan termék, amit nem tudok hova tenni. Mondhatni talán ez a leghíresebb a sok Farmasi termék közül, iszonyú nagy népszerűségnek és reklámnak örvend. Jobbnál jobb kritikákat olvasni róla Krémmánián kívül, ezért is lepődtem meg, amikor itt azt olvastam hogy "ragadt és/vagy hullott a haj, korpásodott a fej". Az 1-et fizet 2-t kap akció alkalmával csaptam le rá, de már az első flakon sampont nem tudtam aktívan elhasználni.
Eléggé hamar zsírosodós a hajam, ezért nagyon örültem hogy végre van egy olyan sampon, ami ezt csökkenti, nem beszélve a hajnövesztő és erősítő hatásáról. Puhább lett tőle a hajam, és mintha tényleg fel is gyorsította volna a növekedését. Viszont 2 hét után kezdődtek a problémák. Nekem is bekorpásodott tőle a fejbőröm, amivel már nagyon régóta nem találkoztam, illetve hatalmas mennyiségben elkezdett hullani a hajam, amivel pedig már jó ideje küzdök. Na ez a sampon meg aztán pláne rá segít. 1 hajmosás után hullik csak ki annyi hajszál, mint ami 4 nap alatt. Érdeklődtem is több ismerősömtől, hogy nekik hogy vált be, akik szintén csak panaszkodtak.
Valamilyen szinten nem lepődtem meg amikor nálam is előjöttek ezek a gondok, viszont nagyot csalódtam.
Nekem nem érte meg. És örülök hogy annyival megúsztam hogy csak korpás lett a fejem, nem pedig viszket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Szidonia

2020. március 7.

Kb 1 masfél honapja használom. Heti 2 - szer mosok hajat. A balzsammal együtt használom.
Az első 2 hajmosás pocsék volt . Ragadt tőle a hajam , de nem adtam fel szerencsére.
1 honap után is megálította a hajhulásom. Multhéten volam fodrásznál és azt mondta hihetetlen mennyiségű babahajam van .
Extra puha a hajam töle. Én csak is ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 7.

Extra puha a hajam töle. Én csak is ajánlani tudom.

Valakivalami

2020. február 23.

Ahány ember, annyi féle ...
1x hasznaltam, a hajam durvan elkezdett korpasodni .... undorito .....
halisten nem marta a fejborom es semmi ilyen sem volt ...
Esesanyamnak viszont tetszik ...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Ahány ember, annyi féle ...
1x hasznaltam, a hajam durvan elkezdett korpasodni .... undorito .....
halisten nem marta a fejborom es semmi ilyen sem volt ...
Esesanyamnak viszont tetszik ...

hovyrag

2020. február 21.

A hajam a töveknél általában hamar zsírosodik, de a vége száraz és törött. Ráadásul ehhez párosul az, hogy könnyen hullik.
Nekem ez a sampon (a balzsammal együtt) puhábbá tette a hajam és észrevettem, hogy nem hullik annyira, mint korábban. Látványos hajnövekedést viszont nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

udntknowwwhoiam

2020. február 20.

Teljesen véletlen botlottam bele ebbe a termékbe... egy kopaszodó férfi ismerősömön észrevettem, mintha pihésedne a kopasz részen a fejbőre, mire közölte,hogy valóban és ezt a sampont használja fel is ajánlotta,hogy kipróbálhatom, olcsóbban odaad egy flakonnal,mint az eredeti ára. Egy ideje már én is küszködöm a fokozott hajhullással sajnos és rengeteg terméket kipróbáltam már, volt ami hatott volt ami kevésbé,de egy ideje feladtam... Szóval tűkön ülve vártam,hogy végre kipróbálhassam, aztán mikor a kezembe kaptam a terméket és először utána olvastam szembesültem vele,hogy ez farmasi termék, amire már többen megpróbáltak rábeszélni,de sosem sikerült. Aztán olvasva az itteni értékeléseket kezdtem ledöbbenni,hogy ez egy hatalmas 3000 forintos kuka lesz, hiába az ismerősöm pihés kopasz feje... DE! csoda történt! :D Eddig imádom, először kétszer is átmostam vele a hajam,de olyan selymes tapintású maradt,hogy egyszerűen el sem akartam hinni, ha nem lennék megrögzött hajbalzsamozó, akkor lehet,hogy tettem volna egy próbát anélkül,hogy ki tudom e fésülni a hajam,mert egyébként az eddigi samponjaim olyan szinten kiszárították a hajam,hogy csak 6 kiló balzsam után lehetett kifésülni. Az illatával sincs semmi bajom, elég semleges és a fejbőrömet sem marta le és nem viszket és nem korpásodik! :D Egyelőre 5 csillag,de még csak egyszer használtam. Később updatelek majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Petyaking

2020. február 13.

Ez egy vegyipari szemét de legalább drága. Tök mindegy mit irnak összetevőnek normál hajra zsiros hajra száraz hajra se jó többet árt mint használ. Rádumáltak használta az egész család viszketett is mint a bolháskutya meg korpát termel nekem akinek sose volt korpás a haja pedig sürü hajam van és tusfürdővel mosom. Rádumáltak mondom ennyit megér a kényeztetés de a WU2 csodaszer ehhez képest, ha mosogatószerrel mosnék hajat is jobb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

csaktimi

2019. december 18.

Hasonlóan tönkretette a fejbőrömet mint itt sokaknak... azóta is viszket és korpásodik és nincs rá ellenszerem egyelőre. A farmasis "tanácsadónőm" ráadásul még hülyének nézett, biztos én használtam rosszul! Aha...kerüljétek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.