Farmasi

Ár:   3879 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ginus099, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

A regeneráló sampon hatékony megoldást nyújt a hajhullásra. Fokhagymával és Capixyllel gazdagítva a haj gyorsabb növekedése érdekében. Rendszeresen használva erősíti a hajat, és fényes megjelenést kölcsönöz.

500 ml! Farmasi Regeneráló Hajpakolás eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Carmen9595

2019. november 14.

Szeretem váltogatni a samponokat, így pár hónappal ezelőtt kipróbáltam őt is. Nem okozott csalódást. Az ára megfizethető, viszonylag jó a hatása is. Összességében pozitív érzéseim vannak iránta.
Talán egy negatívumot tudok mondani, márpedig az az hogy túlságos zsíros volt tőle a hajam másnapra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

jnrita95

2019. november 12.

Nagyon szerettem, kb egy hónapig. Tényleg megállította a hajhullást. VISZONT! Utána úgy elkezdett viszketni a fejbőröm folyamatosan... Nem bírtam megállni a vakarózást társaságban se, írtó gáz volt, mint aki tetves.... Ezután raktam össze a képet, hogy ez volt az oka... Utána olvastam az összetevőknek neten, és meg is találtam mi okozhatja: DEA, MEA, TEA (Diethanolamine, momoethnanolamine és trietanolamin) - > "nem csupán a hormontermelést zavarhatják meg, de a rák kialakulásának kockázatát is megnövelhetik". Szóval köszönöm, többet nem kérek belőle!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

martika

2019. szeptember 24.

Egy hónapja használom a fokhagyma sampont ,és megvagyok vele elégedve nincs semmi fokhagyma illata .hajmosás után a hajam könnyen kifésülhető ,puha és nagyon szép fényes, már rendeltem is közben új adagot .Hallottam róla hogy jó hatással van a hajhullásra ezért kezdtem el használni ,sajonos már évek óta hajhullással küzdök .az őszi és a téli időszak a legnehezebb .hajnövekedésröl még nem igazán tudok beszámolni egy hónap alatt ha nől is töle nem tünt fel nekem .ja és nem is zsirosodást sem okoz..ajánlom mindenkinek én biztos hogy sokat fogok belőle használni.5 csillagot megér

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

NagyHenriettaNatalia18

2019. szeptember 23.

Én nagyon szeretem. Amikor legelőször használtam nem vettem különösebb változást rajta de akkoriban erős vitamin hiánnyal küzdöttem. Miután elhasználtam egy nagyobb kiszerelést lényegesen látszódót hogy rengetegett nőt habár a hajhullást akkoriban nm állította meg.
Most újbóli nekifutás után lényegesen csökkent a hajhullás és már sokan megjegyezték a hajnövekedést is , ami nagy előnyön mert göndör hajnál annyira nem szembetűnő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Viwi0524

2019. szeptember 5.

Még csak egyszer használtam, nagyon nagy hajnövesztésben vagyok éppen, úgyhogy minden megoldás érdekel...
Sampon+maszk egyben használva. Az első hajmosásom alapján szerintem nem lesz vele baj, az illata kellemes, a hajam lágy tapintású utána, egyenlőre még zsírosodást sem tapasztaltam.
Sok jót hallottam a Farmasiról, úgyhogy gondoltam kipróbálom, remélem a hajnövesztő hatása is elkezdődik majd egyszer :) Egyenlőre 4*, utána majd meglátjuk.

Hát kB 2 hónapos használat után már látom h nem lesz hosszú kapcsolatom ezzel a termékkel ez mellett hosszú hajam sem...
Sőt annyira nem vált be hogy zsíros viszkető korpás lett tőle a fej bőröm. Ráadásul miután megszaritom olyan mintha ragadna és elneheziti a hajamat. Szóval inkább hanyagolom. Visszaterek az eddigi samponomra és inkább hagyom h a saját ütemében nőjön tovább. Ezzel a samponnal aztán meg tényleg nem akarom kínozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

angimay

2019. augusztus 1.

Én nagyon megszerettem, 1 héten egyszer használom más sampon mellett. Valóban gyorsabban nő a hajam tőle, ezt a lenövésem bizonyítja. Az illatát is szeretem, nem mondanám, hogy fokhagyma illatot éreznék rajta. Amikor akciós vagy szettben megéri megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

timcsike04

2019. július 16.

Valóban gyorsabban nő a hajam, és rengeteg új babahajam is lett. Egyetlen negatív dolog, hogy szárítja a hajam, de ezt különféle pakolásokkal meg lehet oldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

PFanniZsofi

2019. július 4.

Én már kb. 4 hónapja használom, és nekem teljes mértékben bevált. A hajam zsírosodott tőle, így használtam utána az Amalfi zöld színű hajbalzsamját (Ez a termékcsalád nekem szintén egy csoda, amióta használom, látványosan gyorsabban nő a hajam. Mellesleg a kiszerelése nagy, az ára pedig alacsony.). Együtt a kettő nekem bevált, megszűnt a zsírosodás. Két hónap folyamatos használat után észrevettem apró hajszálakat, mintha babahaj lett volna. Aztán a hónapok múlásával ezek a szálak egyre hosszabbak és erősebbek lettek. Ez a hatás folyamatos. A hajhullásom is csillapodott tőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

zellerke

2019. július 2.

Tényleg segített a hajhullásomon, de iszonyat gyorsan zsírosodik a hajam, mióta ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Enci33

2019. június 12.

Itt vettem ezt a sampont, egyelőre markáns változást nem tapasztaltam, ezért próbálok gyakrabban hajat mosni.
Mindenesetre a korpás problémát megoldani látszik, de a tanácsadó, akivel beszéltem, azt mondta, hogy időbe telik, míg a hajhagymák kitisztulnak. Vékony szálú, gyenge hajrá kifejezetten ajánlotta, szerinte legalább két hónapos kúra ajánlott! 4 csillag, de frissítem majd a véleményem, pozitív még az 500ml-s kiszerelés-gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.