Farmasi

Ár:   3879 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ginus099, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

A regeneráló sampon hatékony megoldást nyújt a hajhullásra. Fokhagymával és Capixyllel gazdagítva a haj gyorsabb növekedése érdekében. Rendszeresen használva erősíti a hajat, és fényes megjelenést kölcsönöz.

Kattty93

2020. december 5.

Kipróbálásra kaptam egy negyed dobozzal, mert alapvetően sokalltam az árát. Az első használatkor még nem tapasztaltam semmi különöset, ám a második használat után erősen viszketni kezdett a fejem. A harmadik és negyedik használat után már másnap estére zsírosodott a hajam, pedig általában több napot bír.
Ár érték arányban számomra nagyon nincs rendben, de anyukámnak bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Ár érték arányban számomra nagyon nincs rendben, de anyukámnak bevált.

norko94

2020. október 21.

Ajándékba kaptam es azt mondtak, hogy mindenki dicseri ezt a sampont. Csak azert hasznaltam, mert mar nem volt masik samponom, de annyira fenyes es puha lett tole a hajam, hogy lehet fogok vennj belole ujat, ha a mostani elfogy. Alapvetoen dus hajam van, es nagyon hullik, ebben nem vettem eszre valtozast. Viszont eddig nagyon szaraz volt a hajam es ettol a sampontol konnyed es nem zsirosodik hamar! Ajanlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

anita11

2020. október 8.

Sajnálom, hogy sokaknak nem vált be! Meglepődtem, hogy a pozitív táborba tartozom. Én egy akció keretében kaptam nagyon olcsón, a vélemények alapján féltem is, hogy nem lesz jó.
Első használatkor valóban szárító hatást fedeztem fel, a kolléganőm itt fel is adta. Én tettem még egy próbát, és nem volt rossz, majd egyre jobb lett, anynira, hogy 2,5 éve csak ezt használom! Azóta nem korpásodik a hajam és töb ideig bírja zsírosodás nélkül, én észrevettem a növekedést és az új babahajakat. Gyorsabban nő a hajam. Mindig megdicsérik! Vettem hozzá egy pumpát és nagyon egyszerű kezelni, ráadásul egy flakon nekem elég majdnem egy évre.
Nekem szerencsére bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Nekem szerencsére bevált.

zdoreebaba

2020. július 24.

Sajnálatos módon semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam a hajamon és a fejbőrömön. Sőt! Alapvetően zsíros, kopásra, hajhullásra hajlamos, nagyon érzékeny, összetett a fejbőröm, de ez a sampon csak rontott a helyzeten. Talán első használat alkalmával dúsabbnak éreztem a hajamat, de utána, amint elkezdtem rendszeresen használni, nem bírta a fejbőröm. Sajnos még mindig nem találtam meg azt a sampont, ami igazán nekem való. Ehhez is nagy reményeket fűztem, mert sokan írták és mondták az ismerős körömben, hogy ez nagyon be fog válni, de NEM! Felesleges pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

gerste13

2020. július 16.

A száraz hajamat nagyon jól ápolja - kifésülhetővé tette, de sajnos nem vettem észre, hogy új hajam nőtt volna. Pedig már a második flakonnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

nagynoemi1313

2020. június 16.

Kíváncsiságból vettem meg, mivel sok ismerősöm használja /használta. Sőt..akcios áron jutottam hozzá, így gondoltam kiprobalom. A vélemények megoszlóak voltak,sok reményt nem is fűztem hozza...de ez a sampon nekem annyira bevallt, hogy tuti újra veszem és nem is akarok lemondani róla. Egy hónap után rengeteg baba hajam lett és a hajam is nagyon bedúsult. Sokkal jobb lett a tartása, a hátránya hogy picit hamarabb zsírosodik, de az sem veszes. 500ml 3honapra volt elég (heti2x max3x mosol hajat)
Viszont a kolleganomnek nem vált be :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Viszont a kolleganomnek nem vált be :(

dreammiyss

2020. május 11.

Anyukám használja, és amióta a karantén hazahozott én is kipróbáltam, sőt már másfél hónapja használom. Az elején nem volt semmi gond, de 1-2 hete kezdett korpásodni a hajtövem. Miután átmosom a hajam ezzel a termékkel, azután használok rá csalán sampont is. Kicsit még tesztelgetem, hogy melyikük okozza ezt, bár az is lehet a kettő egymás utáni használata a hibás. Mindenesetre egyelőre nem annyira szimpatikus ez a cuccos. :c

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Szfanni17

2020. április 15.

Sajnos egyet kell értenem az előttem lévőkkel ez egy pénz kidobás. Eddig erősen hullott és könnyen zsírosodott a hajam. Na de nem ettől 2x használtam többször nem is fogom (így hajhullás téren sosem tudom meg, hogy használt volna), mert annyira száraz lett a hajam mint a széna, tettem rá hajpakolást, balzsamot, hajvég ápoló olajat, spray állagú balzsamot és katasztrófa. Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

infinitypurple

2020. március 12.

Számomra ez az első olyan termék, amit nem tudok hova tenni. Mondhatni talán ez a leghíresebb a sok Farmasi termék közül, iszonyú nagy népszerűségnek és reklámnak örvend. Jobbnál jobb kritikákat olvasni róla Krémmánián kívül, ezért is lepődtem meg, amikor itt azt olvastam hogy "ragadt és/vagy hullott a haj, korpásodott a fej". Az 1-et fizet 2-t kap akció alkalmával csaptam le rá, de már az első flakon sampont nem tudtam aktívan elhasználni.
Eléggé hamar zsírosodós a hajam, ezért nagyon örültem hogy végre van egy olyan sampon, ami ezt csökkenti, nem beszélve a hajnövesztő és erősítő hatásáról. Puhább lett tőle a hajam, és mintha tényleg fel is gyorsította volna a növekedését. Viszont 2 hét után kezdődtek a problémák. Nekem is bekorpásodott tőle a fejbőröm, amivel már nagyon régóta nem találkoztam, illetve hatalmas mennyiségben elkezdett hullani a hajam, amivel pedig már jó ideje küzdök. Na ez a sampon meg aztán pláne rá segít. 1 hajmosás után hullik csak ki annyi hajszál, mint ami 4 nap alatt. Érdeklődtem is több ismerősömtől, hogy nekik hogy vált be, akik szintén csak panaszkodtak.
Valamilyen szinten nem lepődtem meg amikor nálam is előjöttek ezek a gondok, viszont nagyot csalódtam.
Nekem nem érte meg. És örülök hogy annyival megúsztam hogy csak korpás lett a fejem, nem pedig viszket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Szidonia

2020. március 7.

Kb 1 masfél honapja használom. Heti 2 - szer mosok hajat. A balzsammal együtt használom.
Az első 2 hajmosás pocsék volt . Ragadt tőle a hajam , de nem adtam fel szerencsére.
1 honap után is megálította a hajhulásom. Multhéten volam fodrásznál és azt mondta hihetetlen mennyiségű babahajam van .
Extra puha a hajam töle. Én csak is ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 7.

Extra puha a hajam töle. Én csak is ajánlani tudom.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.