Farmasi

Ár:   3879 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ginus099, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

A regeneráló sampon hatékony megoldást nyújt a hajhullásra. Fokhagymával és Capixyllel gazdagítva a haj gyorsabb növekedése érdekében. Rendszeresen használva erősíti a hajat, és fényes megjelenést kölcsönöz.

Petyaking

2020. február 13.

Ez egy vegyipari szemét de legalább drága. Tök mindegy mit irnak összetevőnek normál hajra zsiros hajra száraz hajra se jó többet árt mint használ. Rádumáltak használta az egész család viszketett is mint a bolháskutya meg korpát termel nekem akinek sose volt korpás a haja pedig sürü hajam van és tusfürdővel mosom. Rádumáltak mondom ennyit megér a kényeztetés de a WU2 csodaszer ehhez képest, ha mosogatószerrel mosnék hajat is jobb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

csaktimi

2019. december 18.

Hasonlóan tönkretette a fejbőrömet mint itt sokaknak... azóta is viszket és korpásodik és nincs rá ellenszerem egyelőre. A farmasis "tanácsadónőm" ráadásul még hülyének nézett, biztos én használtam rosszul! Aha...kerüljétek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

melita93

2019. december 17.

Katasztrófa! Nem habzik, kamu természetesség, hatalmas csalódás.. Viszketek tőle ráadásul olyan korpás lett a hajam, hogy én ilyet még soha nem láttam, ja és még zsírosít is. Nem tudom ezt hogy hozták össze, hogy valami ennyire szó szerint egy nagy rakás.......... Legszívesebben 1 csillagot se adnék rá. Ha valakinek kell, ingyen odaadom a hasonlóan szuper pakolásával együtt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

gre05

2019. december 17.

Sajnos egyet kell értenem az itteni negatív értékelésekkel. Ez az egész farmasi termékcsalád egy nagy ámítás, annyira örültem, hogy találtam végre egy természetes sampont, hiszen ez a reklám megy körülötte, erre tessék... meg lehet nézni az összetevők listáját. :( Hatalmas csalódás. Korpásodni kezdett tőle a fejbőröm, pedig soha nem volt korpásodásra hajlamos, mindig a zsírosodás ellen küzdök. A hajhullásomon sem segített, amikor ezzel mostam hajat, csak még több hajam hullott ki, akár már hajmosás alatt és utána is. Ráadásul még drága is, szóval szerintem egyáltalán nem éri meg, főleg ha valaki csak kísérletezni akar vele. És ez az illat.. szörnyű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Szasssza

2019. december 9.

Látványos hajnövekedést tapasztaltam tőle, ezért újra és újra veszem. Kb. 2 éve használom, néha kipróbálok más samponokat is, de mindig visszatérek.
A hajmosások közötti időt 1-2 nappal kitolta.
Azóta is mindenkinek ajánlom, pakolásával együtt nagyon szép hosszú hajam lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

A hajmosások közötti időt 1-2 nappal kitolta.
Azóta is mindenkinek ajánlom, pakolásával együtt nagyon szép hosszú hajam lett.

emerilda

2019. november 26.

MESSZIRŐL KERÜLJÉTEK EL!!!
Ez egy katasztrófa!!! Imádom hogy öko cuccnak van beállítva és ugyanolyan ócska lombik összetevői vanank mint a leggagyibb drogeriás terméknek. Ez az öko szlogen egy jó kis hazugság. Undorító ez az egész farmasi biznisz.
Visszatérve a samponra. Annyira brutál erős, hogy higitva is úgy éreztem mintha lemarna a hajam a fejemről. Plusz 2 hét alatt bekorpasodtam tőle, meg kb 3x jobban hullott tőle a hajam. Ezt a pusztítást amit okozott, csak az alfaparf semi di lino gyengéd samponja tette rendbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

MESSZIRŐL KERÜLJÉTEK EL!!!

Szuzi35

2019. november 26.

Hajnövesztés céljából vettem meg ezt a sampont. Az első 2-3 hajmosásnál még elvoltam vele, de utána elkezdte a fejbőröm irritálni, viszketett, égett. Az amúgy is vékonyszálú töredező hajam, sprőd és száraz lett tőle. Pedig használok balzsamot, hajpakolást, hajvégápolót.
Úgyhogy soha többet nem veszek ilyen sampont. Az illata is borzasztó volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Carmen9595

2019. november 14.

Szeretem váltogatni a samponokat, így pár hónappal ezelőtt kipróbáltam őt is. Nem okozott csalódást. Az ára megfizethető, viszonylag jó a hatása is. Összességében pozitív érzéseim vannak iránta.
Talán egy negatívumot tudok mondani, márpedig az az hogy túlságos zsíros volt tőle a hajam másnapra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

jnrita95

2019. november 12.

Nagyon szerettem, kb egy hónapig. Tényleg megállította a hajhullást. VISZONT! Utána úgy elkezdett viszketni a fejbőröm folyamatosan... Nem bírtam megállni a vakarózást társaságban se, írtó gáz volt, mint aki tetves.... Ezután raktam össze a képet, hogy ez volt az oka... Utána olvastam az összetevőknek neten, és meg is találtam mi okozhatja: DEA, MEA, TEA (Diethanolamine, momoethnanolamine és trietanolamin) - > "nem csupán a hormontermelést zavarhatják meg, de a rák kialakulásának kockázatát is megnövelhetik". Szóval köszönöm, többet nem kérek belőle!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

martika

2019. szeptember 24.

Egy hónapja használom a fokhagyma sampont ,és megvagyok vele elégedve nincs semmi fokhagyma illata .hajmosás után a hajam könnyen kifésülhető ,puha és nagyon szép fényes, már rendeltem is közben új adagot .Hallottam róla hogy jó hatással van a hajhullásra ezért kezdtem el használni ,sajonos már évek óta hajhullással küzdök .az őszi és a téli időszak a legnehezebb .hajnövekedésröl még nem igazán tudok beszámolni egy hónap alatt ha nől is töle nem tünt fel nekem .ja és nem is zsirosodást sem okoz..ajánlom mindenkinek én biztos hogy sokat fogok belőle használni.5 csillagot megér

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.