Farmasi

Ár:   3879 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ginus099, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

A regeneráló sampon hatékony megoldást nyújt a hajhullásra. Fokhagymával és Capixyllel gazdagítva a haj gyorsabb növekedése érdekében. Rendszeresen használva erősíti a hajat, és fényes megjelenést kölcsönöz.

nyarivani

2019. március 25.

Nekem nem vált be... Zsírosítja nagyon a hajam. Anyukámnak bevált, nagyon gyorsan nő tőle a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

plussy

2019. március 25.

Hajhullásom miatt döntöttem emellett a sampon mellett. Kb. a flakon fele elfogyott, és nem hogy csökkent, de mintha erősödött volna a hajhullásom. Hiába használok balzsamot is a hajam sprőd, nehezen fésülhető, amióta ezt a sampont használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Andyca

2019. március 9.

Már a 2. flakonnal használom, mindig felhígítva és nem töményen.
Én szerencsére nem lettem tőle korpás, viszont a hajam sem lett se több, se fényesebb. Ha elfogy, biztos nem veszem újra, már az ára miatt sem.
Mellesleg nincs benne semmi káros anyag, hááát, én nem úgy látom. Már az SLS ott a második helyen 😡😡😡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Már a 2. flakonnal használom, mindig felhígítva és nem töményen.

KamiNagy

2019. március 2.

Nagy reményt fűztem hozzá de csalódnom kellett. Az első mosás után viszketett és korpásodott a fejbőröm pedig azelőtt nem volt ilyen problémám. És mintha mosáskor is több jött volna ki. Többször nem kenem a hajamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

valamijoonev

2019. február 7.

Nagyon zsirositja a hajat :( eddig eleg volt heti 1-2x mosnom, de ezzel meg kb minden (masodik) nap.
Sajna nekem nem eri meg, annyira nincs nagy hatassal ram, hogy emiatt tobbet mossak hajat.
Szep, fenyes, puha lett a hajam tole, de a l’oreal elseve samponomtol is az es nem zsirosit

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

nygigi

2019. január 29.

Látom megoszlanak a vélemények, de ahogy mondani szokták, ahány ember annyi féle.... Nekem nem tanácsadó ajánlotta, így gondoltam nem fűződik érdeke hozzá és megér egy próbát.
Nekünk nagyon bevált, hajmosáskor alig hullik ki néhány szál, pedig előtte feltűnően sok kihullott. A páromnak pedig új szálak nőnek a kopaszodó területen. A hozzá tartozó pakolást kb. 2 hetente használom, így nem zsírosítja el a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Cserne

2019. január 15.

Először a párom használta, neki gyönyörű fényes és puha a haja ettől a terméktől. Nekem kezdetben szárította, de adtam neki egy kis időt. Igaz, nem egy csodaszer, viszont tényleg szép fényessé teszi a hajamat és nem lapos. Növeszteni nem tudom mennyire növesztette a hajamat, én szerencsés vagyok, magától is egész gyorsan nő.
Ha elfogy, szerintem kipróbálok ebből a termékcsaládól másikat, mert nem ő az igazi.
Négy csillagot adok neki, mert páromnak teljesen bejött, részemről viszont "csak" 3 csillag lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

claucat0

2019. január 10.

Szép ès puha lett tőle a hajam. Hosszù távon nem tudom mennyit fog növeszteni a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Kathe

2018. december 14.

A kipróbàlàs kezdeti időszakàban szerettem és tényleg csökkentette a hajhullàsom, kis babahajakat is észleltem. Aztàn egyre jobban szàrította a fejbőröm és a gajam 3 nappal a hajmosàs utàn màr zsíros volt. Most szünetet fogok tartani vele, màsra vàktok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Bivettke89

2018. december 11.

Hajnövesztes céljából vettem meg,balzsamjával használtam!3naponta mosok hajat általában.Ennel volt olyan, hogy szinte már másnap meg akartam mosni annyira elnehezítette és zsírosította!Mivel azt ajánlottak hogy tartsak ki mellette mert ez természetes és több idő kell a hajnak a megszokásában.Vártam és vártam,majd mikor elfogyott a sampon dobtam is ki az egészet!Nem növeszti a hajat elemben zsírosít és elnehezíti a hajat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.