Farmasi

Ár:   3879 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ginus099, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

A regeneráló sampon hatékony megoldást nyújt a hajhullásra. Fokhagymával és Capixyllel gazdagítva a haj gyorsabb növekedése érdekében. Rendszeresen használva erősíti a hajat, és fényes megjelenést kölcsönöz.

Krisztakiki

2018. december 7.

Nem a legjobb sampon. Inkább átlagosnak mondanám. Nekem 2 nap után bezsirositja a hajam és a korpaval sem tud mit kezdeni. De viszont szép egészséges fényt ad a hajnak. De ez még kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Anny0000

2018. december 4.

Ismerősöm ajánlotta, aki Farmasi értékesítő. Gyanútlanul próbáltam ki, nem számítottam különösebb csodára, de az ami hajmosás közben és utána történt felülmúlta a legelképesztőbb rémálmaimat is. Ilyen tényleg létezik?! Kipróbáltam már pár terméket 35 év alatt, nem "ma kezdtem", nem érzékeny a fejbőröm, de még csak hasonló élménnyel sem találkoztam soha! Az első hajmosásnál már égette a fejbőrömet. Megpróbáltam azonnal lemosni, mert persze szokatlan volt ez az érzés. Csomókban hullott a hajam, kisebb tincsek maradtak a kezemben minden egyes alkalommal, ahogy végig simítottam a hajamat a kezemmel a lemosáskor. Mire végeztem tele lett a kád és a lefolyó a kihullott hajammal, és őrülten égett a fejtetőm. Másnap még mindig fájt, elmentem a fodrászomhoz, aki megnézte, és azt mondta, ő még ilyet nem látott sampontól, tele volt a fejem piros foltokkal, mintha szabályosan szétmarta, leégette volna a bőrt. Csatlakozom az előttem szóló véleményéhez, és sajnálom, hogy nem olvastam hamarabb az értékelését: SOHA TÖBBÉ!!!! Szigorúan csak kalandkeresőknek ajánlanám ezt a sampont! Messze kerülje el mindenki más!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

Renike087

2018. december 4.

Mióta nem szedek antibabyt, iszonyú hajhullás keseríti meg az életemet. Mindez vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajamnak igazán sokkoló eredményt produkál. 1 hónapja használom a pakolásával kiegészítve és enyhült a hullás és a zsírosodás is. Nyilván a kihullott szálakat nem tudja visszaragasztani a buksimra, de az új kis babák azért szépen antennáznak. ☺️ Szóval az sem zavar ha kiállnak, mert tudom: jön az utánpótlás!
Aki tudja milyen érzés egy tömegét veszített, tartás nélküli hajjal belenézni a tükörbe, az megérti milyen nagy segítség már az is, ha egy kicsit kevésbé lapul másnap a fejedre az a pár szálacska. Nagyon sokáig elég egy flakon, mivel kis mennyiség is elegendő egy mosás alkalmával. Jó nagy habot tudsz képezni vele. Simán ki tudnám fésülni a balzsamja nélkül is a hajam, mert olyan puha lesz tőle a végeredmény! Ez pedig egy festett szőke hajnál nagy szó! A fokhagyma pedig véletlenül sem rondít bele ebbe a vidám kis történetbe, mert iszonyú jó illata van és a végeredmény is ugyanilyen. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a szuper kis sampira! 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Anditattoo

2018. november 20.

Evek ota kuzdok hajhullassal mar szinte minden "csodaszert" kiprobaltam es ez az egyetlen ami tenyleg csinalt is valamit a hajammal. Kb felere csokkent a hajhullasom. Nagyon gazdasagos mert keves kell belole jol habzik. Illata semleges. Es rengeteg uj baba hajam is nott tole pedig kb 1 honapja hasznalom. Imadom siman 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

vargaiwu

2018. november 12.

Teljes pénzkidobás volt! Ha ingyen osztogatnák se kellene!

Sok jót hallottam róla ezért gondoltam kipróbálom. Az első használatakor már gyanús volt hogy csípte a fejbőrömet de ezzel nem törődtem, gondoltam fertőtlenít a fokhagyma... Két nappal később annyira zsíros és viszkető volt a fejbőröm hogy újra mosni kellett. Újra ezzel a samponnal csináltam de itt már annyira csípett hogy egyből leoblitettem és inkább a régi sampomomat használtam. Megint 2nap múlva mostam... Kb 3het és egy keratinos hajtáplálás után vagyok most amikor kijelenthetem hogy meggyógyult a fejbőröm.

Egy szó mint száz, annyira kiszárította a fejbőrömet ez a sampon hogy elég volt "kiheverni". Soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Teljes pénzkidobás volt! Ha ingyen osztogatnák se kellene!

Merida933

2018. november 9.

Nagyon szeretem ezt a sampont, mert nem nehezíti el a könnyen zsírosodó hajamat. Jól a fejbőrömbe masszírozva használom, a hozzá való pakolással együtt. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

Szecsilla92

2018. október 27.

Nem szoktam véleményezni de le kell írnom. Varázslat. Sose volt ilyen gyönyörű a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Kriszta1988

2018. október 4.

Hajhullásra vásároltam meg, de sajnos nem hozta a várt hatást. 3 hónapja használom heti kétszer a fokhagymás hajpakolással együtt, de sajnos a hajhullásom nem csökkent, valamint a hajnövekedésem se lett gyorsabb.
Azért kap két csillagot, mert könnyen kifésülhető utána a hajam, valamint finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

nicky96

2018. augusztus 16.

Barátnőm ajánlotta ezt a sampont,elsőnek tartottam tőle a fokhagyma miatt de mivel belefogtam a hajnövesztésbe úgy döntöttem megveszem és szerencsémre be tudtam szerezni a hajpakolással együtt remek áron. Az illata semmi extra,hajmosás után szép kezelhető a hajam simán ki tudom fésülni pedig ez nálam ritka. Remélem hajnövesztés téren is hozza a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Bebe188

2018. augusztus 5.

Az egyik kolléganőm lett Farmasi tanácsadó, ő adott nekem katalógust. Már legelső alkalommal is szemezgettem vele, de akkor drágállottam, és mivel nagy levendulab.zi vagyok, akkor a levendulás sampon mellett döntöttem. Mivel az is nagyon bevált, így egyre erősödött a kíváncsiságom a többi Farmasi sampon iránt, elsősorban ez iránt. Egy következő alkalommal pedig lehetőség volt hajpakolással együtt szettben megrendelni a kettőt egy áráért, így éltem is a lehetőséggel, megrendeltem.
Nem bántam meg! Egyáltalán nincs fokhagyma szaga vagy ilyesmi, nagyon szép selymes, könnyen kezelhető lett tőle a hajam, ami napokig vállalható. Olvasom hogy többeknek viszketett tőle a fejbőre, nekem ilyen problémám sincs vele. A hajnövesztő hatásról egyelőre még nem tudok nyilatkozni, de nagy reményeket fűzök iránta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.