Farmasi

Ár:   3879 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ginus099, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

A regeneráló sampon hatékony megoldást nyújt a hajhullásra. Fokhagymával és Capixyllel gazdagítva a haj gyorsabb növekedése érdekében. Rendszeresen használva erősíti a hajat, és fényes megjelenést kölcsönöz.

Lailany

2018. július 25.

Hát ettől olyan korpás és zsíros lett a hajam, hogy a világból kitudtam volna rohanni :D Borzalom volt nekem... és a férjem feje se szerette, hámlott tőle. Szóval én nem vagyok elragadtatva. Elhasználtam, hogy na.... el legyen hasznélva... :D Teafaolajat csepegtettem bele, na úgy a korpásodás elmúlt, de a zsírosodás már szinte másnapra visszajött. Nem tetszett

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Macska27

2018. július 22.

Ez volt a legelső termék, amit kipróbáltam a Farmasitól.
Egy hajfestés következtében iszonyatosan elkezdett hullani a hajam. Kétnaponta mosom és hajmosáskor 180-200 szál simán kihullott. Nem is lenne ez ugye probléma, ha nem vékonyszálú és kevés hajkoronám volna.
Nem ez volt az első termék, amivel megpróbáltam megállítani a hajvesztést. Viszont ez volt az első, ami látványos eredményt hozott. A hajhullásomat a felére csökkentette kb. egy hónap alatt és olyan területeken kezdtek el nőni a baba hajaim, ahol eddig csak a fejbőröm látszott. A hajam dúsabb lett és egyre hosszabbak a baba hajszálak.
Hetente egyszer a revitalizáló fokhagymás hajpakolást is használom a sampon mellé. Nincs egyáltalán fokhagyma illata. Az 500 ml-es kiszerelése és a hatása miatt szerintem ár-érték arányban is szuper. Örülök, hogy rá találtam a Farmasira. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Ez volt a legelső termék, amit kipróbáltam a Farmasitól.

BetDam

2018. július 18.

Valamennyit nőtt tőle a hajam de nem drasztikusan.Eléggé megválogatom a samponjaimat mert ekcémás lesz a fejbőröm ha túl "műk" az összetevők.Lehet hogy már elrégisedett ez a samponom mert már lassan 1 éve megvan.(Másik fajtákat is használtam mellette és egyébként is lassan fogy)Már nem azok a hatásai mint régen.Furcsa lesz tőle a hajam és olyan zsíros mintha meg se mostam volna. :/ Az illata ugyanolyan mint bármelyik mosógépbe való öblítőnek.
Szerintem ha akartok jó sampont venni ami valamennyire bio akkor irány a Garnier :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

bogyoesbaboca

2018. május 19.

Egy darabig semmi bajom nem volt vele valamennyit a hajam ia nolt de nekem a tubua vegere iszonyatosan zsirositotta a hajam.a hajhullasom megmaradt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

bubilany

2018. április 20.

Nagyon kellemes az illata és jól tisztít. Egyenlőre a hajnövesztő, vagy hajhullást megállító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mivel még csak 3 alkalommal használtam. Nagyon nagy reményeket táplálok iránta, remélem sikerül rendberakni a hosszú szőkített hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

doreszka94

2017. december 25.

Nagyon hullott a hajam, ahogy jött az ősz. Sok sampont kipróbáltam, volt ami csökkentette is, de még akkor is nagyon hullott. Aztan rendeltem ezt a sampont az olajjal együtt és kaptam hozzá pakolást is. Hetente 2x-3x használom, ha időn engedi. De nagyon szépen rendbe tette a hajam, alig hullik és nőnek a babahajak tőle. Remélem a hossza is nőni fog idővel, bár így derékig érő hajam van.

De azt hozzá kell tenni, hogy a fejbőröm nem igazán bírja ezt a sampont egyelőre. Nagyon viszket és nagy darabokba hámlik is tőle. Úgyhogy eléggé kérdőjel ez a sampon nekem. De mivel a hajammal csoda, akit tett kb 3 hét alatt, így azt kell mondanom, hogy szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Vikcy0311

2017. december 19.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Elég régóta megvan és még mindig van belőle. A balzsammal együtt használom, és remgeteget nőtt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Suada77

2017. november 21.

Kislányom születése után nagyon hullott a hajam. Ami egy darabig még normális is lenne, de nem 2 év múlva. Már terveztem, hogy beszerzek egy Nutriol sampont 12000 ft-ért, akkor találkoztam a fokhagyma kivonatos samponnal. Nekem nagyon bejött. Kezdetekben viszketett ugyan a fejbőröm (mint kiderült, a fokhagyma kivonat okozhat ilyent) de ezt azzal küszöböltem ki, hogy felváltva használtam a régi samponommal. Július közepe óta használom, még mindig van a flakonban. 500 ml és az ára is elérhető volt számomra. A hajhullásom végre normalizálódott és még gyorsabban is nő a haja.
A kezdeti kellemetlenség ellenére 5*, mert amiért fizettem, azt megszolgálta :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

A kezdeti kellemetlenség ellenére 5*, mert amiért fizettem, azt megszolgálta :)

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.