Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2018. március 27.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Lime kivonattal és E-vitaminnal.

Soraya

2020. november 17.

Kicsit tartottam a citromos illat miatt, hogy mennyire tolerálja az érzékeny arcbőröm, de semmi irritációt nem okozott, még a szemem környékén sem. Szépen eltávolítja az erős sminket is. Kellemes a használata, kiadós, tetszik a pumpás adagolója. Anno a Müllerben vásároltam, de sajnos mostanában már nem látok Farmasi termékeket ott. Pedig jó lenne, mert több is nagyon bevált, különösen a samponjaik és hajpakolásaik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

Erika80

2019. december 22.

Anno leértékelve jutottam hozzá üzletben, de nagyon sokáig elég. Főként annak aki nem napi szinten sminkel. :) Még mindig van belőle egy kevés és nem romlott meg, jól teszi a dolgát. Mindent gyönyörűen lemos, bármilyen vízálló sminktermékkel megbírkózik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

csikosmatyas

2017. február 12.

Ez mitől bio bolti???
Amúgy elég ócska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

Ez mitől bio bolti???
Amúgy elég ócska.

timity

2013. szeptember 23.

Te jó ég! Ezek az összetevők.. :( Régen szerettem, de mióta natúr termékeket használok, azóta ezt az arctisztítót nem nagyon használtam. A hatása:5-ös, mert tényleg szépen levitte a sminket. Illata: 5-ös, sokáig érezhető volt. Állaga: 5-ös, mert krémes, könnyen teríthető. Ára: 1300Ft volt , ez indokolatlan a sok csúnya, olcsó kőolajszármazék láttán... Akit nem érdekelnek túlzottan az összetevők, biztosan szeretné, de én az érzékeny bőrömre nem kenném többet..

Update: Megtaláltam az igazi sminklemosót, így ezt már nem használom. Félig van, 200Ft-ért bárki viheti! Ha érdekelne valakit.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Ejwi

2013. május 25.

Nekem érzékeny a bőröm és egyáltalán nem irritálta, még a szememet sem. Sminklemosásra használom és hatékonyan tisztít! :) Nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Linda0222

2013. április 15.

Árban nem a legjobb tisztító, bár hatékony. Illata állaga jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Árban nem a legjobb tisztító, bár hatékony. Illata állaga jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.