Best of Beauty 2019

Farmasi

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   tanácsadók

Forradalmi módszer: alapozó, amely tükrözi a fényképezőgép vakuját. Egységes felületet képez a bőrrel, amely úgy viselkedik, mint egy szűrő a fényképezőgép vakuja előtt. A fény úgy szóródik szét, hogy elrejtse a bőr hiányosságait, de a bőr egységesnek hasson.

5 árnyalatban kapható

shara88

2019. május 11.

Ez az egyik legjobb alapozó, amit valaha használtam, csak ajánlani tudom. Nagyon szép a fedése, nem csillog a bőrön, az illata is nagyon kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Airin

2019. április 19.

Imádom!Nekem nagyon bevált.Nincs maszk hatása,jó illata is van és tartós is! Könnyű felvinni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

knikolettv

2019. április 12.

Ez az első igazi alapozóm, ezelőtt csak a BB krémeket szerettem, mert azoknak tutira nem volt maszk hatása. Aztán kipróbáltam ezt - egy kis mintával kezdtem - és ahogy az arcom egyik felén elkezdtem eloszlatni, nem hittem a szememnek. Az egyenetlen bőrömet csodaszéppé tette, pedig épphogy használtam belőle. Nem volt kérdés, hogy megveszem a nagy kiszerelést is ezek után. Szépen fed - makulátlan hatást ad az arcomnak, miközben olyan, mintha semmilyen alapozót nem viselnék. Plusz pont, hogy nap végére kezd csak el átzsírosodni a homlokom (púder nélkül!!!), ami nekem elég kritikus terület.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

demeve

2019. április 11.

Csajok, tiszta szívből ajánlom!!! Soha többet más alapozót nem akarok használni, csak ezt! (Kivéve néha a Dermacolt, de az más tészta). Tiszta, egyenletes, közepes fedésű, építhető!, teljes mértékben eleget tesz a "best makeup is the no-makeup makeup" elvemnek és elvárásomnak! Abszolút nem látszik, hogy viselsz alapozót, és szerintem ez lenne a lényeg! Túl is ragoztam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

nyarivani

2019. március 25.

Szuper alapozó. Nagyon jó a fedése, és nem mászkál. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Szuper alapozó. Nagyon jó a fedése, és nem mászkál. 5*

Kathe

2018. december 14.

Mintàt kaptam belőle a beige àrnyalatból. Először nem volt könnyű eloszlatni, de ràéreztem a módjàra. Nekem bevàlt, szép, egységes bőrképet ad, óràkon àt kitartott. Rendelni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

titanilla25

2018. november 10.

Kaptam egy pár termékmintát,el is használtam mindent,szerencsémre jó árnyalatot kaptam. Tuti hogy veszek ilyet,szépen fed,az illata nagyon tetszik és nagyon barátságos ára van.Először úgy tűnt hogy elég nehézkes az eldogozása ,sosem végzek vele,de csak bele kell rázódni,második használatnál már jól ment. Igaz hűvösebb időjárásban használtam- nem ömlött rólam a víz a nyári 40 fokban - ettől függetlenül nem mászott le az arcomról estére. Nem csillog,de primer használatot igényel.Magamtól biztos nem vettem volna meg, mindig MAC alapozót veszek,abban bízok,nem bántja az ekcémás bőrömet sem.Örömömre ez az alapozó is tudja ezeket negyedannyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

doreszka94

2018. január 4.

Nagyon szeretem ezt az alapozót! Katalógusból rendeltem, de pont tökéletes a színe. Könnyen és szépen el lehet dolgozni, ecsettel és kézzel is egyaránt. Szépen egységesíti a bőrömet és jól fed. Használok hozzá púdert, egy icipicit fényesedik át 8 órás munka alatt. Nem fog be semmit,hálistennek. Nekem 5 csillag, eddig legjobb alapozóm, főleg a színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.