FarmaVita

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angry, az összetevőket feltöltötte: loira, Módosítva: 2017. november 6.

Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

• Ragyogó csillogást, lágyságot biztosít a hajnak
  • Gazdag regeneráló és tápláló hatású hajpakoló értékes argán olaj tartalommal, intenzív egzotikus illattal, aranyló krémes textúrával
  • Ősi hagyomány ihlette formulája révén táplálja a hajrostokat és eközben lágy, fényes, selymeshatást és vitalitást kölcsönöz a hajnak a benne lévő gyengéd aktív összetevőknek és értékes csillám kristályoknak köszönhetően
  • Ideális minden hajtípusra
  • Védi és ápolja a hajszálakat kívül-belül
  • Mélyen hat, erősítve a haj szerkezetét
  • Könnyen kifésülhetővé teszi a hajat

Eszter88

2018. március 1.

Nagyon nehezen kezelhető, hosszú, sűrű, erős szálú hajam van, aminek a vége száraz, töredezésre hajlamos, a töve viszont gyorsan zsírosodik. Kevés hasznos pakolást, ápolót vagy sampont találtam rá eddig, de az Argan Sublime hajpakolása nagyon tetszik. Igaz, én 100%-os argán olajat, moringa olajat és marakuja olajat kevertem bele az erősebb hatás érdekében, de tényleg nagyon nehezen ápolható a hajam. Annak, akinek kicsit könnyebben kezelhető hajszálai vannak, önmagában is elég lesz.

A pakolást hajmosás előtt egy órával szoktam föltenni, zacskót kötök a fejemre, hogy az illóolajok ne szökjenek meg. Így sokkal hatékonyabb. Egy amúgy nagyon ócska írásokkal teli oldalon olvastam, hogy valaki hajmosás előtt pakol. Kipróbáltam és igaza volt, látványos a különbség.

A pakolás szerintem ár/érték arányban elfogadható, én szívesen költök rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

A pakolás szerintem ár/érték arányban elfogadható, én szívesen költök rá.

loira

2017. november 4.

Már 1 éve használom balzsam helyett a pakolást nagyon száraz, nagyon gyorsan zsírosodó szőke hajamra. Meg vagyok vele elégedve, puhább és talán valamivel erősebb lett tőle a hajam, de nem zsírosodik tőle jobban, nyilván kevésbé sem. Könnyíti a kifésülést. Az illata egyszerűen csodálatos. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil