FarmaVita

Ár:   1500 Ft-tól   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   2 x 10 ml, 2 x 100 ml, és 2 x 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyunyi15, Módosítva: 2016. október 10.

Ár:   1500 Ft-tól
Kiszerelés:   2 x 10 ml, 2 x 100 ml, és 2 x 500 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Az új, innovatív Omniplex megőrzi és visszaállítja a haj természetes struktúráját bármilyen vegyszeres kezelés közben.

Minden kémiai beavatkozáshoz fejlesztve, legfőképp hajfestés vagy szőkítés esetén kiváló. Felépíti és megerősíti az erős strukturális kötéseket, megvédi a hajat a töredezéstől, megelőzi a haj károsodását a vegyi kezelés során. Alkalmazása nem befolyásolja a hajon történő kezelést, sem hatóidejét, sem alkalmazási idejét.

Magas hatásfokú és innovatív hatóanyagainak gazdag elegye, jótékony olajokkal (jojoba, édes mandula) és puhító, tápláló anyagokkal vegyítve egy igazi innovációt jelent a professzionális hajápolásban.

• Maximális fejbőr- és hajvédelem a vegyszeres kezelés során
  • Hő elleni védelem
  • A haj károsodásának megakadályozása
  • Megállítja a haj töredezését
  • Megőrzi a haj természetes struktúráját
  • Javítja a kutikulát, a haj erősebb, fényesebb és rugalmasabb lesz

Pöti

2017. május 12.

Az én hajam nem vegykezelve van, hanem hennázva és szerintem a sütögetés ellenére se roncsolódott, de egy ideje azért birizgálta a fantáziámat az olaplex de nagyon drágának tartottam. Így megörültem amikor megláttam ezt. A festékbe keverés ugye nálam kiesett, mert minek is, de azért szerettem volna valami extra ápolást a hajamnak. Alapvetően balzsamot se használok, mert nem igényli a hajam, így lehet, hogy ezt a pakolást azért is érzem jónak, mert elszokott a hajam az ilyesmitől. A használati utasítás szerint össze kell keverni, ha nem festékbe tesszük Én kb. 10-15 percre tettem, könnyű volt lemosni és valóban szép puha, sima és fényes lett a hajam. Egy használat után nálam 4 csillag, mert csodát nem tett, de majd updatelek pár hajmosás után. (április 8.)

Update: Jöttem felpontozni. Azóta még egyszer használtam a pakolást a fentebb említett módon. Aztán 5 napja (én heti 1x mosok, mert nem szükséges az én hajamnak többször) mostam csak samponnal. Előző hajmosásnál használtam a pakolást utoljára. Az én hajam az a fajta hullámos, ami formázás nélkül nem szép. Mondjuk úgy, hogy inkább tűnök kócosnak. Nem szeretek foglalkozni a hajammal, szóval ha muszáj sütöm vagy vasalom, de általában ezt el szoktam sunnyogni, így nálam sokszor bad hair day van, szóval általában copfot hordok. Az utolsó mosás után vettem észre, hogy tényleg nem hiányzott a balzsam (amúgy is sokszor elhagyom). A szokás hatalma miatt most is copfoltam, de egyszer csak azt vettem észre, hogy puha a hajam. De nagyon. És szinte olyan egyenes, mintha vasaltam volna. Valamit tuti csinál a hajjal, mert ilyesmit én eddig még nem tapasztaltam. Kíváncsi leszek a hosszabb távra, de már vettem új adaggal, ha szükségesnek érzem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

hiphoppergirl93

2016. október 15.

Ár érték arányban szerintem nagyon jó, egy vendégemen próbáltam még csak, mivel én nem bízom az olaplexben szerintem pénzkidobás .. És ahogy a nagyvárosiak hívnak minket mezei fodrászoknál a horribilis megfizethetetlen olaplex helyett szerettem volna valamit. Eddig bevált és nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol