Farmec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erbo, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A és F vitaminnal.

Vampir

2017. május 16.

Szőrtelenítés után eltünteti a piros pöttyöket, csak nagyon folyékony, ezért ha a markomba öntök, akkor képes cseppenként a szőnyegre potyogni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Virvatuli

2016. szeptember 24.

Kaptam egy flakonnal, sminklemosónak használom. Általában mindent úgy használok, hogy felkenem az arcomra, kicsit masszírozom, majd vízzel lemosom. Na, ezzel nem működik. Lehetetlen lemosni, zsíros réteg marad utána, néhány pattanás is kijött (pedig az nálam ritka). Változtattam a módszeren, ugyanúgy felkenem, masszírozom, majd vizes vattakoronggal letörlöm, aztán a vizes lemosás, és még áttörlöm micellás vízzel. Kicsit macerás, de így már használható, ha sok rajtam a smink, ehhez szoktam nyúlni. Testápolónak nem próbáltam, de nem tudom elképzelni, hogy ez a zsíros konzisztencia felszívódjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

szzsuzsa0822

2015. november 8.

Hát igen mint mindenki másnak, nekem is a gyerekkorom jut eszembe róla. Jó pár évvel ezelőtt használtam sminklemosónak, szépen eltávolított mindent. Mínusz egy pont az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

AporBogarkaja

2015. június 1.

Na igen, a gyerekkorom egyik illata, és sok emlékem is fűződik hozzá, finom, kellemes érintése van. Anyukámék használták ezt a terméket sokáig, ha hazalátogatok, biztos lesz egy flakonnal a fürdőszobapolcon. Kellemes emlékek fűznek hozzá, de én valahogy nem használom, pedig kamaszkoromban nagyon odavoltam érte, de aztán rájöttem mit is rejt az összetevőlista, így igyekeztem "tisztább" terméket választani. De három csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

sarkanyandi

2015. január 29.

Anyukámra emlékeztet, nagyon sokáig ezt használta, és az illata még mindig a gyerekkoromra emlékeztet. Nem rossz a hidratálása sem, csak sajnálom, hogy ennyi piros összetevő van benne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

erzsoka83

2014. április 5.

Nagyon jo ,en sokaig testapolokent hasznaltam,de mivel nagyon szeretem a kozmetikumokat,mindig ujabbat es ujabbat probalok ki.negy pontot kap,a minusz egy pont amiatt hogy tele van parabenekkel,de nagyon jol hidratal,finom puderes,diszkret illata van es nagyon olcso.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az F vitaminnak egy formája, ami emolliens, bőrpuhító anyagként használt a kozmetikumokban. (forrás)