Feel Free

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló szemkörnyékápoló krém hialuronsavval.

kaptilusz

2021. december 11.

Szemkörnyékápolókban nincs nagy tapasztalatom, egyelőre nem volt különösebb elvárásom, csak hogy legyen. Az átlagos 15 ml-nél többet kapunk, nagyon jó áron. Az összetevő-listában is jó dolgok vannak. Nem bántam meg, nappalra kellemes használni, gyorsan beszívódik, éjszakára viszont én zsírosabb krémeket szeretek a szemkörnyékemre használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

Sylvi919

2021. augusztus 26.

Teljesen véletlen akadt a kezembe a Rossmannban. Elég jónak tűntek az össztevői és az ára sem volt sok, így gondoltam egy próbát mindenképp megér. Nagyon megszerettem, jól hidratál pedig nekem aztán igazán száraz a szemkörnyékem. Hamar beszívódik és nem lesz se fényes se ragacsos. A csomagolása is nagyon tetszik, valamint utána néztem ennek az Ecocert minősítésnek és hát ez így még óriási plusz pont :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

fabyen

2021. június 22.

Kellemesen és gyorsan beszívódik, kevés elegendő belőle, szívesen nyúlok érte, hogy felkenjem. Az illata alig érezhető, nem zsírosodik ki a bőröm tőle, szép matt, pihe-puha és melegben sem dobja vissza a bőröm. Ár-érték arányban jó termék szerintem, megéri az árát és kiadós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 22.

Qwerty

2021. május 20.

Jó kis szemkörnyékápoló, nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, nem izzadom le, és még ápol is valamennyit. A látványon nem sokat javít, de azon az én koromban már nem sok minden tud. Szép összetevők, szilikonmentes, drogériás kínálatban elérhető, napi használatra normál körülmények között tökéletes. Van egy nagyon enyhe semleges illata, szinte nem is érezni, ez külön jó pont. Rosszul viselem mostanában a túlillatosított dolgokat, annak ellenére, hogy bajom nincs tőlük. Igaz, azt sem szeretem, ha valami csak azért direkt büdös, hogy illatmentesként lehessen eladni. Itt ilyen probléma szerencsére nincs, pont megfelelő. Kenem arcra is néha, de száraz kézfejen is kipróbáltam, érezhetően hidratált valamennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 20.

Puffancs007

2021. május 10.

Imádom. :) Könnyű állagú és hamar beszívódik, mindemellett nagyon puhává varázsolja a bőröm. Az illata annyira nem jött be, de szerintem egy nagyon jó krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

nikiii.*

2020. október 3.

Amikor a The Ordinary NMF-ét használom arckrémként, akkor ritkán nyúlok hozzá, ugyanis azt a szemkörnyékemre is bátran kenem, viszont néha jól esik egy kis kényeztetésként. Emellett a Weleda Skin Food Light változatát szuperül kiegészíti, ugyanis ettől másnap reggelre elég szépen felpuffad a szemkörnyékem. Azon emberek táborát erősítem, akik váltig állítják, hogy szemkörnyékápolóra nem feltétlen van szükség, hiszen nyugodtan kenhetünk oda is sima hidratálót, ha nincs benne alkohol, parfüm és illóolaj. Emellett viszont genetikailag brutális karikákkal áldott meg a Jóisten, emellé pedig nagyon sokat sírok, így szeretem, ha van mihez nyúlni, amikor tényleg extra kényeztetésre van szükségem.
Ez a krém jó áron van, szépek az összetevői, nem irritál és nagyon szépen hidratálja a szemkörnyékemet anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. Szépen tudok rá sminkelni, az illata is kellemes, másra nincs szükségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Mimi21

2020. augusztus 4.

Ár-érték arányban a legjobb. Nagyon jól hidratálja a szemem környékét, lehet érezni az illatán a természetes összetevőket (különösen a kávéra figyeltem fel), semmi irritáció, pedig tényleg nagyon érzékeny a bőrőm. 5/5!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Angyalaida

2020. március 12.

1hét használat után látható volt a változás! Betegség miatt nagyon csúnyán karikás voltam de gyönyörűen halványította és hidratálta a szemkörnyékem. Nem ragad, nem csíp, mennyiségégez és minőségéhez képest olcsó csodaszer!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.