Fendi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Összetevők: Bergamott, citrom, mandarin, tömjén, tubarózsa, jázmin, bőr, vanília, pacsuli

galagonyanya

2017. január 18.

Őt is kipróbáltam ma - "megeszem reggelire" kategória. Egyébként kellemes, virágos, vaníliás illat egy jellegzetes, elegáns vonulattal. Bőrt különösebben nem érzek benne. Nappali viseletnek tudom elképzelni, nem rossz, de vannak sokkal izgalmasabbak is nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

DFI

2016. december 29.

Ud:
Szülinap ajándékom.
Hasonlít a Fendi Leather essencere. Bőrös füstös, nehéz, kifújáskor riasztóak tűnhet, de türelem nemsokára előjön a fendis luxus illat. Csak haladóknak ajánlom. Természetesen még mindig ötös.
Úgy látom a Fendik nem vmi népszerűek itt a krémmánián. Annál jobb, legalább nem fújja a félvilág.

A miskolci müllerből már ezt a márkát is száműzték... Úgy látszik a Fendi nem túl népszerű errefelé, úgy mint a Hermes :)
Az illat bőrös édes vaníliás, eléggé figyelemfelkeltő, nem tartozik a a mai trendi egyenillatok sorába. Pont jó lesz nekem őszre-télre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 29.

Ud:
Szülinap ajándékom.

KlaudiaZs

2015. április 22.

Szó szerint fél éve minden egyes alkalommal mikor parfümériába tévedek, megszagolom ezt, de még nem bírtam rávenni magam, hogy ennyit kiadjak érte, de azóta is kedvenc. Első alkalommal, mikor kipróbáltam (megtetszett a csomagolás és üveg :D), egyből az ugrott be, hogy motor/autóverseny csajos módon egy üvegben. Aztán utánanéztem, és lám, a bőr szerepel az alapjegyek között, ami abszolút érezhető, a többi jeggyel együtt egy finom édeskés de mégis "kemény" illat, belevaló csajoknak. Csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.