Fenty Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fancsmancs, Módosítva: 2020. július 7.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről

Pehelykönnyű krémes formulájú pirosító, mely azonnal egybeolvad a bőrrel. Természetes megjelenést kölcsönöz, élettel teli ragyogást biztosít.

10 árnyalatban kapható

fancsmancs

2020. augusztus 14.

Petal poppin és Cool berry árnyalatokat rendeltem meg. Először is: nagyon tetszik a kis sokszög formájú csomagolás, benne a tükörrel. Próbáltam ecsettel, ujjal, én legszebben és leggyorsabban egy közepes méretű, puha sminkszivaccsal tudom felvinni. A Cool berry árnyalattól tartottam, mert a képeken (és a valóságban is) sötétnek tűnik, de arcra felvive egyáltalán nem erős, nem kell kínosan ügyelni a mennyiségre. Építhető pirosító, ha valaki ,,drámaibb" hatást szeretne, vagy sötétebb árnyalatú a bőre. Fényes, de nem ragacsos felületet hagy maga után, bizonyos árnyalatokban vannak csillogó kis részecskék. Nagyon megszerettem a terméket, de leginkább azután, hogy megtaláltam a számomra megfelelő felviteli módot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag