Fenty Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stiles, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről

2017-es ünnepi limitált kiadás

Folyékony szemhéjtus metálosból csillámossá változó formulával, aminek te magad választhatod ki a finishét.

Visszafogott fémes hatás vagy ütős csillogás? Az Eclipse mindkettőt lehetővé teszi az intenzív pigment és gyöngyházfény hatás forradalmi keverékével, ami fényes, metálos finishű lesz megszáradva. És itt még nincs vége: dörzsöld meg száradás után, hogy felfedd a meglepő csillámos finisht.

Árnyalatok: Alien Bae (kék-fekete fémes/füstös tengerészkék csillámos), Later, Crater (nude fémes/nude arany csillámos), Nepturnt (zöld-fekete fémes/füstös smaragd csillámos)

svivko

2018. április 25.

Csoda!
Annyi mindent kitaláltak már a sminkvilágban, hogy a Ciaté-nak ilyen hülyeségekkel kell előállnia mint a matt ajaklakk ameny ha összecuppancod a szádat csillámosra változik, és most Riri-ék is kitaláták ugyanezt csak szemhéjtusként. Mással már nemigazán remegtetik meg a smink imádók /gyűjtők térdét. Nekem legalábbis már nemigazán tudnak újat mutatni, de ez rögtön kellett.
Later Crated nude zöld/arany csillámos és Alien bae fekete alapok királykék és pink csillámokkal verziókat szereztem be. És nem hagytak cserben.
Pigmentáció - tartósság (extra zsíros Mac 24h alappal) - felvitel és effekt váltás mind-mind 5 csillagos.
A fekete Alien bae-hez én a zoeva angled brow ecsetét használom, ennek segítségével penge vékony vonalakat tudok húzni, mert egyébként egy vékony tusecset van a termékbe rejtve.Használható, de én maximalista vagyok és nem szeretem, ha a szempillámra is kerül a folyékony tusból. Alien bae-t tegnap 8 órán keresztül viseltem, magamhoz képest is gyorsan és könnyen tudtam szénfekete és penge(!) éles tusvonalat húzni. Száradás után egy pufiecsettel átmentem a megrajzolt vonalakon és voilá, egy pengeéles mikrocsillámos tusvonal volt ott fekete alapon. Nem peregtek és, ami a legnagyobb varázs nálam, hogy egyáltalán nem kenődött fel a "második" szemhéjamra. Hogy a szöszbe' hívják a hooded eyes-t csodás anyanyelvünkön?
A bőrszínű later crater ma van soron, mivel nem sötét szín, saját ecsetével pattintottam tökéletes, és ismételten pengeéles tusvonalat a szembogaraim fölé. Ha a szem bőrruciba tudna öltözni, csak Later cratert kenné magára. Bújtatottan dögös, nem hivalkodó és tökéletes nude szemhéjtus árnyalat. Nem túl narancssárga és nem is túl barna. Átdörzsizéskor zöldes arany csillámok bújnak elő, irtó szép effektet hagyva maga után.
Csomagolása sem utolsó, a kupakja ilyen benzinfolt szerű duochrome szépség, és a tubusa átlátszó így nyomon követhetjük a fogyást egyszerűen.

Cseppálló, de nem allergia álló! Sajnos tegnap nagyon bedurrant az allergiám így szinte egésznap könnyes volt a szemem sarka, így egyszer javítanom kellett rajta, de teljesen belefér és vállalható ez szerintem. Szerencsére nem pandamacisan hagyott cserben, hanem eltűnt a sarkokból.

Hogy mit csinálok ha elfogynak? Fogalmam sincs, hiszen a karácsonyi limitált szett része volt. De azthiszem azt kérem a 25. születésnapomra, hogy a Fenty beauty jöjjön ki több Stunna ajaklakkal és szemhéjtussal, mert baromira tudnak! Csak így tovább. :) (Ha van lehetőségetek nem kínai koppintást venni, mindenképpen javasolt a beszerzése, csodás termékek!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Csoda!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.