Fenty Beauty

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   $26
Lelőhely:   online külföldről

Krémes, hosszantartó formula. Jól fed, elrejti a szem alatti a táskákat, a bőrhibákat, a foltokat, csökkenti a vörösséget.

Madi

2020. július 1.

Sokat vártam ettől a concealertől, de nem vagyok lenyűgözve. A fedése elsőre erősnek tűnik, de aztán ahogy eldolgozod, már csak közepes lesz. Nincsenek sötét karikák a szemem alatt, mégis valahogy áttetszik alóla, egyes fényviszonyok között egyenesen olyan, mintha fel se kentem volna semmit, totál nem frankó. A másik, ami nem tetszik, az állaga. Sokkal sűrűbb, mint vártam, emiatt nehezebb szépen eldolgozni, ráadásul nagyon gyorsan szárad, így még sietni is kell vele. Púder nélkül garantáltan beül a ráncokba, de púderrel is a nap végére. A finish sem teljesen oké, a leírásban ígért "soft matte" a valóságban inkább bőrfényű finish, amitől természetellenesen "ragyog" a szemem alatti rész. Az alapozó sokkal jobban teljesített, ez ennyi pénzért nevetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Marcipancica

2019. november 30.

Eleinte nem szerettem, mert ha sok mennyiséget használok, akkor nagyon cakey lesz, és csúnyán beleül a ráncaimba. Azonban hogyha csak kis mennyiségben vizes szivaccsal dolgozom el a karikák területén, kerülve a ráncokat, akkor szép eredményt tudok elérni. Ebben az esetben azonban kevésbé fed. Nem katasztrofális, azonban ennyi pénzért szerintem vannak nála jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 25.

Az alapozóját imádtam, ahogy ezt is. Fantasztikus korrektor, gyönyörűen elfedi a sötét karikákat és egy szemsmink bázist is könnyedén helyettesít. Nyáron pedig akár a sminked alapjául is szolgálhat, ha te egy vékonyabb sminkre vágysz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

lizanagy

2019. augusztus 11.

Extrém fedés, hidratáló formula. Kicsit "vastag" formula, de emiatt nagyon kevés kell belőle, és ujjal egy perc alatt eldolgozható, és gyönyörű természetes bőrhatása van. Bármikor amikor ez van rajtam, mindig azt hiszik, hogy nincs is rajtam smink, szóval én imádom. 180-as a színem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Grumpi

2019. május 25.

Nekem katasztrófa a korrektor,zsíros a bőröm és minden bele ül a ráncaimba vagy lepereg.A Sephorában nyúltam rá,egy próbát megér alapon.Hát bomba siker!Gyorsan kell vele dolgozni,de az ecset szépen elbír vele,blenderrel meg sem próbáltam.Az Etude House ecsetével álomszépen el lehet dolgozni,a helyén marad egész nap,nem.mászik el és nincs többé karikás szem.Imádom!Tudni kell vele bánni,nagyon sűrű és erősen pigmentált.Nem kell tunkolni az üveget,egy merítéssel kifestheted a szobát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

kincsö

2019. április 25.

Aki koràn reggel szeretnė használni esetemben hajnalban az felejtse el ezt a korrektort .Igaz szuper a fedėse de ...ha màr egy picivel több mennyisėget viszek fel kataszrófa.Blenderrel nem lehet szėpen eldolgozni csak újjal.De kinek van kedve hajnali 4-kor ezzel szenvedni??Maradok az Essence Camouflage + korrektornàl mėg ha nem is olyan szuper fedėsü ės több kell belöle.Hatalmas csalódàs számomra ennyi pėnzėrt .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

pigglypig

2019. április 4.

Ez volt a második és egyben utolsó kísérletem a márkával, Rihanna zenéje okés, de a sminkjeit skippelem ezentúl.
Nagyon nehezen eldolgozható és hihetetlenül szárító termékről van szó, nem tudom, van-e magyarban jó kifejezés erre, de nekem a "patchy" szó jut róla eszembe. 120-as árnyalat van meg (világos, semleges tónusú bőrhöz való elvileg), a szín stimmel is egész jól, illetve álljon itt pozitívumként, hogy nagyon bő a színskála. Ahogy felszenvedem, még látom a fedést, de egy óra múlva mintha nem tettem volna semmit, esküszöm, mintha felszívódna, ami meg a bőrön marad, az szuperül beleül a legapróbb ráncokba is - pedig 23 vagyok, ne gondoljatok mély barázdákra :)
Lehet az én bőrömmel van a baj, mivel pont azért vettem meg, mert elvétve találtam, ha egyáltalán találtam róla negatívat, valami kisebb csodát vártam. Hát, nagyon nem.

"Boltbajárós" korrektor lesz belőle, mondjuk ahhoz kicsit drága volt, de hát ez van. Tanulópénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Vanda234

2019. március 29.

Hát kicsit sötét lett a szín bár nagyon jó a fedése szeretem nem ül be a szem alá alap járaton nagyon jó kis korrektor megéri mivel kicsi is elég bár talán beszerzek 1 világosabbat ebből is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

bugeyes

2019. február 25.

Máris update-elnem kell... a kezdeti lelkesedésem alábbhagyott, mert bár a kis ráncaimba tényleg nem ül be, és nem is kényelmetlen viselni, de a nap végére valahogy kicsit cakey lesz és kiemeli a pórusokat a saját alapozóján is, pedig alig használok belőle... Felvitel után egy kis ideig valóban az van, amit elsőként tapasztaltam, de utána jött a csalódás. Lehet, hogy még másik alapozó fölött működhet, mert pl. a Fenty alapozó egy Maybelline Fit me! korrektorral sokkal szebben működik együtt, nem tudom, hogy miért lehet ez, fura, de nem fogom a kettőt együtt erőltetni a továbbiakban. Fentiek fényében a korrektort biztosan nem fogom újra vásárolni, tovább keresgélem az igazit.

2019. 02. 11. Valóban egy krémes, testes, jó fedőképességű korrektor, de mégsem nehéz vagy kényelmetlen viselet számomra, illetve nem maszkos, természetellenes a hatása. Nagyon kevés is elég belőle egyszerre, nekem ez is szimpatikus. Szépen tartja magát egész nap, bár én a nagyon zsíros bőröm miatt mindent fixálok, mert egyszerűen muszáj. Nem ül bele a pórusokba, az aprócska ráncokba, valahogy üdébbé varázsolja az arcot. Most az alapozójával együtt használom, nekem így telitalálat. Azért el kell mondjam, hogy sajnos ő sem transzferbiztos, a szemüvegem keretén azért nyomot hagy. Azért egy ilyen árkategóriájú terméknél erre figyelhetnének, de ettől még megelőlegezem az 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Asianlover

2019. február 14.

Mèg a szememet is eltűnteti, nem hogy a karikàkat! Nagyon pici mennyisèget elèg felvinni, eszmèletlenül terül ès fed. Nagyon tartòs is a vègeredmèny. De! Vìzhiànyos bőrre mègis kètes vàlasztàs. Fènykèpekre, tàvolròl szuper. Közelről ùgy beül a ràncokba, ahogy kell, ès minden mimikai ràncot szuperül kiemel. Nincsenek csodàk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.