First Aid Beauty

Ár:   $6.50 és $39   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   56,7 g és 170,1 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: pzsooofi, az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   $6.50 és $39
Kiszerelés:   56,7 g és 170,1 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gazdagon tápláló, bőrpuhító hatású krém száraz, viszkető bőrre

• kivételesen mélyen hidrazálja a bőrt
  • azonnal nyugtatja és regenerálja a bőrt
  • küzd a szabadgyökök ellen

Ár: 3500 Ft , Eladó: kalmareszter76
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után posta
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 28,3 gr, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. november 10.

Este és reggel (smink alá) is szoktam használni. Önmagában nem elég nekem smink alá, kell még valami plusz hidratálás, de ettől függetlenül nagyon szeretem használni. Nem viszket tőle a bőröm és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 10.

galivali

2019. május 15.

Télen a homlok és a haj vonalánál megjelenő száraz foltokra használom. Kevés kell belőle, lassabban szívódik be, de szuperül hidratál. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

kalmareszter76

2019. május 12.

A második tubusnál járok, körülbelül január óta használom. Szeretem mert szuperül hidratál, esténként mindig ezt használom. Kicsit nehéz krém, de nem zavaróan. Szárazabb bőrűeknek kifejezetten ajánlom. Illetve az összetevői is egész szépek, ami számomra fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

domanybeatrix

2019. március 13.

Egy tubussal használtam el. Mindenhová kentem, ahol éppen úgy éreztem, szükség van rá. Fura, mert néha tök könnyen beszívódott, máskor meg zsíros érzetet hagyott maga után. Volt, hogy konkrétan kinn lévő ekcémás foltra kentem, és bizony néha csípett.
Egy általános jó minőségű, fehér, könnyű, de nem vizes krém.
Sajnos nem csodaszer, de örülök, hogy kipróbálhattam. Valószínűleg nem veszem újra, mert a könnyebben beszerezhető termékeket részesítem előnyben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Egy általános jó minőségű, fehér, könnyű, de nem vizes krém.

kiscsillag1990

2019. március 11.

Szuper termék! Kipirosodott bőrömet azonnal helyrehozza. Éjszakai hidratálónak szoktam használni. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

nitotera

2018. január 9.

ekcemas baratnomnek a TOKELETES krem. tudni kell rola, hogy utalja a kozmetikumokat, mert lassan szivodnak be, pont amiert ezt valasztottam. ez egy amerikai bio luxusmarka, ami kulon ekcemas borre fejlesztette ki ezt a temekvonalat. szorbet allagu a krem, hogy konnyen beszivodjon, baratnom allitasa szerint eddig a legjobb, pedig eleg sokat kiprobalt, mivel szornyu allapotban vannak a kezei. az allaga azt hittem kulonlegesebb lesz, de engem nagyon emlekeztet a patikai kikevert kremekre. konnyu, egyszeru, en a szagtalan verziot valasztottam. keves kell belole, nagyon gyorsan beszivodik, sokaig eleg lesz. biztos ujra fogjuk rendelni ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

kissnoncsa

2016. április 23.

Nem mondom azt, hogy nyáron is minden este ezzel fogom kenni az arcom, mert tényleg egy nehéz krém, de ez a krém egy csoda. Kb. egy hónapja használom szinte minden este lefekvés előtt a lemosójukkal együtt és sokkal szebb az arcom összképe. Nem száraz, nem hámlik és az ekcémám sem jött elő mióta őt használom rendszeresen. Egyébként a kezem is ezzel szoktam sokszor bekenni és rászoktam arra, hogyha hétvégén elutazok valahova csak ezt viszem és van kéz-test-arcápolóm :) Én csomagban vettem meg karácsony után kb. 10 000 Ft volt a csomag és teljes kiszerelésű termékeket tartalmaz szóval így nagyon megérte, de az eredeti árán is megvenném. Most veszek majd hozzá kis tégelyt amibe tudok kirakni, mert azért ez elég nagy csomag ahhoz hogy cipelgessem. De ez a legjobb nem receptes arckrém, amit próbáltam. Biztosan újra veszem ha valaha is elfogy :D Ja és ne felejtsünk el szót ejteni az összetevőkről sem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

scorpionqueen

2015. szeptember 21.

Mindennapos használatra nem tudnám elképzelni, ahhoz nagyon gazdag, sűrű krém (gyönyörű INCI-vel). Viszont bármi történik a bőrünkkel, azonnal ezért nyúlunk. Ha a munkahelyi folyékony szappan szadizza meg a kezet, ha strandoláskor a fényvédőzés ellenére is megkapja az arcunkat a nap, ha télen a hideg szél csípi meg, bármi "sérülés" éri a bőrünket, azonnal ehhez fordulunk, mert tényleg igazi elsősegély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

pzsooofi

2015. május 16.

Egy ideje már használom és azt kell mondjam, hogy az én bőrömnek télen tökéletes, de tavasszal és nyáron már sok. Akkor kicsit zsíros hatást kelt. Összességében elég jó kis krém, bár nem hinném, hogy újra fogom venni, mert az ára eléggé húzós. Bár meg kell hagyni nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Colloidal Oatmeal, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Squalane eo 1 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.