Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GI85, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bettina28

2017. július 17.

Nagyon régen kaptam még ezt a palettát, akkor még egyáltalán nem érdekeltek a smink cuccok ezért barátnőmnek oda is ajándékoztam. A pigmentáltsága szerintem alapvetően nem rossz, a színei visszafogottak. Szerintem nagyon jó kis paletta, mai fejjel szerintem simán használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

rocknrose

2015. szeptember 21.

Körülbelül 15-16 évesen kaphattam, szerettem használni, akkorra nagyon jó volt, de ma már nem használnám. Ettől függetlenül 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

GI85

2014. október 25.

Egész jó kis paletta, meglepően jó a pigmentáltsága, ahhoz képest, amilyenre számítottam. Nem egy harsány paletta, amit én díjazok. Szóval egy erős négyes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

Emolliensek: Butyl Stearate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Prunus Dulcis
Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Carmine / CI 75470, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.