Floren

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Krémes hab, érzéki csábítás, tisztaság és felüdülés egy fáradt nap után. Bőrvédő és tápláló hatóanyag tartalmú kakaó kivonatát tartalmazó ellenálhatatlan csokoládé illatúkrémtusfürdő ápolja és tonizálja a bőrt.

Bőrsemleges pH-érték, hoozzáadott színezéket nem tartalmaz.

Kiszerelés: 300 ml

Dorcikahh

2023. november 13.

Illatra egy az egyben ugyanolyan, mint a csokis Palmolive, nem szárít, jól habzik, nagyon olcsó, és tényleg mennyei, realisztikus csoki illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 13.

pilleriin

2022. október 3.

Ár-érték arányban tökéletes, veri a kétszer ennyibe kerülő tusfürdőket is. Érzékeny bőrrel is használható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 3.

Yubiri

2021. május 17.

A bőröm szereti, nem okoz allergiát, érzékenységet, én mêgiscsak egy teljesen átlagos tusfürdőnek tartom. Nincs kellemes most tusoltam érzésem.utána és a bőrömön sem érzem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 17.

Inana

2021. március 7.

Nem szoktam csokoládé illatú terméket használni tisztálkodáshoz,azonban ezzel kivételt tettem.
Normál,kevesebb mennyiség is elég belőle,hogy kellően felhabozzon,nem fullasztóan csoki illatú és amivel nagyon elégedett vagyok,hogy egyáltalán nem szárította ki a bőrömet,még a hátam sem viszket tőle.
Remek kis termék,még jobb volna,ha Palmolive méretű mennyiségű lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Remek kis termék,még jobb volna,ha Palmolive méretű mennyiségű lenne. :)

gittus0924

2020. július 3.

Ugyanazt tudom írni mint a márka zöld teás tusijahoz. Ár-érték arányban szuper, a boromet nem szaritotta és az illata is bejott, mivel imádom a csokit 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Csobanka

2020. május 26.

Több csokis tusfürdőt is kipróbáltam és nekem ez jött be a legjobban. A palmolive-osat is veri, mert ennél legalább lehet érezni, hogy tisztít is.

Frissítés: Nagyon szerettem régebben ezt a terméket. Pár hónapja újra használom, azóta ekcémás lett a bőröm és ugye kicsit meg is öregedtem.

Mostani kozmetikai termék tudásommal azt mondom, hogy nagyon király, hogy van benne természetes összetevő (a többi tusiban is!), jó az illata de nagyon örülnék ha mellőznék a pirossal jelölt tartósítókat. Minimálisan jobban szárít mint a natúr szappanok.

Egy szó mint, száz, árérték arányban nagyon jó, magasan veri a német drogériás saját márkás versenytársakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Zsina01

2019. január 29.

A boltban nagyon megtetszett az illata, de a tubus felénél már nem fogadta olyan jól az orrom és az összetevőlista sem túl szerencsés, ezért kap csak négy csillagot. Elhasználtam, sőt, lehet egyszer majd még újra is veszem, hiszen jó az ára és viszonylag sokáig elég is volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

buba83

2018. november 5.

Az állaga nekem picit túlzottan híg, így sokszor jóval nagyobb adagot nyomok belőle mint szerettem volna. A finom csokis illatát én sajnos csak használat közben érzem, a bőrömön utána már nem :( Ezek miatt -1 * részemről, de pozitívum hogy jól tisztít és nem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőrömet ( sok más olcsó árkategóriás termékkel ellentétben) így még ha sietek, a testápoló használatát is kihagyom utána időnként de akkor se húzódik a bőröm. Utóbbit azért majd hidegebb időben meglátjuk, szintén hozza-e. Összességében nekem kellemes meglepetés a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Dhewilgirl

2018. október 24.

Fantasztikus! Az illata isteni, jól habzik, kevés is elég belőle, nem szárít. Én fürdés után is érzem a csoki illatát, ha közvetlenül a bőrömet szagolgatom. Ár-érték aránya több mint tökéletes. Egyedül a parabéntartalma nem tetszik, azt csak most láttam (ezért a mínuszcsillag), de ezt leszámítva tényleg fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

hadri

2018. október 7.

Sokféle csoki illatú tusfürdőt próbáltam, de nekem abszolút ez a kedvencem! Az illata nem "mű", hanem igazi csokis, az állaga szuper krémes és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Methylparaben i I ta I par 0 0