Floren

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Krémes hab, érzéki csábítás, tisztaság és felüdülés egy fáradt nap után. Bőrvédő és tápláló hatóanyag tartalmú kakaó kivonatát tartalmazó ellenálhatatlan csokoládé illatúkrémtusfürdő ápolja és tonizálja a bőrt.

Bőrsemleges pH-érték, hoozzáadott színezéket nem tartalmaz.

Kiszerelés: 300 ml

Zsina01

2019. január 29.

A boltban nagyon megtetszett az illata, de a tubus felénél már nem fogadta olyan jól az orrom és az összetevőlista sem túl szerencsés, ezért kap csak négy csillagot. Elhasználtam, sőt, lehet egyszer majd még újra is veszem, hiszen jó az ára és viszonylag sokáig elég is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

buba83

2018. november 5.

Az állaga nekem picit túlzottan híg, így sokszor jóval nagyobb adagot nyomok belőle mint szerettem volna. A finom csokis illatát én sajnos csak használat közben érzem, a bőrömön utána már nem :( Ezek miatt -1 * részemről, de pozitívum hogy jól tisztít és nem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőrömet ( sok más olcsó árkategóriás termékkel ellentétben) így még ha sietek, a testápoló használatát is kihagyom utána időnként de akkor se húzódik a bőröm. Utóbbit azért majd hidegebb időben meglátjuk, szintén hozza-e. Összességében nekem kellemes meglepetés a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Dhewilgirl

2018. október 24.

Fantasztikus! Az illata isteni, jól habzik, kevés is elég belőle, nem szárít. Én fürdés után is érzem a csoki illatát, ha közvetlenül a bőrömet szagolgatom. Ár-érték aránya több mint tökéletes. Egyedül a parabéntartalma nem tetszik, azt csak most láttam (ezért a mínuszcsillag), de ezt leszámítva tényleg fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

hadri

2018. október 7.

Sokféle csoki illatú tusfürdőt próbáltam, de nekem abszolút ez a kedvencem! Az illata nem "mű", hanem igazi csokis, az állaga szuper krémes és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Anita97

2018. szeptember 24.

Úristen!Egyszer vettem ilyet és imádtam!Most,hogy megtaláltam az értékelését, biztos, h keresek ilyen tusit valamelyik boltba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

PinkMcFreeze

2018. június 21.

Az elején azt hittem, hogy megtaláltam a Palmolive csokisnak az olcsóbb koppintását, de sajnos nem :( Kifejezetten csak fürdés közben lehet érezni az illatot és eléggé folyós, ami nekem személy szerint nem tetszik, lehetne picit sűrűbb, mert így egyáltalán nem takarékos és nagyon hamar elfogyasztottam belőle egy darabot és most már a másodiknál járok :D Örülök, hogy rábukkantam, de vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban, mert gyengébb, mint egy BALEA tusfürdő és árban, meg ugyanott van és az állaga annak legalább jobb. Kiegyeztem 3*-gal, mert folyós és nem érzem zuhanyzás után, de néha-néha szerintem megveszem ha drágállom a Palmolive csokist (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Csobanka

2018. május 29.

Több csokis tusfürdőt is kipróbáltam és nekem ez jött be a legjobban. A palmolive-osat is veri, mert ennél legalább lehet érezni, hogy tisztít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Nico1984

2018. április 22.

Az illata valami isteni! Nekem nem híg, és még utána is érződik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

Az illata valami isteni! Nekem nem híg, és még utána is érződik az illata.

Kmerci

2017. szeptember 20.

Nem tetszik az összetevői listája, megfelel az árának...Hamar elmegy az illata nem érződik csak fürdés közben, ettől függetlenül szeretem mert nem szárítja a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

pigglypig

2017. június 3.

Imádom a csoki illatú dolgokat, szóval nálam nagyon bevált :) Nem szárítja a bőröm sem, az árát 100%-osan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.