Best of Beauty 2019

Florena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2011. november 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiszerelés: 100 ml

emagdi

2018. március 16.

Nem vártam tőle sokat, de meglepett! Nagyon jó kézkrém, pont jó az állaga, hamar beszívódik, és látványosan jól hidratál. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

marlu

2017. március 7.

Szőlőmagolajos társa mellett ez a másik nagy kedvencem. Nagyon jól hidratálja a kezemet és az illata is kellemes. Annyi a különbség, hogy ezt a krémet enyhébb időben használom, míg a szőlőmagolajos változata a zordabb időben nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

zsemii

2017. január 5.

Imádom!!! Sok krémet próbáltam már, de messze a legjobb.. isteni az illata, állaga, hamar beszívódik és hidratál is, mindig nálam van!
Kipróbáltam, és a talpamat is remekül ellátja, szóval 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Kipróbáltam, és a talpamat is remekül ellátja, szóval 5*

Buhito

2016. október 23.

Nagyon jó ár-érték arányú krém, könnyen beszívódik, nem csíp, kellemes az illata, enyhe szárazságot jól orvosolja. Tetszik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

sunshinenymph

2016. május 4.

Télen és tavasszal mindig szárazabb a kezem és most erre még rájött hogy nagyon erős vegyszerekkel kellett dolgoznom, és hiába a gumikesztyű, a kezem borzalmasan kiszáradt. Véletlenül választottam ezt a krémet, mert alverdét nem akartam és ez volt az egyetlen vegán opció, de nem bántam meg. Sőt! Nagyon jól hidratál, az állaga nem zsíros, de nem is vizes, hamar beszippantja a kéz bőre és utána jó puha lesz. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

blilla91

2014. december 21.

Imádom! Apa vette magának, de annyira megtetszett, hogy elcsórtam tőle. :) Az illatát annyira nem szeretem (nem rossz, csak én az édeskésebb illatokért vagyok oda), de nem is azért használom. Állagra szuper, nem vizes, de zsírosnak sem mondanám. Használatakor nekem gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros filmréteget. Alapvetően nem lenne gond a kezeimmel, de gyakran fordulok meg olyan helyen, ahol agyagásványokkal kell dolgoznom és bizony a nap végére totál kiszáradnak a kacsóim. Na ebből a krémből tényleg elég egy mogyorónyi mennyiség és csodásan helyrehozza a kiszáradt bőröm. :)
UPDATE: azóta próbáltam már másfajta kézkrémeket is, de mindig visszatérek ehhez, mivel gyönyörűen hidratál, gyorsan beszívódik, kézmosáskor sem érzem, h lenne valami réteg rajta, és az illatát is megkedveltem. Egyenlőre nem találkoztam ennél jobb kézkrémmel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

quika

2014. november 10.

Egyik legjobb kézkrém 2000huf alatt, afelettit nem próbaltam, nem is fogok. Finom az illata, sűrű, de gyorsan és teljesen beszívódik, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Sozora

2014. május 11.

Nekem nagyon tetszik az illata. Hidratál és viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Nekem nagyon tetszik az illata. Hidratál és viszonylag gyorsan beszívódik.

szeretlek

2013. augusztus 22.

Szeretem az illatát, bár nem igazán jó krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Szeretem az illatát, bár nem igazán jó krém

Schmetterling

2013. március 11.

Finom illata és jó állaga van, hamar beszívódik, de a kezem ugyanolyan száraz a használata után is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).