Best of Beauty 2019

Florena

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lulu.20, Módosítva: 2012. október 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Shea vajjal és bio-argán olajjal.

laurahorvath95

2019. február 11.

Milyen kellemes illata van! Imádom kenegetni magam vele :) valószínűleg nem lesz elég 200 használatra, mert igen csak gyakran használom, de egyébként megfelelően hidratál. Extra száraz, berepedezett kezekre viszont már valami erősebbhez nyúlok általában, plusz akkor már eléggé csíp is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Ennie86

2018. szeptember 28.

A nagybetűs kézkrém!!
Rettentő finom illata van, remekül hidratál, és ennyi pénzért ajándék. Azt hiszem megtaláltam a legjobbat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

A nagybetűs kézkrém!!

6vilag

2018. szeptember 25.

Örülök, hogy megvettem. Valóban kellemes, nem tolakodó és nem mű(!) illata van. Gyorsan felszívódik, minden este ezt használom. Nappal is lehetne, mert nem ragad, de valamiért a nappali krémezésre nem tudok rászokni (sajnos). Koncentrátumnak mondja magát és azt állítja, hogy 200 alkalomra elég (!). Ez nálam biztosan nem lesz igaz, nagyon szárazak a kezeim, így koncentrátum ide, vagy oda, picit többet használok egy-egy alkalommal. De egyáltalán nem bánom, simán megéri az árát így is, mert igen jó. Szeretem, és ha gyorsabban is fogy a kelleténél, most úgy érzem, hogy megszerettem annyira, hogy újra is fogom vásárolni, ha elfogy. És újra vettem, ettől jobbat még nem használtam és bár szeretem, de azért nyitott maradok, viszont ő is marad még egyenlőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

B.Letta

2018. március 29.

Két hónapja elfogyott az előző kézkrémem,és mivel egynél nem szoktam leragadni,egy újabbat kerestem.Bementem a Müllerbe és megtetszett a praktikus kis kiszerelés,valamint az,hogy koncentrátum.Nem bántam meg,hogy őt választottam!Szépen helyre hozta a nagyon kiszáradt kezemet.Gyorsan beszívódik,az illatát nagyon szeretem,és táskabarát kiszerelés,valamint az ára is kedvező.Szerintem ezt újra veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Elkofen

2017. augusztus 28.

Kellemes illatú, ami nem is túl tolakodó. Gyorsan beszívódik és nem vészesen zsíros. Ennek ellenére jól hidratál és szépen ápol. Ez tényleg jobb kézkrém, mint a legtöbb drogériás társa. Hátránya, hogy csak a Müllerben kapható és bizony elég kicsi ez az 50 ml-s kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

cintialaura

2017. január 9.

Mivel koncentrátum, azt gondoltam hogy tovább tart míg beszívódik, de nem. Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes illatot hagy maga után, és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

rekla

2017. január 5.

Nekem ez az ideális irodai kézkrém. Nagyon gyorsan beszívódik, nem marad zsíros érzet utána, kellemes illatú, jó az állaga, de sajnos csak az első kézmosásig tart, utána újra kell kenni, de nekem tényleg extradurvaszáraz kezeim vannak, úgyhogy 5*, nem a krém hibája :) Épp fogyóban van, mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Cathi

2016. június 5.

Jó illata van, gyorsan beszívódik. Jobb, mint a többi kézkrém. Viszont tényleg gyorsan fogy. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 5.

Marcipán

2014. február 19.

Eddig ez vált be a legjobban az összes kipróbált kézkrém közül. Pont elég zsíros, de hamar beszívódik, nem marad felesleges a kézen. És nem utolsósorban az illata is finom. Lehetne kicsit nagyobb a mérete, olyan hamar elfogy..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Rencsike02

2013. június 14.

Nagyon jó kézkrém.Az illata valami mesés,nagyon gyorsan beszívódik,semmi ragacsos réteget nem hagy.Csak pihe-puha kezek.Jelenlegi kedvencem!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.