Florin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

kismadár

2013. október 23.

A dm-ben vettem, talán 300 vagy 500 forintért. A flakon mérete jó, de az enyém csak félig volt.. Nem tudom, hogy valaki elcsalt-e belőle egy kicsit, vagy alapból csak félig töltik, mindenesetre fura volt.. Nem túl tartós, kb. addig biztosít friss leheletet, amíg egy szájvíz is, tehát maximum fél óráig. 5-öt, 6-ot kell fújni, hogy hatása legyen. Vannak ennél sokkal mentolosabb és tartósabb szájfrissítők is, persze ennél jóval borsosabb áron. Ennyi pénzt azt hiszem megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Gwendoline

2013. október 6.

Nekem is volt már nagyon rég, nem lehetett suliban rágózni, de az embernek néha szüksége van egy kis frissítésre... Na akkor volt nálam, nagyon ritkán vettem elő, viszont finom mentolos íze volt, bár néha erősnek éreztem. Sajnos tartós se volt. De amúgy elmegy, nem baj ha van az embernél, és feltűnés nélkül, távol mindenkitől fújhat a szájába :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

dory008

2013. október 5.

Én DMben vettem 449 forintért, de mostmár fáj a szívem, hogy 200 forintért is megvehettem volna máshol, na de mostmár mindegy, majd legközelebb. Kis helyen is elfér, kupakja jól záródik, bár nekem a kifújása nem mindig tökéletes. Régebben is vettem ilyet, és sajnos kicsit kifolyt, ahogy most is, érdemes megnézni, mielőtt táskába rakja az ember, hogy jó alaposan rá van-e csavarva. Első szájfrissítőm, bár nem használom sokat, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Wiikii

2013. augusztus 13.

Aranyos "kis" afta lett a számban, és egyszerűen el nem akart múlni. A 10 nap ugyan még nem telt le, de nagyon reménykedtem, hogy olyan hamar elmúlik mint eddig (3-4 nap). Próbálkoztam mindennel a sós vizes öblögetéstől a fertőtlenítőkig, eredménytelenül. Gondolom, hogy nem éppen arra való ez sem, amire én használtam, de már úgy gondoltam, mindent kipróbálok, és be is jött. 1 nap alatt lehúzta, és elmulasztotta a fájdalmat.
Kellemes az íze, remekül frissít.
Tesco-ban találtam, ott 289 Ft, Dm-ben is néztem, majdnem 500 Ft..ahogy bettv is említette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Kellemes az íze, remekül frissít.

bettv

2013. március 8.

Nagyon jó! :))
De ha pénzt szeretnétek megtakarítani akkor nem a DM-be vegyétek mert ott 500 ft körül van hanem a százasban 200 ft:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Nagyon jó! :))

sziszoka

2013. február 27.

Kellemes mentolos íze van.Olyan mintha megmosnánk a fogunkat,nagyon jól frissít.Kb.500 Ft körül van,ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

sephora

2013. február 20.

DM kuponnal vettem - gondoltam megér egy próbát.
Nyilván a fogmosás nem váltható ki vele, de fogmosás után használva a szájvíz használatát helyettesítheti. Ez mondjuk utazáskor lehet praktikus megoldás, mert kisebb helyen elfér.
Tipikus mentolos íz, a hatása körülbelül addig tart, mint a szájvízé.
A klorofill tartalom szimpatikus, ez állítólag a rossz lehelet esetén hatásos összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

DM kuponnal vettem - gondoltam megér egy próbát.
Tipikus mentolos íz, a hatása körülbelül addig tart, mint a szájvízé.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol