Flormar

Ár:   1940 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babciika, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Ár:   1940 Ft
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

fanniblue

2017. április 24.

Sajnos nálam ez nem nyert.
Általában klasszikus matt rúzsokat MAC üzletben veszek, és szerettem volna egy erőteljes pink színt. Viszont mivel a szemem és a szemöldököm nagyon sötét barna, a hajam pedig kék, nem voltam benne biztos, hogy jól állna ez nekem, ezért nem akartam beruházni a 6100 ft-os Candy yum yum-ra.
Ebből a rúzsból az r14-es pink szín van meg nekem. Sajnos igazából sokkal világosabb és hidegebb pink, mint a webshopban lévő képen, és nagyon nem áll jól nekem. De ez nem teljesen az ő hibája :D ez van. Viszont az már nagyon nagy probléma, hogy csúnyán beleül minden ajak ráncba, redőbe, nem lesz egységes, akárhogy, akármivel viszem fel. Nagyon száraz a szám, menthetetlenül, és akárhogy puhítottam neki, nagyon kiemelte ez a rúzs :T
Azért kapja meg a 3. pontot, mert akkor tudom használni, amikor gyermekfoglalkozásokat vezetek, a gyerekek szerint vicces. :D És az illata nagyon jó!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Sajnos nálam ez nem nyert.

anna990

2016. augusztus 7.

Az előttem szólóhoz hasonlóan nekem is a 17-es van meg. A MACnél nem találtam meg a színem, ami a Media és az Instigator között lenne ha létezne. Csomószor bementem már az üzletbe, hogy most akkor végre tényleg megveszem egyiket, de valahogy nem vitt rá a lélek. Felkentem, oké, nem rossz, de nem az igazi, és nem is ér annyit. Elég sok gyártónak vannak sötét árnyalatai, bíztam benne, hogy valamelyik beválik.

Ezt tegnap találtam a Westendben, miközben a GOSH standját kerestem. Elolvastam itt a véleményeket, és ma visszamentem érte. A szín pontosan az, amit kerestem, szép, egyenletesen fel tudtam rakni kontúrcerka nélkül is. Szebben, mint bármelyik MAC-et. A tartósságában kételkedem, de updatelni fogok rövid időn belül. Addig megelőlegezem neki az ötöst. Hah, a csomagolása szörnyű :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

andrea91

2016. január 23.

17-es van nekem, sötétbordó. Elhiszitek hogy a D betűs és az M betűs parfümériában egyetlen sötétbordót sem találtam? Ami nem barna és nem lila..? Hát az eladó se nagyon hitte el amikor kaptam az alkalmon a segíthetek kérdésnél...:) macben a media szimpatikus volt, de nekem még jó tapasztalatom nem volt a mac rúzsokkal csak legfeljebb kevésbé rossz, szóval továbbra is alternatívákat kerestem. A pupaban is volt egy egész jó szín, és úgy voltam vele hogy kiviszem normál fényre, és ha tetszik visszamegyek és megveszem. Kifele azonban eszembejutott hogy milyen rég nem néztem szét a flormar háza táján rúzs ügyben, a nailland elvonta a figyelmem az utóbbi időben, pedig nekik aztán minden van...:) a minőséget ismerem, szóval bátran vettem meg ezt a csuda színt, és hát imádom tényleg...! +1 a simán megvan egy mac minőség véleménynek itt alattam, mondjuk szerintem jobb is. :)
A csomagolás nagyon kis gagyi, le nem pontozom ezért.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

A csomagolás nagyon kis gagyi, le nem pontozom ezért.:)

luxegirl

2015. május 20.

15ös van meg belőle, direkt egy az eredeti ajkaimhoz hasonló, natúr rúzst kerestem és megtaláltam:) alap flormar minőség, pigmentált, tartós, evést sem bírja olyan rosszul. Sajnos nekem is a világos színnel gyűlt meg a bajom, itt is jobban látszanak a hibák, ráncok, de ez minden világos színnél így van. Összességében teljesen elégedett vagyok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Natalka

2015. február 3.

Nincs szívem nagyon lehúzni ezt a rúzst, pedig egyáltalán nem vagyok lenyűgözve a 03-as Beige Cult színtől. Igazából ez nem a rúzs hibája, sajnos mindig ezeknél az extrán világos árnyalatoknál buknak ki a problémák. Egy sötétebb rózsaszínnél nem látszik, ha beleül az ajakredőkbe, vagy kopik kicsit, mert a szánk is pirosas. De ezek a nude színek kikészítenek minden márkánál (mert egyiknél sem érzem, h annyira szuper lenne, pedig próbáltam egy tucatot...)
Nade ha ezt a szín-bakit leszámítjuk, akkor azért látszik, h nem olyan rossz rúzs ez. Az ivást bírja, evésnél már kopik (de mi nem?), viszont eléggé szárít, kényelmetlen a viselése.
Maradjunk hármasban...! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Maradjunk hármasban...! ;)

chocomanic

2014. február 13.

Nekem 2 árnyalatban van meg ez a rúzs, nagyon szép színük van, imádom őket(tartósak,jól pigmentáltak)! Az egyik kedvencem rúzsom ebből a 12-es, ami egy különleges bordós-pinkes szín, gyönyörű!
Egyébként az Arénában szokott lenni havonta 20%-os szerda, és a Flormar standhoz is van kuponjuk, így 20%-kal olcsóbban szerezhető olyankor be minden, én így vettem őket:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

melanie500

2014. január 12.

óóóó én nem is néztem az összetevő listát... Pedig tényleg pazar!! Már ismertem a márkát és nagyon megbízhatónak találom. Kiváló minőség töredék áron. Szerintem simán felér egy M.A.C.-el, csak épp nincs agyon hypeolva... Erre a rúzsra véletlenül bukkantam rá. Épp nude rúzs mániában szenvedek, annak ellenére, hogy nekem a szám színe is sötétebb és a bogyó színek állnak jól, vagy legalább is a sötétebb rózsaszínek. De itt megtaláltam a számomra tökéletes nude rózsaszínt 05-ös árnyaltban. Egyszerűen imádni való. Olyan mintha nem is lenne a számon semmi és mégis valahogy kiemeli. Bár sajna egy evéssel nem birkózik meg. Ettől függetlenül tartósnak gondolom, egy estét azért különösebb igénybe vétel nélkül kibír. Ja és nem szárad rá a számra, mint a beton (a M.A.C.-es rúzsokkal mindig ez volt a problémám) és a redőkben sem csücsül meg. Matt, de krémes textúrájú, kellemes viselni. Bátran ajánlom mindenkinek! A színválaszték is nagyon jó, szerintem mindenki megtalálja a magának valót. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

volhova

2013. december 6.

Olyan gyönyörű sötét magenta árnyalatot találtam, mint amit még sehol sem láttam. Még csak próbaképp kentem fel, de máris szerelmes vagyok! Matt,de nem szárít és ajjjjjj....olyan gyönyörű! *-* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

kockaorchidea

2013. szeptember 9.

Nekem a 03-as van meg, direkt olyat kerestem ami szinte bőrszínű. A csomagolása nagyon tetszik, maga a rúzsról pedig ódákat zenghetnék. Teljesen matt, erősen pigmentált. Még fogok ezt-azt vásárolni tőlük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

babciika

2013. augusztus 31.

A rúzst már 2-3 hónapja használom, mostanra nyugodt szívvel mondhatom, hogy nagyszerű szerzeményre leltem! Drágább, mint a korábbi Flormar rúzsok 1990 Ft - ha jól emlékszem -, de minden fillért megér! Nekem a 01-es szín van meg, nagyon szép pink-barackos szín, mely nagyon pigmentált! A rúzst inkább mattnak mondanám, mint fényesnek, és nekem tartósnak bizonyult, nem ráncosodik össze, bár az étkezés ellen kevésnek bizonyul! Az illata igazán kellemes, az összetevőlista pedig pompás! Bátran ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate