Flormar

Ár:   575 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: sirmanc, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra pigmentált körömlakk.

Surin

2017. január 20.

Engem megtévesztett a Matte jelzô, így matt lakk imádóként természetesen megvettem, mivel nagyon jó áron vannak a Flormar lakkok és nagyon jó minôségûek is. Mattnak nem matt, de nagyon szép színe van, tartós. Nekem a 126-os árnyalat van meg, amit sokszor inkább matt fedôlakkal használok, aminek gyönyörû a végeredménye. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

CzFru

2017. január 20.

Nem tudok rá rosszat mondani. Jó az ára, minőségi, könnyen kenhető, jól szárad és tartós. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
A neve megtévesztő: nem arra vonatkozik, hogy fénytelenre szárad, hanem arra, hogy pigmentált! Mivel a matt jelzőt a nagyon jól fedő lakkokra is használják :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Ciprus

2016. augusztus 25.

Nagyon jó körömlakk az ára is nagyon jó s elég tartós is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Nagyon jó körömlakk az ára is nagyon jó s elég tartós is

jkrisztie2

2015. augusztus 18.

Ez a lakk tökéletes, a minősége az árához képest kitűnő! Több mint 2 éve vettem( M121 árnyalat) nagyon olcsón, most nyáron újra előkerült. Már kezdtem volna hígítani, mikor észrevettem hogy ez a lakkocska olyan, mint új korában! Hihetetlen! 2 rétegben szépen fed, gyorsan szárad, tartós. A színe gyönyörű rózsaszín. Az ecsete szuper, hosszúkás, nagyon kényelmes fogni. Egy élmény vele a lakkozás! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

szederke

2015. április 11.

Vártam én is hogy matt legyen.... :D de örülök neki, hogy nem csak én voltam ilyen kicsit naiv :D Elsőre kicsit csalódott voltam, de aztán nagyon megtetszett, és tartósnak tűnik a színe (M109 Expressive Blackberry) pedig tökéletes számomra. A Kökiben vettem 450Ft volt a Hádával szemközti kínai drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

sirmanc

2014. április 30.

Én nagyon szeretem! :) (M123)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 30.

Én nagyon szeretem! :) (M123)

picibalang

2014. április 17.

Nem lakkozom annyira sűrűn a körmeim, így csak olcsóbb árkategóriás lakkjaim vannak, de azok közül tuti, hogy ez a legtartósabb! akár egy hétig is rajta marad, és nekem nem kezd el lepattogni, mint a többi, hanem csak a fénye kopig meg kicsit, ami amúgy nem is nagyon látszik. Szerintem nagyon jó lakk, jó áron, és elképesztően sok színben kapható, úgyhogy érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

svivko

2013. december 20.

Mikor is a matte nem matt hanem nindzsadurva fedést jelöl. Hah! Már mindent értek.
Picinyke életemből totál pazarlás volt az a 30 perc, mikor reszkető lélekkel vártam a csodára, hogy ez a mesés szín majd milyen mesésen matt mesés szín lesz. De nem lett. Akkor kezdtem gyanakodni! DE szerencsére itt vagytok ti, kedves krémbarátaim, mikor elolvastam, hogy ez biza' másnak sem matt. Megnyugodtam. :)
Naillandből vásárolt 7-800 Ft körüli p*csa árú, pöpec minőségű lakkról van szó. Ha félrevezető a neve, én akkor is megadom neki az 5 csilit.
Nem foltos-bubis-csíkos-félévenátszáradó.
Szeretem.
Kell még több!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Nem foltos-bubis-csíkos-félévenátszáradó.
Szeretem.
Kell még több!

Naoto

2013. november 15.

Nekem csak egy árnyalat van meg (M101-es), de nagyon szeretem, úgyhogy biztos fogok még venni belőle. Már egy réteg egészen jól fed, kettővel pedig tökéletesen néz ki. Az állaga is megfelelő. Tartóssága átlagos, max egy hétig bírja, de nem találkoztam olyan lakkal még, ami ennél tovább rajtam maradt volna, úgyhogy ez is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

bogeexoxo

2013. október 29.

Nekem az M125-ös árnyalat van meg. Szörnyű. 4 rétegben is átlátszanak a körömvégeim, egyáltalán nem matt, hanem nagyon fényes :S
Max francia alapnak tudom még hasznát venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Max francia alapnak tudom még hasznát venni

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

MEK i

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)