Flormar

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 10 ml

akamillas

2018. december 4.

Szép színek, de lassan szárad, és EZ AZ ECSET!!! Annyira vékony, hogy kész rémálom dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

szixiclaire

2018. április 25.

2 féle rózsaszínben is volt nekem, nagyon szerettem őket! Eléggé vizesek, 2 réteg biztosan kell belőle, de jó minőség szerintem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

AppleMaple

2016. augusztus 8.

Ez a körömlakk nem ér egy petákot sem. Egyedül arra jó, hogy felhúzza az embert, szóval ellenségnek venni ajánlott :)) de komolyan, szörnyen lassan szárad és miután látszik, hogy egy rétegben nem néz ki sehogy de még egy réteget rákenni egyenlő az örökkévalósággal és már inkább letörölnéd, akkor meg alig akar lejönni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

laanyka

2015. október 17.

még régebben vettem néhány színt és sztem megéri az árát...ahhoz képest h néhány száz forint, egész tartós (persze csodákat nem kell tőle várni, nem egy OPI, Chanel stb. :) ) és fényévekkel jobb mint az essence lakkok. viszont olvastam itt vhol h nem jók a színei és ez sztem is igaz, a legtöbb szerintem sem lett az igazi (a matt verzió zöldje pl. már a csúnyát súrolja sajnos :(( )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

borntobe

2015. július 5.

Valamiért az én körmöm nem szereti. Bármilyen alapot vagy vagy körömerősítőt teszek is alá, mindig lemezesen szakadnak a körmeim, akármelyik flormar lakkot is használom, van 6 db különböző, supershine meg sima, de mindegyikkel ez történik. Kár, mert nagyon szép színekben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

medgirl

2015. március 17.

Legalább 5 éve vettem meg a 14-es árnyalatot és még mindig jó, igaz 1-2x már hígítottam, de ettől nem lett rosszabb a minősége. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

ditti_belle

2014. november 5.

Talán ha 2 éve vehettem egy neonkorall és egy bordó árnyalatát majd teljesen elfelejtkeztem róluk. Újabban rákaptam a körömnyomdázásra és előástam mindent a fiók mélyéről és nem hogy nem száradt be ez a 2 lakk, hanem ugyanolyan minőségű mint a vásárlás napján! Az ecset nekem nagyon vékony de mégis 5 csillagot ér nálam a lakk mert a 2 év az 2 év :)
Amúgy 2 rétegben szépen fed, top coattal ugyan, de nekem ha a 6. napot tapossa a neonkorall Flormar manikűröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Milla

2014. augusztus 27.

A 04-es gyönyörű korall szín tulajdonosa vagyok, ez az egyetlen korall szín ami egy picit is felveheti a versenyt a Rimmel Coralicious színével.
Minimum 2 réteg kötelező, 1 rétegben mintha nem is létezne, a másodiknál már előbukkan igazi énje. Picit gyorsabban is száradhatna, de ezt csak valószínűleg azért gondolom, mert hozzá vagyok szokva a "quick dry" lakkokhoz.
Bár én nem vagyok csilli-villi rajongó, sőt kifejezetten az egyszerűbb, természetesebb dolgokat kedvelem, ennek ellenére tetszik, ahogy játszik a körmömön, mindig más oldalát mutatja.
Tartóssága közepes, ára tökéletes.
Nem lettem Flormar fan, de nem is tartom elhanyagolhatónak a márkát, ezért valahova a 3 és 4* csillag közé tenném az értékelést. De mivel ma jó napom van, legyen 4* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Tartóssága közepes, ára tökéletes.

murasaki

2014. július 24.

Sötétlilám van, szép színű, habár sokkal sötétebb, mint az üvegben. A tartóssága sajna nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

SmartMouse

2014. május 29.

Egy neonos rózsaszínt szereztem be, nagyon pigmentált, jó fedésű, és tartós. Még egy hét után se vettem észre, hogy a körmök szélén elkezd felgyűrődni, megrepedni, nemhogy lepattogzani, másfél hét után kínomban szedtem le, de még akkor is jó állapotban volt. És csodás a fénye. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 34 Lake / CI 15880, Red 7 Lake / CI 15850, Black 2 / CI 77266, Aluminum Powder / CI 77000, Yellow 10 Lake / CI 47005, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 6 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60725, CI 12490, CI 74160, CI 74260

Színezék. Barnás sárga.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Pirosas színezék.