Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Vízálló, lágy szemceruza.

luxegirl

2015. július 17.

fekete színű van belőle, a legjobb szemceruza, tartós, nem halványodik, alig látható a maszatolás:) reggeltől estig fennmarad, 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

pancsus

2014. augusztus 6.

A lila színű van meg, MAC szemhéjalapozót használok, arra felkenve hosszú idő után is tökéletesen a helyén marad. A színe gyönyörű, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

profectuscat

2014. június 4.

Nekem egy élénk lila szín van meg. Azt gondoltam, hogy ha felkenem valahova, akkor fixen, kenődés nélkül ott marad. Sajnos nem így van... még a flormaros eladó is mondta, hogy nem annyira tartós.
Én úgy tettem tartósság, hogy felvittem egy pici artdeco szemhéjalapot, arra egy kis bőrszínt és utána rajzoltam rá ceruzával. Én tusként használom egyébként, és nagyon rejtett szemhéjam van (párom szerint fölösleges bármit kenni a szememre, úgy se látszik), így muszáj mindenképp ez a párosítás. Így bombabiztos, és egyáltalán nem mocan. De az már biztos, hogy nagyon macerás, ha valaki ilyen formában tartóssá akarja tenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

timity

2013. április 22.

Szürke színű flormar ceruzám van, és meglepően szépen mutat a szemem körül! :) Nem maszatolódik, kenődik el, nagyon jó, kissé krémes állaga van, így könnyű felvinni! Nem kell vele kiszúrni a szemünket, hogy látszódjon! Én 1490Ft-ért vettem az A.plázában. Tetszik a nagy színválasztékuk, és az alacsony árukhoz képest jó minőségük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.