FM Group

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erássss, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   tanácsadók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egy fejlett technológián alapuló innovatív formula segítségével extrém módon dússá varázsolja a szempillákat, valamint megfelelő nedvességgel látja el azokat. Látványos hosszúságot kölcsönöz a szempilláknak, és szétválasztja azokat már az első használat után. Természetes aktív összetevői – gyümölcs- és növénykivonatok – segítségével a spirál táplálja..., erősíti, dúsítja és meghosszabbítja a szempillákat. Tökéletesen szétválasztott, csomómentes szempillákat varázsol, elkenődés nélkül - a polimer összetevők segítségével. A 3 lépéses szempillaspirál különböző hosszúságú szálakkal ellátott, különleges keféjével egyenletesen befedi a szempillákat a tövektől a végekig. Az érzéki fekete kihangsúlyozza a ragyogó tekintetet, szemet gyönyörködtető csillogással tökéletesítve a sminket.

Kiszerelés: 8 ml

Moonbride

2015. október 5.

Kicsit félve rendeltem meg, de abszolút kellemes csalódás ért :) Érdekes a keféje de nagyon könnyen használható, szépen szétválasztja/megemeli a pillákat, és kibírja az egész napot különösebb elmocorgás nélkül. Per pillanat bőven el vagyok látva spirálokkal, de szerintem fogok még beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

7ot

2015. július 28.

A legelső használatnál nagyon bejött, csodálkoztam is, milyen szépen lehet vele dolgozni. Aztán vagy megszoktam, vagy közben valami változott benne, de nem találtam olyannak, mint az elsőt. Az utolsó ilyen spiráltól most kellett megválnom. Nem volt melegben tartva, de egyik napról a másikra iszonyú nyúlós valami lett a benne lévő festék. Pedig nem is régen vásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

dzsujja

2013. november 4.

Egy sminkmester ismerősöm szerint az egyik legjobb spirál ami jelenleg jelen van a piacon. Ennél többre nincs is szükség:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Dindy

2012. szeptember 22.

Abszolút beváltja minden leírt ígéretét ez a szempillaspirál. Semmi problémám nem volt vele. Szép nagy szempillákat varázsol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Losonczi Sziszó

2012. augusztus 25.

Nekem nagyon tetszett, kicsit drága, de amit a leírása ígért, azt be is tarja. Érdekes formájú a keféje,hozzá kell szokni a használati módjához. Szép fekete, ívelt szempillákat eredményez. A festék nap végére nem morzsolódik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Soluble Collagen, Propylene Glycol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Honey, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Elastin, Glycogen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.