FM Group

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erássss, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Vízhiány

A pompás erdei szamóca, banán, cseresznye, őszibarack és málna csábító aromája. A finom színek kihangsúlyozzák az ajkak természetes színét és formáját és fantasztikus fényt adnak. Regeneráló vitamin komplexet tartalmaz a tápláló és puhító hatás érdekében. Egy speciális formula található benne, mely shea vajat tartalmaz. Nyugtató és hidratáló tulajdonságaival javítja a száraz és kicserepesedett ajkakat Könnyen felvihető, kényelmes adagoló hegyének köszönhetően.

Kiszerelés: 15 ml

Daisyyy

2013. december 11.

A málnásat rendeltem meg. Semmi extra, hozza azt, amit ígér, de én igazából rájöttem, jobban tudom használni az ecsetes szájfényeket, szebben fel lehet kenni. Ezt is másik szájfény ecsetével kenem. Kicsit erős ez a málna szín nekem, választhattam volna gyengébb színt is, szerintem nagyon sokáig meglesz ez nekem, mert nem fogom sűrűn használni. Fényes, csillog meg minden, ami nem tetszik benne, hogy még letörlés, lemosás után is lila a szám tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Dindy

2012. szeptember 22.

Nekem a banános van meg. Nagyon fincsi illata van, de kb. a felbontás után 2 hónappal kezd besűrűsödni és eléggé ragacsos állagú lesz. Viszont egyáltalán nem szárítja a számat, gondolom a shea vajnak köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citral, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: Red 6 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színezék. Piros.